Treść opublikowana przez Maxito
-
Spoty Katowice i okolice
siema z rana ktoś tu siedzi ???? czy tylko ja ????
-
Spoty Katowice i okolice
idę czytać
-
Spoty Katowice i okolice
świntuchy :polew: :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
- Spoty Katowice i okolice
Spie***j wyrażaj się na katowicach jesteś tu tylko kultura obowiązuje dobranoc- zgaś światło meeeeeeeeen :polew: :polew: :polew:- Spoty Katowice i okolice
a wiesz jak jest po amerykańsku dobranoc???- Spoty Katowice i okolice
ja bym próbował na tych tajlach a jak znowu polecisz poskładanym juz furaczem wsiadaj w bryke i szlifuj drift [br]Dopisany: 05 Styczeń 2010, 23:31_________________________________________________lece kimać przyczepności panowie- Spoty Katowice i okolice
powiedzmy że solidaryzując się z Tobą rozwaliłem sobie prawy błotnik przy okazji uszczupliłem plac o 2 miejsca siedzące i sie wydało..- Spoty Katowice i okolice
Zgadza się.Miron sponsoruje wyjazd Prezes mnie szpieguje ??? :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 05 Styczeń 2010, 22:57_________________________________________________Idę z forum bo znów mi będą tego klubowicza wciskać krolu najwyższy czas[br]Dopisany: 05 Styczeń 2010, 23:03_________________________________________________ Jak ktoś o mnie coś pisze na forum to zapala mi się w pokoju czerwona lampka Jak to Prezesi... akjam gdzie byłeś? jak cie nie było- Spoty Katowice i okolice
A ja myślałem że tylko mi ale widzę że łacza sie przegrzewają- Spoty Katowice i okolice
KTO ZAMAWIAŁ DŁUGOIS KASE NE KONTO WPŁACIC BO NIE MAM CZYM PISAĆ- Spoty Katowice i okolice
narta[br]Dopisany: 05 Styczeń 2010, 22:40_________________________________________________ale tu cicho...[br]Dopisany: 05 Styczeń 2010, 22:41_________________________________________________coś zamula internet, a misza widze znowu ma sztube na internet- Spoty Katowice i okolice
kanak kokodżmbo i do przodu powodzenia w poszukiwaniu[br]Dopisany: 05 Styczeń 2010, 22:22_________________________________________________ to ja Ci załatwiam 1BE a Ty mi takie coś piszesz... Pucek mój przyjacieluuuuuuuu hehhee kędzior następnym razem jak śnieg będzie to chyba się skuszę na przejażdżkę twoim bolidem i jak sie q sprawuje :naughty:- Spoty Katowice i okolice
jestem jestem cały i zdrowy- Spoty Katowice i okolice
coż 23 wybiła... trza kimke zaliczyć bo jutro kolejny trudny dzień miszka nistety ja tylko 10000 zarabiam więc wiesz do ciebie jeszcze troche mi brakuje- Spoty Katowice i okolice
jak byśbył to byś wiedział że ostatnio sie skusiłem na macka- Spoty Katowice i okolice
mam to w pupie ty chamie !!! :polew:- Spoty Katowice i okolice
a co z maciem???- Spoty Katowice i okolice
ty a jak byśmy zrobili że kto otworzy setke stawia w macku wierz mi napewno nikt by sie tak nie krzywił!!! :)[br]Dopisany: 04 Styczeń 2010, 22:34_________________________________________________wolf miałeś iść spać- Spoty Katowice i okolice
na waciki mu starczy- Spoty Katowice i okolice
dla mnie fajne [br]Dopisany: 04 Styczeń 2010, 21:46_________________________________________________ masz już zamontowanego rns-a- Spoty Katowice i okolice
:shocked: :shocked: :shocked:- Spoty Katowice i okolice
co poza tym- Spoty Katowice i okolice
wszystkim widzę że pucek barwy wymienił za co oni rozdają te gwiazdki- Spoty Katowice i okolice
czemu we wtorek ciebie i keżora nie ma co się stało krolu co to robotę zaczynasz to swoje czy znowu coś innego??? miszka co tam uciebie jak po świętach, starym nowym roku - Spoty Katowice i okolice