Treść opublikowana przez Maxito
-
Spoty Katowice i okolice
penzyjo - emerytura zapomniałem ty jesteś z zagranicy
-
Spoty Katowice i okolice
:polew: :polew: :good: hehehe dobreeee ty sie śmiejesz ale ja poważnie ci mówie 6 lat PRG Bytom Jako sztygar energo maszynowy i poszedłem na penzyjo :polew: [br]Dopisany: 17 Styczeń 2010, 14:27_________________________________________________o wilku mowa a wilk tu :hi: :hi: miszka mieszkanie opiłeś
-
Spoty Katowice i okolice
chopie jo jeszcze takie mom z czasów jakrzech na grubie dupił !!! :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
ja usilnie szukam obuwia
-
Spoty Katowice i okolice
to sie połóż i leż leniu :polew: :polew: zobacz jak pięknie za oknem a co sie z miszka dzieje ralfa też noie widać [br]Dopisany: 17 Styczeń 2010, 14:10_________________________________________________ tylko nie kup 2 lewych :gwizdanie: :gwizdanie: krolu nie obawiaj się kupie dwa prawe to się wymienimy :polew: to z Miszką takie interesy co się miszki czepiasz on ma sparowane obuwie
-
Spoty Katowice i okolice
tylko nie kup 2 lewych :gwizdanie: :gwizdanie: krolu nie obawiaj się kupie dwa prawe to się wymienimy :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
ja myślę, że juz wtedy zimy nie będzie może szukaj sandałów :gwizdanie: stanlej nie byłbym taki pewien to jednak góry ja kiedyś w maju na czntori śnieg widziałem
-
Spoty Katowice i okolice
takich jeszcze nie widziałem , musze poszukać na allegro
-
Spoty Katowice i okolice
ja właśnie szukam butów na zimowy zlot w bukowinie bo w neike bedzie mi piz*ziało co możecie polecić
-
Spoty Katowice i okolice
raz jeszcze jest tu kto
-
Spoty Katowice i okolice
z rana widzę ze wszyscy jeszcze w objęciach Morfeusza albo w kosciele klęczą i proszą o zdrowie po wczorajszych imprezach
-
Spoty Katowice i okolice
dobra narazie musze skończyć ze spamem chwilowo spadam mam sprawe do załatwienia jak wróce widzę 600 kędzior nie wiem jak to zrobisz ale musisz :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
może zrobimy kasting na pilota wycieczki
-
Spoty Katowice i okolice
właśnie może byście wspomogli ziomali za granicy i może byście pogadychy przenieśli tutaj diman mam pytanie dotyczące marca chodzi o wyjazd wal jak byłeś rok temu tam to pewnie juz wiesz jak tam dojechać więc może zosałbyś pilotem wycieczki i im bliżej było by wyjazdu trzebaby może jakis wątek zarzucić plan wycieczki kolejnoś wyjadu itd co ty myślisz o tym chociaż keżor też tam był tylko jak go puścimy na szpicy to nie koniecznie wszyscy razem dojedziemy [br]Dopisany: 16 Styczeń 2010, 18:37_________________________________________________czyli pilotem nie zostaniesz dimanie
-
Spoty Katowice i okolice
dokładnie z tego co wiem to długopisy się robią... Pucek bij mi stąd pijaku hehehe :polew: przecież ja piję tylko okazjonalnie co piątek sobota niedziela :polew: :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
:polew: ty byłes na zimowym w zeszłym roku
-
Spoty Katowice i okolice
dokładnie z tego co wiem to długopisy się robią... chińczyki je składają :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
właśnie może byście wspomogli ziomali za granicy i może byście pogadychy przenieśli tutaj diman mam pytanie dotyczące marca chodzi o wyjazd
-
Spoty Katowice i okolice
coś lipnie ten spam nam idzie za mało ludków krolu nawet się nie przywitał ;( ;( ;( menda jedna gliwicka [br]Dopisany: 16 Styczeń 2010, 18:25_________________________________________________ a długopisy juz wysłał ten dościu bo nawet nie srawdzałem wątku
-
Spoty Katowice i okolice
zastanawiałem się nad kalendarzem i jednak sie zdecydowałem na niego tak więc miron za mikołaja bedzie robił ciekawe czy będzie je osobiście rozwoził ???
-
Spoty Katowice i okolice
zawsze mogę cie zabrać na przystawke jak chcesz
-
Spoty Katowice i okolice
fotki dostałe zdzwonie się z laska co do fury i jak coś będziemy w kontakcie jeszcze jakbyś jakiś namiar na siebie rzucił
-
Spoty Katowice i okolice
widzę żę mi troszeczkę pomagasz
-
Spoty Katowice i okolice
a widzisz nikogo nie ma ktoś te strony musi nabijać :kox:[br]Dopisany: 16 Styczeń 2010, 17:25_________________________________________________wow jestem uratowany jakieś światełko w tunelu prezes[br]Dopisany: 16 Styczeń 2010, 17:26_________________________________________________a krolu pierwsze co to widzę na gliwice spierdzielił :no: ;( ;( ;( ;([br]Dopisany: 16 Styczeń 2010, 17:27_________________________________________________keżor może by tak we wtorek aparat zabrać i jakieś nowe fotki popstrykać i wrzucić bo dawno nic nie wrzuciłes tu nowego [br]Dopisany: 16 Styczeń 2010, 17:30_________________________________________________i znowu zostałem sam
-
Spoty Katowice i okolice
co tam ziomale gdzie wszyscy ??? kable od inernetu zamarzły??? :polew: [br]Dopisany: 16 Styczeń 2010, 16:54_________________________________________________gdzie wy jesteście :mysli: :mysli: :thumbdown: :thumbdown: [br]Dopisany: 16 Styczeń 2010, 17:16_________________________________________________sam mam spamować :mysli: :mysli:[br]Dopisany: 16 Styczeń 2010, 17:18_________________________________________________już kiedyś ktos to testował keżor niejaki :cool1: [br]Dopisany: 16 Styczeń 2010, 17:19_________________________________________________i co dalej nikogo tu nie ma :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 16 Styczeń 2010, 17:21_________________________________________________no masakra jakaś :kox: