Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wojci

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wojci

  1. zdecydowanie za mało, trochę mało było też w Toledo, dlatego szukałem auta o mocy powyżej 110KM
  2. Auto gaz dostało tydzień temu dopiero więc za granicą tylko na benzynie jeździło, jak na razie przejechałem na gazie 1000km i jestem zadowolony. A wracając i robiąc małe OT silnik 1,6 101KM dobrze się gazuje. Miałem taki w Toledo i naprawdę dobrze chodził na sekwencji
  3. Dzięki za miłe słowa. Jeśli chodzi o LPG to tylko dobra instalacja jest warta uwagi. Owszem szukałem TDI ale wyszło 1,8T, jeżdżę chyba dużo bo co najmniej 25tys. km rocznie, a o swoje auta i ich stan dbam na bieżąco. Poprzednie auto też gazowałem i po dwóch latach użytkowania i przejechanych ponad 50tys. km na sekwencji auto pracowało jak najbardziej poprawnie i nie zauważyłem żadnych objawów szybszego zużycia silnika, wymiana oleju, świec i wszystkich filtrów regularnie i tylko na dobre produkty przynosiła pożądane efekty, 1,6AFT w Seacie pracowało tak jak trzeba. Auto puki co zostanie na tych felgach zwłaszcza, że jest na nowych oponach szukam teraz tylko kółek na zimę i felgi mam już na oku. Na razie auto zostało porządnie wyczyszczone i umyte. Na szczęście było serwisowane do ostatniej chwili w autoryzowanym serwisie w Szwajcarii i przeglądy i wymiany robione regularnie. Gaz na razie niecałe 1000km ale spalanie ok co widać w stopce
  4. Wątek co prawda trochę się zakurzył ale może odświeżę. Ja właśnie będę kupował radio i pewnie będzie to właśnie U520XL a antena to Lemm 1200, miałem tą antenę w poprzednim aucie i uważam, że jest naprawdę dobra, mocowanie na motylku ułatwia szybki demontaż i montaż
  5. e jakoś się tym nie przejmuję, ja akurat jestem zwolennikiem tego paliwa
  6. Auto sprowadzone przeze mnie ze Szwajcarii: Audi A4 B5 1.8T APU 110kW (150KM) 1999/2000r Przebieg 177 000 km Wyposażenie: 10 poduszek powietrznych ABS Reflektory xenon Spryskiwacze reflektorów Tempomat Felgi 16" z oponami 205/55 Elektryka przód Klimatronic Instalacja LPG BRC Od środy będą Zamojskie blachy
  7. Witam chciałbym przywitać wszystkich użytkowników Audi. W tym tygodniu kupiłem w Szwajcarii Audi A4 1.8T z 2000r

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.