Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

piotr-3003

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Witam Panowie temat jest o napinaczu a nie o pompie wody , więc proszę o podpowiedzi : -czy trzeba przy wymianie rozpinać rozrząd -czy da rade wykręcić napinacz i zamontować bez wyjmowania wałków, najlepiej jakieś foto ---------- Post dopisany at 11:17 ---------- Poprzedni post napisany at 10:58 ---------- Może jakiś mech. w łodzi który to robi?
  2. Witam Nadeszła pora wymiany tak więc: czy ma ktoś jakieś doświadczenie w wymianie napinacza łańcucha rozrządu w ADR1.8, może jakieś fotki,rady. Słyszałem że są dwa rodzaje napinaczy, jaki jest w moim modelu? Proszę o pomoc Pozdrawiam
  3. szkoda czasu na naprawy próbowałem i w końcu kupiłem drugi javascript:void(0);
  4. witam sprawa rozwiązana. wymieniłem sterownik ABS i po problemie, kontrolki pogasły, ABS działa. na allegro pompę ze sterownikiem wyrwałem za 60zł. wymieniłem sam sterownik a pompa mi została :>
  5. z czego tu zrzucać, stare przysłowie głosi " bez kiełbasy nie ma masy ! ! ! " :>
  6. piotr-3003 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    witam
  7. piotr-3003 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    dobre
  8. piotr-3003 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    witam, trochę mnie nie było, co słychać? :gwizdanie:
  9. piotr-3003 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    fajne fotki[br]Dopisany: 15 Wrzesień 2011, 20:29_________________________________________________wszyscy śpią?
  10. piotr-3003 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    witam wszystkich, "nowy"
  11. Czytałem coś tutaj o sterowniku pompy abs, może to? [br]Dopisany: 02 Wrzesień 2011, 20:31_________________________________________________Ma ktoś jeszcze jakiś pomysł?
  12. Panowie takie mam błędy, nie wiem o co chodzi z tymi blokami pomiarowymi? a dziś sprawdziłem przedni czujnik - mówiłam że wszedł na max aż obcierał o tarczke abs. Nic nie pomaga, pomocy ;([br]Dopisany: 02 Wrzesień 2011, 19:21_________________________________________________
  13. Wciskałem te czujniki ile się dało, chyba. No i w trzech czujnikach przed wymianą i po jest zła przerwa?
  14. Witam koledzy Od pewnego czasu świeci mi się abs i kontrolka ! podłączyłem vag-a wyszły do wymiany trzy czujniki prawy przód i dwa tyły, błąd G44,G45,G46. Dziś wymieniłem wszystkie trzy i co? abs zgasł a po przejechaniu 20m to samo pali się abs i !. Na vag-u znów pokazuje trzy czujniki do wymiany, o co chodzi . Proszę o rady Pozdro[br]Dopisany: 01 Wrzesień 2011, 21:37_________________________________________________Może jest jakaś osoba w okolicy łódzi która by na to zerkneła Pozdrawiam
  15. gdzie ten czujnik jest ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.