Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Maxito

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Maxito

  1. krolu tylko po to robir chipsa żeby cie objechać :tongue4:
  2. dopiero 30 08, ale wtedy będę w okolicy więc się dogadałem i 10:00 na Mineralnej zobaczymy co tam mi wyjdzie napewno lepiej niż teraz, u kuzyna co virusie robi robote nawet fajnie przyśpiesza
  3. co tak zacieszasz wczoraj mi sie udał umówić wkońcu na virusa :kox:
  4. No już prawie pół roku się to ciągnie... cwaniaczek.. :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: No trzeba było szybicej się umawiać. Kto się ogarnął ten cieszy się jazdą. :gwizdanie: dobra dobra nie kozacz [br]Dopisany: 24 Lipiec 2010, 00:41_________________________________________________ :good: 30 08 2010 godzina 10:00 :evil: :dance:
  5. zwieczora
  6. No już prawie pół roku się to ciągnie... cwaniaczek.. :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
  7. aktualnie przebywam poza granicami śląska i próbuje się zvirusować, ale kapa z terminami u Witka. Dziś upalałam troszeczkę AWX teścia Masakra jak to wyrywa ....
  8. a ja dalej nie mam terminu cos cieżko się wszczelić w terminy ;( ;( ;( ;(
  9. ello ziomale
  10. i znikam....
  11. :notworthy: :notworthy: :notworthy: Deutsland liber alles!!!!!!!
  12. 0:4
  13. masakra co argentyna gara :wallbash:
  14. już prawie miałem termin ale mi nie podeszło czekam na kolejna propozycje od mistrzunia
  15. gratyki bleloczka to chyba drugi twój
  16. mi się wydaje że to sygnalizuje że aku jest słaby
  17. u mistrzunia krucho z terminami ciekawie kiedy mnie wciśnie???[br]Dopisany: 25 Czerwiec 2010, 19:46_________________________________________________widze że temat zdechł :mysli:
  18. szybko jakioś :>
  19. dobry wieczór :mysli: :mysli: ja nie wiem gdzie wszyscy poleźli .... :wink4:
  20. JA zmieniłem z kaseciaka na cd i jest znowu to samo, na moje oko, końcówki mocy za słabe włożyli do naszych radijek :mysli: cóż trzeba będzie słuchać ciszej ;( ;( ;( chyba że kroś coś już wymodził z tym problemem :mysli:
  21. dobra spadam zrobić coś do jedzenia i na meczyk.
  22. kali Ci się mnie możesz zabrać po drodze a woda bedzie ??? :polew:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.