Treść opublikowana przez kyniu
-
[B5 ADR] Klekotanie silnika i migotanie wskaźnika oleju
Wygląda na to że spadło ciśnienie oleju,prawdopodobnie pompa oleju zrobiła pa pa Niech ci mechanior sprawdzi ciśnienie oleju ,od tego trzeba zacząć
-
Gdzie macie ubezpieczony samochód ?
HDI max zniżki 575,względem innych wydaje się drogo będzie zmiana
-
[ALL] Wesołych Świąt dla wszystkich
WESOŁYCH ŚWIĄT I SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU :>
-
[ALL] Sprzedający 312MC
Dwa tygodnie wysyła do mnie paczkę ,do końca roku daje mu czas potem zgłaszam na policję
-
[B5 AEB] Strasznie wolno się nagrzewa
U mnie przy takich mrozach też 10 km trzeba przejechać żeby osiągnął 90 st.Widocznie ten typ tak ma
-
[B5 ADR] Duże spalanie 20l/100km
obroty 800-850,podepnij vaga zobacz jakie błędy wyskoczą.Częstą przyczyną dużego spalania jest walnięta sonda,czujnik cieczy
-
[B5 ADR] Głośna praca zimnego silnika (gruchotanie)Problem roziwazany
To zależy co rzęzi,może się okazać że to rozrząd wtedy na twoim miejscu bym uważał Jedz do mechaniora niech zlokalizuje przyczynę,będziesz miał pewność bo z tym gruchotaniem to różnie bywa przyczyn może być dużo
-
[B5 ADR] Głośna praca zimnego silnika (gruchotanie)Problem roziwazany
Na początku zmierz ciśnienie oleju,zapłacisz parę groszy,jeśli ciśnienie jest ok to pewnie góra rzęzi łańcuch,popychacze
-
[B5 ADR] Pasek klinowy, po czym chodzi?
Jeden pasek napędza : alternator,wentylator,pompa cieczy chłodzącej,pompa wspomagania Drugi na dole : sprężarkę klimatyzacji
-
[B5 AEB] Migajaca kontrolka oleju
Sprawdź ciśnienie oleju może pompa niedomaga
-
[B5 AEB] Stuki w silniku ;filmik;
Jeszcze nie znalazłem,na dniach wymieniam rozrząd mam nadzieje że pomoże
-
[B5 AEB] Stuki w silniku ;filmik;
audi awaria 001 mpeg1video WMV V9 mpeg1video
-
[B5 AEB] Stuki w silniku ;filmik;
Po odkręceniu przodu okazało się,że sprężarka klimatyzacji była luźna śruby ledwo co trzymały,pasek trzymał się na końcówce pewnie ona tłukła Wymieniłem pompę oleju na nową ,zmieniłem olej z mobila na motul jutro składam wszystko do kupy mam nadzieje że będzie ok Rozkręciłem starą pompę okazało się że ma rysy na ściankach i z trudem się obracała [br]Dopisany: 10 Listopad 2010, 22:12_________________________________________________ Witam po wymianie pompy oleju na wolnych obrotach nic nie stuka jest ok..Teraz jest inny problem między 2500a3000 tyś obr słychać głośne grrrrrrrrrrrrr powyżej 3000 tyś obr jest cisza .Jak mi się uda to wrzucę filmik
-
[B5 ADR] Problem z przyspieszaniem - przerywa brak mocy na gazie i na benzynie
możliwe że siada moduł wzmocnienia zapłonu
-
[B5 AEB] Obróciłem panewkę w swoim Audi
O kur.......twoim stylem jazdy silnik po remoncie długo nie pociągnie
-
[B5 AEB] Stuki w silniku ;filmik;
dzisiaj zwaliłem miche oj lekko nie było/jutro wymiana pompy na nową.mam nadzieje że to pomoże Te stuki to raczej nie panewki bo dzwięk był głuchy a nie metaliczny i zanikał powyżej 2000 tyś obrotów. Wymienił bym panewki ale nie wiem czy to dobrze nowe panewki na stary wał
-
[B5 AEB] Stuki w silniku ;filmik;
Witam mam problem z odkręceniem miski,mianowicie nie mogę odkręcić dwóch śrub najbliżej skrzyni Śruby są zagłębione i jest problem z dojściem ,próbowałem imbusem 5mm na przedłużce ale nic z tego Proszę o pomoc może ktoś z was to przerabiał?
-
[B5 AEB] Stuki w silniku ;filmik;
Pompa zamówiona w sobotę wymieniam supi9,pytam czy pompa może stukać bo jeszcze z taką sytuacją się nie spotkałem
-
[B5 AEB] Stuki w silniku ;filmik;
Witam, od jakiegoś czasu mam stuki w silniku.Jest to dźwięk raczej głuchy dochodzący od dołu silnika,stuki słychać na wolnych obrotach.Na vagu zero błędów ,silnik trzyma moc żadnych problemów na wyższych obrotach,kontrolka ciśnienia oleju nie zaświeca się.Rano jak jest zimny do tych stuków dochodzi delikatny pisk Byłem u mechanika twierdził że pompa oleju może tak stukać co wy na to?
-
[B5 AEB] Proszę o pomoc w doborze rozmiaru tarczy
zacisk lucas żeliwny numeru nie pamiętam,jutro zrobię foty to wrzucę
-
[B5 AEB] Proszę o pomoc w doborze rozmiaru tarczy
ok dzięki,łożyska zamówiłem
-
[B5 AEB] Proszę o pomoc w doborze rozmiaru tarczy
A ten zestaw podejdzie na tył zacisk lucas http://allegro.pl/item1174708192_tarcze_brembo_klocki_ferodo_audi_a4_1994_tyl.html
-
[B5 AEB] Proszę o pomoc w doborze rozmiaru tarczy
A czy to jest normalne że z przodu mam zaciski ate a tył lucas
-
[B5 AEB] Proszę o pomoc w doborze rozmiaru tarczy
Witam ,mam zamiar wymienić tarcze i klocki na nowe przód ,tylko nie wiem jaki rozmiar tarcz kupić buda sedan 97r 1.8T AEB
-
[B5 AEB] Dziwne klokotanie w silniku przy większych obrotach audi a4 1.8t
Witam u mnie na zimnym silniku też słychać klekotanie ,jak się nagrzeje wszystko jest ok ,dlatego podpinam się do tematu