-
[B6 BFB] Terkotanie przy odpalaniu po nocy (filmik)-PROBLEM ROZWIĄZANY
moze to być napinacz miałem podobnie, aczkolwiek u mnie Panie kolego to tak "rzeziło" ze nie szło słuchać.. szukałem wszystkiego, az wyszło ze to napinacz paska rozrzadu, dobrze ze szybko wyszło bo gdyby go strzeliło to by pewnie silnik strzeliło tez..
-
[B5 ADR] Dusi się, kaszle, nie ciągnie
filtr nowy, kable WN wymienione jakiś czas temu.. Kolega mówił, zeby szukać winy w przepływomierzu [ale kolega amator wiec nie wiem co o tym myśleć] brać to pod uwage? wiecej info? co moge powiedzieć to bywa ze chce ruszyć ze skrzyzowania, dam gaz a obroty spadaja, dopiero depne na maxa to sie kulnie...
-
[B5 ADR] Dusi się, kaszle, nie ciągnie
Witam mam taki problem. Auto dusi sie, kaszle, jest słabe.. ALE TYLKO CZASAMI. To nie ma znaczenia czy auto zimne czy ciepłe, jak napisałem wyzej dzieje sie to czasami. Co to moze być?
-
[B5 ADP] Wywala mi łożysko w kole prawym z przodu
jak nie :gwizdanie: chodzi pewnie koledze Vii o dokręcenie śruby przegubu Naturalnie, troche zle napisałem
-
[ALL B5] Szuranie w lewym tylnym kole
ja bym na Twoim miejscu przyjrzał sie dokładniej amortyzatorowi a i takze górnemu mocowaniu czyt poduszce.
-
[B5 ADP] Ogrzewanie
masz defitnitywnie jakiś problem z nagrzewnica. Jak trzymasz przy 5 tyś obrotów to wtedy cisnienie płynu jest spore i dochodzi Ci ciepłe powietrze, bo płyn dochodzi do nagrzewnicy, a jak nie to woda nie idzie w nagrzewnice. Zasyfiona nagrzewnica - wartta wymiany
-
[B5 AFN] Bagażnik zamarzł jak otworzyć?
jak masz garaż to garaż, jak nie to farelka być moze zaradzi w newralgicznych punktach gdzie mogł zamarznać, jak sie rozmrozi to wtedy taki silikon do uszczelek prosze kupić i wysmarowac tudziez spryskać
-
Paliwo w cenie 5zł/l - już niedługo na każdej stacji.
tak, tak, tak sie zaczyna dziać. U mnie na orlenie benzyna juz po 4,79. Paranoja? Ja rozumiem ze mogło by wszystko drożeć ale dlaczego nasze zarobki od x czasu nie rosna? Drozeje wszystko, po nowym roku dopiero zobaczymy jak to zacznie boleć kwestia vatu w góre...
-
[ALL B5] Dzwiny dźwięk podczas włączania sie ABSu.
Po mojemu masz wszystko dobrze, nie denerwuj sie.
-
[B5 AEB] Jak sprawdzić wtryskiwacze? Benzyna w oleju.
wez odpal auto i otwórz zbiorniczek wyrównawczy i zobacz co tam sie dzieje.. jak jakieś dziwne bulgotania bedziesz miał to no uszczelka.
-
[ALL B5] Dzwiny dźwięk podczas włączania sie ABSu.
dziwne dzwieki od ABSu oraz drganie pedału hamulca, czasem odpychanie nogi od niego to sa zdrowe objawy tzn ze ABS działa.. i tak jak kolega napisał wyzej jeszcze musi być podczas tego sterowność
-
[ALL] Pokrzywione felgi. Trzeba to robic?
nie mozna jezdzić na takich felgach, na takich jezdzi sie jak czołgiem. Głowne wibracje szły by od nich przy wolnych predkosciach. Prostowanie musi byc. Choć czasem po prostowaniu bywa róznie moga być "czarne" ślady po nagrzewaniu aby felga była plastyczna, w jakiś tam sposób plastyczna.
-
[B5 ADP] Wywala mi łożysko w kole prawym z przodu
moze nie to ze coś Ci sie stało tzn autu. Bardziej domniemywałbym za mocne dokrecenie owego łozyska przez co bardzo szybko sie zniszczyło..
-
[ALL B5] Dziwne odgłosy tylnego zawieszenia
No dokładnie, nastepne potwierdzenie, ze amory
-
[ALL B5] Dziwne odgłosy tylnego zawieszenia
no żeby diagnosta nie wiedział... Rzecz jasna, ze tłucze Ci któryś amortyzator tylni, tak czy siak oba do wymiany. Przerabiałem temat u siebie, który wyglądał tak samo.. Pozdro
Vii
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta