DarekQ

O DarekQ

Osiągnięcia DarekQ

Reputacja

1. Witam kolegów i koleżanki. Mam 2 a w zasadzie to 3 problemy: 1. Niedawno podczas tych naszych mrozów (w epoce efektu cieplarnianego) przedni czujnik parkowania wariuje. A mianowicie głośnik wydaje ochrypnięty dźwięk. Najprawdopodobniej się poddał. Gdzie on jest i czy sam go wymienie a i za ile? 2. Wycieraczki nie wracają do swojego pierwotnego miejsca, stają w połowie lub na górze ale chcą wrócić ale jakby nie mają siły. 3. Chce wymienić żarniki z przodu ale mam 3.0tdi i mam tak wypchane że nie za bardzo jest jak rękę włożyć. Czy należy wyjąć lampę.?
  2. Słyszałem że podobno jeżeli nie wymieni się żarnika w porę to jest duże prawdopodobieństwo iż zepsuje się przetwornica. Prawda to czy kit?????
  3. Witam Mam problem z przednim lewym światłem. Mam bi-xenony i od jakiegoś czasu zauważyłem że mi mruga. Na początku myślałem że to luźny kabelek ale to mi się dzieje nawet niekiedy nie jadę. Może ktoś miał taki problem. Pozdrawiam
  4. Nie zmieniał programu w skrzyni. Z tego co wiem a pytałem się wielu tunerów zanim wybrałem gdzie oddam swój samochód, nikt nie zmienia programu w skrzyni. Jedynie w salonie Audi twierdza iż to zmieniają jednak rozmawiałem z osobą, która zajmuje się tylko przyjmowaniem samochodu. Skrzynia działa tak samo jak przed modyfikacją. Nie zauważyłem żadnej różnicy. Po za jedną: frajdą z jazdy
  5. DarekQ

Dobrzy chiptunerzy

Właśnie dokonałem chipa u ROGALA :>. Rewelacja. Polecam w 100%. Pierwsze wrażenie z jazdy - niedoopisania wykresik: rzućcie okiem http://www.a4-klub.pl/smf/b7_bkn_chip_u_rogala-t93278.0.html Do zobaczenia
  6. W końcu się zdecydowałem na chipa u Rogala i warto było jechać do niego 300km. Samochód rwie na każdym biegu . Mógł jeszcze go bardziej wyciągnąć ale mi wystarczy to co już zrobił. ( narazie ) Facet zna się na rzeczy Każde podejście do samochodu wywołuje uśmiech na mej twarzy.
  7. Witam wszystkich KLUBOWICZÓW POZDRO