Treść opublikowana przez piotr-3003
-
Napinacz łańcucha rozrządu
Witam Panowie temat jest o napinaczu a nie o pompie wody , więc proszę o podpowiedzi : -czy trzeba przy wymianie rozpinać rozrząd -czy da rade wykręcić napinacz i zamontować bez wyjmowania wałków, najlepiej jakieś foto ---------- Post dopisany at 11:17 ---------- Poprzedni post napisany at 10:58 ---------- Może jakiś mech. w łodzi który to robi?
-
Napinacz łańcucha rozrządu
Witam Nadeszła pora wymiany tak więc: czy ma ktoś jakieś doświadczenie w wymianie napinacza łańcucha rozrządu w ADR1.8, może jakieś fotki,rady. Słyszałem że są dwa rodzaje napinaczy, jaki jest w moim modelu? Proszę o pomoc Pozdrawiam
-
[B5 ADR] Problemy po wymianie czujnikow abs
szkoda czasu na naprawy próbowałem i w końcu kupiłem drugi javascript:void(0);
-
[B5 ADR] Problemy po wymianie czujnikow abs
witam sprawa rozwiązana. wymieniłem sterownik ABS i po problemie, kontrolki pogasły, ABS działa. na allegro pompę ze sterownikiem wyrwałem za 60zł. wymieniłem sam sterownik a pompa mi została :>
-
Siłownia
z czego tu zrzucać, stare przysłowie głosi " bez kiełbasy nie ma masy ! ! ! " :>
- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
witam, trochę mnie nie było, co słychać? :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
fajne fotki[br]Dopisany: 15 Wrzesień 2011, 20:29_________________________________________________wszyscy śpią?
-
Spociki Łódzkie
witam wszystkich, "nowy"
-
[B5 ADR] Problemy po wymianie czujnikow abs
Czytałem coś tutaj o sterowniku pompy abs, może to? [br]Dopisany: 02 Wrzesień 2011, 20:31_________________________________________________Ma ktoś jeszcze jakiś pomysł?
-
[B5 ADR] Problemy po wymianie czujnikow abs
Panowie takie mam błędy, nie wiem o co chodzi z tymi blokami pomiarowymi? a dziś sprawdziłem przedni czujnik - mówiłam że wszedł na max aż obcierał o tarczke abs. Nic nie pomaga, pomocy ;([br]Dopisany: 02 Wrzesień 2011, 19:21_________________________________________________
-
[B5 ADR] Problemy po wymianie czujnikow abs
Wciskałem te czujniki ile się dało, chyba. No i w trzech czujnikach przed wymianą i po jest zła przerwa?
-
[B5 ADR] Problemy po wymianie czujnikow abs
Witam koledzy Od pewnego czasu świeci mi się abs i kontrolka ! podłączyłem vag-a wyszły do wymiany trzy czujniki prawy przód i dwa tyły, błąd G44,G45,G46. Dziś wymieniłem wszystkie trzy i co? abs zgasł a po przejechaniu 20m to samo pali się abs i !. Na vag-u znów pokazuje trzy czujniki do wymiany, o co chodzi . Proszę o rady Pozdro[br]Dopisany: 01 Wrzesień 2011, 21:37_________________________________________________Może jest jakaś osoba w okolicy łódzi która by na to zerkneła Pozdrawiam
-
[B5 ADR] Czy to termostat -10
gdzie ten czujnik jest ?
-
[B5 ADR] Czy to termostat -10
no to który czujnik, gdzie on jest zamocowany i czy na vagu wyjdzie błąd ?
-
[B5 ADR] Czy to termostat -10
witam mam taki problem jestem 8 miechów po wymianie termostatu nie orginał, wczoraj na trasie przy prędkości 130 wskazówka na blacie opadła na klimatroniku 30 stopni, postój 5 min. i wszystko ok.90 stopni, za 10km przy prędkości 150 wskazówka opada a na klimatroniku spada do -10 stopni szok . znowu postój 5 min i do końca już ok. a dziś to samo. co to takiego, jak to sprawdzić vagiem mam polski vag 4.9, co z tym fantem zrobić prosze o pomoc pozdro
-
[B5 ADR] Duże spalanie 20l/100km
witam obroty na zimno 1200, jak ciepły 900. jutro podepnę pod vag i w tedy odpowiem
-
[B5 ADR] Duże spalanie 20l/100km
witam na zewnątrz -10, tem cieczy 90, po wymianie termostatu, jazda po mieście. pali 20l/100km co się dzieje? podrowionka
-
A4 B5 ADR ADP Termostat
witam, co to może być?, wskazówka na blacie podnosi się raz na jakiś czas, przy tem. -6 pokazała 70*C, no i znowu padła, na kanale 51 tem. 90 a na 49 max 65. ogrzewania prawie niema letnie powietrze. moje pytanie czy to termostat , czujnik tem. ale który, czy może nagrzewnica? proszę o pomoc bo zamarzam w moim autku pozdro. ;(
-
[B5 ADR] A jak się to sprawuje?
no to widze że nie ma co inwestować w chine, dzięki za rade. pozdro
-
[B5 ADR] A jak się to sprawuje?
witam może ktoś parę słów powie na temat tego cuda http://allegro.pl/item1095319657_oprogramowanie_vag_2_5_na_cd_z_instrukcja_vag_kkl.html pozdrawiam[br]Dopisany: 16 Lipiec 2010, 21:26_________________________________________________raczej tak http://allegro.pl/item1095319657_oprogramowanie_vag_2_5_na_cd_z_instrukcja_vag_kkl.html
-
[B5 ADR] Wymiana wszystkich wahaczy ?
też mi się tak wydaje , ale czytałem tu opis wymiany 2 dolnych i po każdym razie przykręca koło i 1 wahacz ?
-
[B5 ADR] Wymiana wszystkich wahaczy ?
witam proszę o pomoc. będę wymieniać komplet wahaczy , poczytałem trochę i wiem że trzeba je dokręcić na fula dopiero gdy auto stoi na kołach, ale mogę założyć wszystkie i lekko przyłapać opuścić auto i dokręcić ,czy wymienić po jedyńczo zakładać koło dokręcić jedną sztukę i następny wahacz. jak to zrobić ???
-
[B5 ADR] Gdzie wymienić zawieszenie w łodzi
witam mam pytanko gdzie dobrze wymieniają zawieszenie (wahacze) w łodzi ?