Treść opublikowana przez kyniu
-
[B6 BFB] Czy to normalne że TURBINA robi się tak czerwona?
przy LPG możesz mieć kata zatkanego, ja tak miałem turbinka się wysypała wymieniłem turbo wyciąłem kata teraz jest ok
-
Wasze niunie i mrozy
Mi centralny świruje z pilota zamyka ale nie otwiera,zamki miałem pozamarzane wysuszyłem suszarką do włosów psiknąłem wd40 Kluczykiem jak otwieram centralny działa tylko z pilota nie da rady,próbowałem drugim pilotem też nie otwiera,w pilotach baterie wymienione na nowe
-
[B6 ASN] Co lepsze - skóra czy welur ?
Ja do siebie wrzucam jasne skóry,dupska grzane,mam nadzieje że będzie git,jeszcze na skórach nie jeździłem :>
-
[B5 AEB] Oparcie tylnej kanapy
OK dzięki,będę wrzucał skóry od polifta do mojego przedlifta i wygląda na to że ta wtyczką się nie podepnę bo w moim tego niema
-
[B5 AEB] Oparcie tylnej kanapy
Ale kabel z wtyczką wchodzi do oparcia kanapy i nigdzie z niej nie wystaje A może to byc poduszka powietrza?kostka żółto fioletowa jednopinowa Oparcie od polifta avanta
-
[B5 AEB] Oparcie tylnej kanapy
do czego służy wtyczka w oparciu tylnej kanapy?
-
[B5 AEB] Fotele podgrzewane?
Dzięki chłopaki,teraz muszę szukać wiązki do podgrzewania foteli i elektryki bo w moim przedlifcie niema
-
[B5 AEB] Fotele podgrzewane?
Witam czy te fotele są podgrzewane,która kostka od czego?
-
[B5 AEB] Przekładka wnętrze z avanta do sedana
Blachę chcę wyciąć i wstawić składane teraz kwestia czy boczki tylnej kanapy podejdą od avannta do sedana ? No i reszte gratów czy podejdzie,czyli pasy,podłokietnik?
-
[B5 AEB] Przekładka wnętrze z avanta do sedana
Witam,kupiłem komplet skór z avanta poliftowego i mam zamiar włożyć do sedana przedlift tylna kanapa nie składana Czy jest to możliwe? przełożenie: -fotele przód podgrzewane,pompowane lędzwie,dołożenie wiązki bo u mnie niema -tylna kanapa skladana,wiem że trzeba rezac,czy boczki kanapy podejdą,czy jest to w ogóle wykonalne -boczki drzwi -pasy bezpieczeństwa przód,tyl -podłokietnik Wszystkie graty są z avanta poliftowego
-
[B5 AEB] Odszkodowanie z oc sprawcy
Ok dzięki,może ktoś ze swoich doświadczeń coś napisze ? No i jeszcze kwestia jaka kwotą się określić aby niebyła za niska ani za wysoka,myślałem też zlecić to firmie specjalizującej się w pozyskiwaniu odszkodowań tylko mój uszczerbek na zdrowiu nie jest duży czy to w ogóle się opłaca odpalać im z odszkodowania 20-30%
-
[B5 AEB] Odszkodowanie z oc sprawcy
Witam chodzi mi o odszkodowanie szkoda osobowa z oc sprawcy Miesiąc temu facet najechał mi w tył auta ewidentnie jego wina wszystko wziął na siebie,w skutek czego doznałem obrażeń ciała,obrażenia nie były groźne nadwyrężenie mięśnia szyi poobijane kręgi szyi.Po wypadku pojechałem do szpitala zrobili prześwietlenie w opisie widoczne uszkodzenia,kazali dwa tygodnie chodzić w gorsecie po tym czasie wizyta u ortopedy i dalej zalecenie tydzień w gorsecie,rehabilitacja cały ten czas byłem na L4 Zgłosiłem szkodę do TU sprawcy, odesłali mi papiery abym określił się kwotą jaką poniosłem za leczenie,wygląda na to że chcą ugody.Może ktoś z was miał taką samą sytuację ,jaką kasę można od nich wyciągnąć moje poniesione koszta to nie tylko leczenie,ale dojazd do lekarza,strata w pracy za L4,może jakies zadośćuczynienie za szkody moralne,psychiczne Z mojej polisy z nw można coś uzyskać ?
-
[B6 AMB] Utrata mocy? Auto nie ciągnie.
Witam,odkręć kata pewnie jest zatkany po jeździe na lpg.Ja tak miałem w skutek czego pękła obudowa części gorącej turbiny
-
Kibice żużla
HEJ HEJ FALUBAZ !!! :> :> :>[br]Dopisany: 03 Październik 2011, 06:24_________________________________________________Zginoł kibic Falubazu http://www.zachod.pl/2011/10/tragedia-po-meczu-zginal-kibic-falubazu/
-
Kibice żużla
Witam Pany wielki dzień dzisiaj,FALUBAZ sięgnie po złotko a potem wielka feta do rana,oj ciężko będzie w pracy w poniedziałek :>
-
Kibice żużla
Gorzów zmiażdżył Toruń 60-30
-
Kibice żużla
Hancock mistrzem świata :> :> :>
-
Kibice żużla
Falubaz w finale HEJ HEJ FALUBAZ!!!!!! :> :> :>
-
Kibice żużla
Byłem na stadionie w Zielonce ale ulewa przeszła,następny termin środa lub czwartek,jutro o 12 podejmą decyzje Mam nadzieje że Hencoc pojedzie bo dzisiaj miała być zz
-
Kibice żużla
Kurcze w Zielonej przelotnie pada,ponoć popołudniu opady mają się nasilić
-
Kibice żużla
dobra emocje opadły będę obiektywny,zobaczymy za tydzień kto pojedzie w finale mam nadzieję że Falubaz :>
-
Kibice żużla
Unia spreparowała tor,Gorzowski tez słabo przygotowany dziura na dziurze
-
Kibice żużla
Dlaczego twierdzisz że Falubaz miał szczęście,może by odrobili w tym spocie wszystko jest możliwe,a zarazem nie sprawiedliwe jak wykluczenie Hencoca
-
Kibice żużla
Dobra zaczynamy DERBY
-
Kibice żużla
Oj będzie się działo,już nie mogę się doczekać :> TYLKO FALUBAZ !!!