Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BKN] Migające światło bi-xenonowe


DarekQ

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam problem z przednim lewym światłem. Mam bi-xenony i od jakiegoś czasu zauważyłem że mi mruga. Na początku myślałem że to luźny kabelek :mysli: ale to mi się dzieje nawet niekiedy nie jadę. Może ktoś miał taki problem.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wymieniaj w ciemno, nowe żarniki to spora kasa. W b6 miałem taki przypadek, wymieniłem żarniki bo jeden się przepalił a drugi zaczął mrugać, po jakimś tygodniu-dwóch zaczęły mrugać oba nowe żarniki założone w aso. Reklamację zgłosiłem, okazało się, że te są dobre, ale przetwornice się kończą. Chcąc nie chcąc wybuliłem dwa tysie na nowe przetwornice i wszystko wróciło do normy. Okazało się również, że ten stary żarnik który mrugał na początku też jest dobry.

  • Pomoc techniczna 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wystarczy zamienic żarniki miejscami i wszystko się wyjaśni,czy żarnik czy przetwornica

Dokladnie.

MIalem taki sam przpadek i zamienilem przetwornice i co sie okazalo...ze wszystko wrocilo do normy :kox: Fart jakis :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podepne sie pod temat.

U mnie jest tak: mruga mi prawy bixenon czasem podczas jazdy. Czasem skutkuje tym, ze w koncu gasnie kompletnie. Jak wylacze i wlacze swiatla (podczas jazdy zaraz po tym jak zgasnie) to zapala sie z powrotem.

Czy to jest jakis luzny kabelek? Czy moze cos innego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może być luźny kabelek ale myślę że może być to też oznaka kończącego się żarnika ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

Dopytam o model żadnika jaki siedzi w modelach B7 BKN. Muszę wymienić.

OSRAM D1S?

Dzięki za info.

dokładnie taki :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podepne sie pod temat.

U mnie jest tak: mruga mi prawy bixenon czasem podczas jazdy. Czasem skutkuje tym, ze w koncu gasnie kompletnie. Jak wylacze i wlacze swiatla (podczas jazdy zaraz po tym jak zgasnie) to zapala sie z powrotem.

Czy to jest jakis luzny kabelek? Czy moze cos innego?

u mnie to byla wina przetwornicy-prawe swiatlo gaslo na hopkach i jak skrecalem w prawo,jak zgasl-po zapaleniu ponownym nie bylo problemu :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podepne sie pod temat.

U mnie jest tak: mruga mi prawy bixenon czasem podczas jazdy. Czasem skutkuje tym, ze w koncu gasnie kompletnie. Jak wylacze i wlacze swiatla (podczas jazdy zaraz po tym jak zgasnie) to zapala sie z powrotem.

Czy to jest jakis luzny kabelek? Czy moze cos innego?

u mnie to byla wina przetwornicy-prawe swiatlo gaslo na hopkach i jak skrecalem w prawo,jak zgasl-po zapaleniu ponownym nie bylo problemu :wink4:

Dość typowo dla końca żarnika miga :) Sprawdzę przed wymianą czy nie przetwornica, ale nigdy całkiem nie gaśnie. Tylko mrygnie :)

może też być Philips D1S :naughty:

Czytałem ankietę :)

Wkładam OSRAM bo znalazłem na Fakturze że mi tej firmy w ASO włożyli do drugiej [wymienianej całej] lampy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie to samo, żarnik do wymiany. Znalazłem w miarę tanie żarniki z Philipsa:

http://allegro.pl/item1067884672_d1s_philips_nowe_zarniki_xenon_bixenon.html

pytanie czy to nie są jakieś podróbki bo różnią się trochę od ori (obudowa inna i naklejka): http://allegro.pl/item1062991046_zarowki_zarowka_xenon_d1s_nowe_philips_orygina.html

Brać czy omijać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja już nie wierzę w te żarniki bez opakowań ori ... polatał mi 3 mies i kaput .... wolę już wybulić więcej kasy i mieć pewne .... sama zmiana w naszym modelu to masakra więc wolę mieć ori 100% ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki panowie, troche odkopie temat... Zauwazylem ze mi mrugnie bodajze prawy xenon na jakis hopkach itp ale tylko podczas pierwszych paru minut od wlaczenia swiatel, po powiedzmy 5-10 minutach juz nie mruga. O co kaman??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...