Treść opublikowana przez Maxito
-
Spoty Katowice i okolice
a wódka w ząbki kole ??? :mysli: ziomale
-
Spoty Katowice i okolice
- Spoty Katowice i okolice
:polew: :polew:- Spoty Katowice i okolice
- Spoty Katowice i okolice
idę na forum klubowe - teraz mam nowych kolegów nara nowicujsze i poczatkujące pipki jak to mówi stare rumuńskie powiedzenie: "szerokości" :polew: ja się nie będę odzywał bo mi jeszcez kropke jedna pierdzielnie i gdzie ja kolegów znajdę :polew: :polew:[br]Dopisany: 13 Kwiecień 2010, 22:56_________________________________________________ miłego poślizgu :sex:- Spoty Katowice i okolice
idę na forum klubowe - teraz mam nowych kolegów nara nowicujsze i poczatkujące pipki jak ludziom władza uderza do głowy to już wiem po co ty na te gl tak latałeś :polew: :polew:- Spoty Katowice i okolice
e tam, nie było tak źle, wszyskie rozmowy były nagrywane tak więc spokojnie możesz odsłuchać :gwizdanie: :gwizdanie:- Spoty Katowice i okolice
przynajmniej się umiesz przyznać do błędów :polew: padła propozycja żeby go wynając na spota do gl wtedy bedziemy mogli zrobić melaanż- Spoty Katowice i okolice
co ty akjam jeszce chłopaki gadają- Spoty Katowice i okolice
troche pojeździsz to się więcej rzeczy dowiesz [br]Dopisany: 13 Kwiecień 2010, 22:25_________________________________________________ktoś mi avatara zajebał :mysli: :mysli:- Spoty Katowice i okolice
tak dostałem... każde na osobnym cd? [br]Dopisany: 11 Kwiecień 2010, 12:14_________________________________________________ nie wiem, ale jakoś nie mam odwagi odmówić :wallbash: ma za dobre serce :gwizdanie: - jak to było - jaki jestem - wg twojej koleżanki :?: jakby ci się chciało :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: to byłby kox lecz jeśli jest yo problem zadowole się mp3- Spoty Katowice i okolice
Dziwne że Ci się nie podoba ten pomysł [br]Dopisany: 11 Kwiecień 2010, 12:11_________________________________________________Uwaga Maxito 1980 nadchodzi 1981 aż taki stary jeszcze nie jestem :polew:- Spoty Katowice i okolice
z rana krolu dostałeś PW ??? jaka odpowiedź ???- Spoty Katowice i okolice
siemasz żabciu szczerze mówiąc to nie wiedziałem że na technicznym nie można używać takich sformułowań ale jak to mówią, jak się nie przewrócisz to się nie nauczysz [br]Dopisany: 10 Kwiecień 2010, 18:45_________________________________________________ może i pisałeś ale nie zuważyłem- Spoty Katowice i okolice
miszka zaczął :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: mógł się nie odzywać, tak ja bym tylko dostał ale że krzykacz z niego to mu zielono też- [B7 BKE] Pilne- czujnik temperatury cieczy chłodzącej -potrzebny nr
może akurat będzie ok, ale dużo ludzi się nacięło na takim oszczędzaniu (ja też ) ... " szerokości i przyczepności " nie mówie że nie, ja też kupiłem kiedyś silniczek krokowy podróbke i po niecałym 1000 km umarł śmiercia naturalna więc też się trzymam zdala od zamienników, a to co chce kupić to ori czasem duże sklepy mają dużo tańsze cześci niż aso bo sobie potrafią takie wynegocjowac a ASO jak wiadomo z czegoś musi żyć[br]Dopisany: 09 Kwiecień 2010, 17:55_________________________________________________i po wymianie teraz tylko błędy skasować i powinno chulać ale wymiana tego to masakra dościa nie ma ale dałem rade- Spoty Katowice i okolice
zielono mi .... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:- [B7 BKE] Pilne- czujnik temperatury cieczy chłodzącej -potrzebny nr
Za 59 za ch**a to nie jest ORI :gwizdanie: ORI kosztuje 130 pln, niedawno kupowałem, mam taki sam trza mieć dojścia :cool1: zrobie ci zdjęcia i wkleje to sprawdziśz czym się rózni od twojego, wiem że w aso tyle kosztuje dzwoniłem, a sklep jest mega pozytywny od lat w nim kupuje i to nie sklep internetowy- [B7 BKE] Pilne- czujnik temperatury cieczy chłodzącej -potrzebny nr
pisałem już mu o tym wczoraj ale jak widzę nie uwierzył.... dobra panowie znalazłem wkońcu ten j**any czujnik ale go szwaby schowały już zakupiłem ori za 59 pln + oring 2pln wszystkim którzy pomagali dziękuję :good:- [ALL B7] Jak zdemontować czujnik cofania
chłopie cały bagażnik jest do demontarzu przejebane- [B7 BKE] Pilne- czujnik temperatury cieczy chłodzącej -potrzebny nr
:notworthy: dziś idę tego szukac pod maską ale zdjecia pierwsza klasa pomoga napewno to ostatnie jakby było większe to bym wiedział gdzie mam patrzeć pod maske- [B7 BKE] Pilne- czujnik temperatury cieczy chłodzącej -potrzebny nr
właśnie się dowowiedziałem gdzie jest zamontowany ten czujnik za silnikiem po lewej stronie a ja patrzyłem na jakiś po prawej stronie a co do samego tego czujnika to nie wyciągałem go ponieważ nie wiedziałem do końca gdzie on jest dzis pogrzebie po pracy to moze wkońcu go namierze- [B7 BKE] Pilne- czujnik temperatury cieczy chłodzącej -potrzebny nr
a nie przypadkiem 2 pinowy ??? chłopaki zgupiałem ja znalazłem ten czujnika a możesz jeszcze zdjęcie pokazać gdzie mam go szukać jakieś duże bo ja znalazłem czujnik który jest po prawej stronie silnika stojąc od przodu samochodu chyba że to nie ten czujnik [br]Dopisany: 08 Kwiecień 2010, 13:12_________________________________________________ patrzyłem na niego wyciągnołem wtyczke i był czarny i na dwa piny chyba mam coś namieszane- [B7 BKE] Pilne- czujnik temperatury cieczy chłodzącej -potrzebny nr
Panowie pomocy dzwoniłem do serwisu i sami do końca nie wiedzą jaki mam mieć tam zamontowany czujnik na vagu wyskoczył któryś raz czujnik G2 i chce go wymienić ale nie wiem jaki ma być nr tej części, mogę dodać że jest dwu pianowy i nr vin do pomocy WAUZZZ8E76A044031 z góry dziękuje za pomoc- [B7 BKE] CZUJNIK TEMPERATURY CIECZY CHŁODZĄCEJ???
własnie nie wiem dokońca gdzie on jest i ile ma pinów bo już zgłupiałem teraz wydaje mi się że ma 2 a nie 4 - Spoty Katowice i okolice