Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wojci

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wojci

  1. trzeba by wojewódzki robić w Zamościu to może by coś wyszło
  2. Być łatwiej rozpoznawalnym No i ze zmian to trafiła się za grosze President ML 145
  3. i tak dobrze że nie widać rdzy na moich felgach
  4. są takie osłony ja rozmawiałem z gościem z firmy która sprowadza takie rzeczy z Rosji chociaż to pewnie bardziej z Chin i pertraktują ceny z szefem na wykonywanie tego w Polsce, na razie Berlingo Mk3 i L200 ale gościu obiecał mi, że przywiezie i do A4 do zrysowania, mam nadzieję że na obietnicach się nie skończy a co do plastików ja mocowałem do b5 ostatnio osłonę z Rezaw-plast i pasowała idealnie robiłem tylko nową blachę podtrzymującą do ori była z cienkiej blaszki
  5. odbiegając od tematu: http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20101119/ZAMOSC/229010634 tylko nie widać, albo ja nie widzę czy a4 czy a6 może ktoś z klubu ??
  6. oooo to może zrobimy u Prezesa na osiedlu żeby nie musiał się fatygować a i ja bym miał pod nosem a tak na serio to możemy w tych terminach myśleć jak ktoś zainteresowany to niech się odezwie i założymy nowy wątek w Zamościu w ubiegłą niedzielę udało nam się zebrać spotkanie nie było za długie ale zawsze i aż wstyd żeby w Lublinie tak ciężko szło
  7. i tak chyba będzie trzeba zrobić. Prezes bierze udział spotach LKA?? Są chętni na taki spocik?? Wolice na tygodniu czy weekend??
  8. eee tam ja niestety tylko w Zamosciu na spotach bywam szkoda ze w Lublinie tylko spoty z lka ja bym chetnie na spot a4 sie wybrał
  9. Moderator jakieś zdjęcia wstawi??
  10. oj za tą cenę to nie może być dobrze miałem kiedyś antenę hustlera i strasznie się cieszyłem, że ktoś mi ją ukradł, padaczka straszna była jak chcesz tanie dobre radio to jedź na giełdę i kup sobie Unidena 520xl albo tu: http://allegro.pl/okazja-uniden-stan-bdb-i1314090732.html i jakąś sensowną antenę. Ja miałem już raz taki tani zestaw i już więcej nie popełnię takiego błędu
  11. ja w mBanku mam 370 bo płacę kwartalnie przy jednorazowej jak @mentryb 350zł w Warcie miałem 410zł
  12. a pewnie że tak moje maleństwo pięknie śpi wystarczy że wieczorem powiem Jej że jak będzie grzeczna to ją przewiozę granatowym A4 i działa no i uwielbia jeździć jak zauważyłem
  13. ja może na najbliższy weekend będę
  14. dziś godzina 12 parking Tesco zieloniutki b5 avant z ramkami klubowymi
  15. e tam w Zamościu też zazwyczaj bywa mało aut ale spoty się odbywają. Ja chętnie brałbym udział bo w Zamościu coraz rzadziej bywam a w Lublinie zadokowałem na stałe
  16. to możemy zrobić spotkanko takie forumowe bez LKA
  17. Czerwone b5 przed liftem TAXI LU.... z naklejką klubową na klapie po lewej stronie, kierowca lat ok 55?? Po raz kolejny na Jana Pawła - Nadbystrzycka
  18. o żesz f*ck to wszystko przeze mnie :wallbash:
  19. Czemu niby nie zakładać gazu?? Porównywalnie przez "ó"
  20. albo mi się obiło o oczy albo będziesz teraz na forum NK dawał ogłoszenia że bierzesz ludzi co tydzień Dobrą mam pamięć?? Pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.