Treść opublikowana przez wojci
-
[B5 AHU] Jakie CB do 200 zł
ja polecam Uniden 520XL, świetne i tanie radio
-
Spotkania na drodze
Elmo814 w zwierzyńcu 02.05 stałem za tobą na skrzyżowaniu i mrugałem
-
[B5 AFN] Gdzie wrzucić gruszkę...
Ja się nie spotkałem z kurtynami w B5 więc nie wiem ale pewnie nie będzie to dobre. jak się nie spotkałeś jak widziałeś u mnie
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
no ja nie bardzo do Chełma bo mam zjazd w tym czasie i będę siedział w Lublinie, a co do Zamościa to może by właśnie w sobotę?? w niedzielę o 21 będę już w Lublinie poza tym mam komunię chrześniaka więc dla mnie niedziela odpada
-
[B5 AEB] Silnik 1.8 T i gaz
Ja tam mam włącznik założony jak na zdjęciu
-
[B5 APU] A4 B5 1.8T 1999/2000 by wojci
na szczęście nie 240zł ze świecami końcówki TRW wyszły po 60zł w sklepach są po ok 100zł
-
[B5 APU] A4 B5 1.8T 1999/2000 by wojci
z racji kilku dni urlopu wymieniłem głównych winowajców stuków na nierównościach, czyli końcówki kierownicze Przy okazji wymiana świec zapłonowych. Do wymiany w najbliższym czasie jeszcze małe "bananki" bo też pozostawiają wiele do życzenia. koszt części 240zł ( kocham zniżki w hurtowniach ) Do wymiany zostaje jeszcze rozrząd i olej, to pewnie też w tym miesiącu.
-
[ALL B5] [B5 AFN] ## AUDI a4 AVANT 18" MAM 7 225/40 + EIBACH + xenon ... ## by Texi89
też jesteś/byłeś na STC ? Po Toledzie jeszcze Bora była a owszem
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
jak dam radę to się przyturlam
-
[ALL B5] [B5 AFN] ## AUDI a4 AVANT 18" MAM 7 225/40 + EIBACH + xenon ... ## by Texi89
przesiadka z TOledo do A4
-
[B5 ADR] Objawy zużycia poduchy pod silnikiem??
to ja odgrzebię staruśki temat Jak zdiagnozować uszkodzoną poduszkę. Objawy: lekkie wibracje na biegu jałowym i trochę mocniejsze na niskich obrotach przy wyższych obrotach jest tak jak trzeba. no i od niedawna lekkie stukanie, tak jakby silnik troszkę się ruszał i nagle opadał
-
[B5 ADP] AC GAS SYNCHRO
e tam ja miałem na gwarancji i sam grzebałem i nigdy gazownik na to nie zwracał uwagi
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
A może...? :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :P
-
[B5 ADP] AC GAS SYNCHRO
http://www.ac.com.pl/programy-i-instrukcje-obslugi/programy-i-instrukcje-obslugi,275/ jak chcesz to mam zgrane mapy ustawień z mojego poprzedniego auta miałem silnik AFT w Seacie 101KM powinno pasować i też był STAG
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
ja mam chęć ale mam zjazd na polibudzie, jakbym się urwał i namówię moją Żonę to może wpadniemy w sumie z Lublina mam niedaleko
-
[B5 AGB] Przetwornica ksenonów - alternatywa ?
ja to przerabiałem niedawno bo padły mi obie. Przetwornica pasuje z samochodów: Reanult LagunaII, Renault Espace, Renault Safrane, http://moto.allegro.pl/item946610008_przetwornica_valeo_min_renault_laguna_i_audi_a4.html Peugeot 607 http://moto.allegro.pl/item970319308_przetwornica_xenon_valeo_6_pin_audi_a4_peugeot_607.html Citroen C5 http://moto.allegro.pl/item967466836_przetwornica_valeo_audi_a4_renault_citroen.html http://moto.allegro.pl/item974632891_przetwornica_valeo_6pinow_renault_audi_citroen.html Nissan jakiś chyba jak ja szukałem to najtańsze były do Laguny po 199zł a najdroższe do A4 400zł Paranoja, zwłaszcza że to ta sama przetwornica
-
[B5 ADP] Sekwencja BRC- duze spalanie gazu ok 20L/100km
jak masz wątpliwości to jedź na stację i zatankuj do pełna gazu i będziesz wiedział ja też mam tą instalację i taką samą pojemność zbiornika i mi w miarę równomiernie gasną lampki, co ok 100km gaśnie kolejna na jednym zbiorniku przejeżdżam ok 440 do 470km
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Panowie luźne pytanie z mojej strony. Kto w Lublinie jeździ na czerwonej taxie z naklejką klubową, bo już parę razy na mieście widziałem ??
-
[ALL B5] Jaka długość wycieraczek ?
a ja mam założone 55/52cm i akurat na długość się mieszczą
-
[ALL B5] Wycena Auta
niebieskie wnętrze na początku i mi się nie podobało, ale po chwili już było OK no wyposażenie nie powala, na pewno a gaz można wymontować przełożyłbym do nowego i tak być może najpierw pojadę po kolejne auto a potem będę sprzedawał obecne, ale cena 23000zł to minimum niestety żebym wyszedł na 0
-
[ALL B5] Wycena Auta
Wiem, wiem zaraz pewnie ktoś mnie pogoni za ten wątek. Chciałbym sprzedać moją A4. Powiększy mi się rodzinka niedługo i myślę o kombi, oczywiście A4. I tu pytanie ile realnie mogę chcieć za moje auto: http://www.a4-klub.pl/smf/b5_apu_a4_b5_18t_2000_by_wojci-t92527.0.html Auto prod. 1999 pierwsza rejestracja 2000r. Od sierpnia w kraju. Auto na pewno nie bite i z prawdziwym przebiegiem 190 000 km. Sprowadzone ze Szwajcarii, założona instalacja LPG BRC. Mam na oku kilka A4 z silnikiem 1.8T i quattro, w Szwajcarii i w weekend jedną z nich będzie mi kumpel oglądał, nie chciał bym dokładać do tej nowej a na starej zarabiać. Ubezpieczenie ważne do września 2010, przegląd do sierpnia 2010. Czy cena 24000zł jest realna?? Z góry dzięki za odpowiedź.
-
Nawigacja w telefonie (Nokia e71)
ja też mam w swojej E71 Garmina i jest git, jeździłem na nim po Szwajcarii i wracałem przez Niemcy i całą Polskę i super się takie rozwiązanie sprawdziło
-
Spotkania na drodze
sobota Lublin Nadbystrzycka, czerwone B5 TAXI z naklejką klubową
-
[B5 APU] BLACK CURRANT by PARAF
My mamy termin w okolicy 21 września. Mam cichą nadzieję, że też syn :D
-
[B5 APU] BLACK CURRANT by PARAF
a wzajemnie