Treść opublikowana przez wojci
-
Spotkania na drodze
czwartek koło 16 na ulicy Grażyny w Lublinie srebrne/siwe b6 LU.....
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
mojemu szwagrowi przedwczoraj zajumali spod bloku w nocy z golfa z 16" felg wnerwił się nieziemsko
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
będę jeździł bez
-
[B5 APU] A4 B5 1.8T 1999/2000 by wojci
niestety w związku z kredytem hipotecznym auto jest mocno niedoinwestowane czeka mnie na pewno zmiana części zawiasu (część już zmieniona) no i zakupienie wreszcie listew na drzwi przednie być może w przyszłym tygodniu wyleci katalizator, plecionka woła o wymianę a reszta to kwestia kasy, której niestety ostatnio nie za wiele na zbyciu. no i czeka mnie zakup fotelika bo moje maleństwo z lekka nie mieści się już w nosidełku pytał ostatnio na spocie czy planuje jakieś mody. No i jest mod: Raggaman wielkie dzięki :good: i z radości, że mam piękny podłokietnik umyłem furkę dziś zmieniona plecionka jutro zmiana zawiasu z przodu
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
zapraszam
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
i znów będzie zderzak do malowania po przebijaniu się
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
wątek lipny to i szkoda zaglądać mam pruszków nawiedzić i tę piękną twarz obić??
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
chyba 6000K tak jak i ja
-
[B5 APU] Prośba o analizę logów
ale statyczne i dynamiczne robic grupy 1, 2, 4, 31, 32, 34, 115 które grupy dla APU??
-
[B5 APU] Prośba o analizę logów
Witam proszę o analizę logów. Auto ostatnio jakby ospałe. Jeśli któryś log jest do poprawy lub jakiegoś brakuje proszę o ukierunkowanie. Log (0 - 001) Log (1 - 034,115) Log (2 - 001,002,004) Log (3 - 004) Log (4 - 031,031) PS wątek http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=7226 jednoznacznie nie mówi które grupy trzeba logować przy silniku 1,8T[br]Dopisany: Kwiecień 05, 2011, 08:45:34 _________________________________________________??[br]Dopisany: Kwiecień 06, 2011, 02:14:14 _________________________________________________coś ktoś pomoże??
-
Spotkania na drodze
jak ważka
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
a nos nie rośnie ??
-
Spotkania na drodze
PARAF
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
paput a Ty ze swojej rozbiórki nie masz przypadkiem listew na drzwi przednie dolnych?? w dobrym stanie?? w tanich pieniądzach ??
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
oki
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
:good: Pany zrobiłby mi ktoś logi?? Bo dziś sam próbowałem, no prawie sam, ale nie ogarniam mocy a czuję, że cuś nie tak idzie moja maszyna Jakby co mam kabel
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
2x5zł mam ich trochę więcej więc jakby ktoś chciał to zapraszam
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Uploaded with ImageShack.us
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
ja w poprzednim aucie też miałem alu na stożkowe śruby
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
no właśnie siedzę i myślę w niedzielę na większych parkingach będzie tłoczno może przy Globusie??
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
cóż ja nie byłem ale pisałem z jakich powodów Co do tej miejscówki to chyba bardziej obskurnej to już w Lublinie nie ma. http://maps.google.pl/?ie=UTF8&ll=51.170948,22.502763&spn=0.001218,0.004935&t=h&z=18
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
jak szery wróci z Bukowiny
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
masz dziecko i żonę?? bo jak się dla rodziny na tygodniu nie ma czasu to od tego są właśnie weekendy
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
jak Tesco to ja jeszcze mogę być mam tam 50m do przejechania więc może mi się na krótki spocik uda wyrwać
-
[B5 APU] A4 B5 1.8T 1999/2000 by wojci
na razie czekają na wycięcie, na spot będą gotowe