Treść opublikowana przez wojci
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
panowie ma ktoś może jakieś alusy 16 lub 17" z oponami na chociaż jeden sezon do opchnięcia?
-
Audi A6 C5 1.9 TDI
texi89 widzę, że lecimy jedną drogą Było Toledo, potem a4 i a6;) ja właśnie sprzedałem swoją a4 i właśnie będę finalizował zakup a6 c5
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
byłem dziś z blacharzem, no i auto nie jest idealne ale chyba spełnia moje wymagania. Było malowane ale to nie było raczej nic poważnego. Martwi tylko kierownica obszyta na nowo. Trzeba się z vagiem podpiąć i jak będzie ok to go biorę pod koniec tygodnia
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
to źle czy dobrze? ---------- Post dopisany at 11:44 ---------- Poprzedni post napisany at 11:42 ---------- za godzinkę chyba z blacharzem tam będę a powiedzcie mi jeśli wiecie czy można kupić auto nie mając dowodu osobistego? Bo jestem w trakcie przemeldowywania się i nie chcę kupować auto wg starego dowodu bo będę musiał go tu zarejestrować
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Oglądałem wczoraj ten samochód http://plwm.otomoto.pl/audi-a6-1-9-tdi-C23161158.html i wydaje mi się godny uwagi. Marku czy jakby się nie sprzedał w tym tygodniu to w przyszły weekend mógłbyś mi bo przevagowac? Stan licznika silnie podejrzany ale w środku nie wygląda na zbytnio wyeksploatowany, środek niebieski jak u mnie troszkę słaby silnik ale to może wirus załatwić, no i można lać ukraińską ropę blacharz lakiernik mi go obejrzy i zobaczymy. Facet jako mieszkaniec sąsiedniej miejscowości jest wg rodziców i teściów bardzo uczciwy więc może warto. Niestety nie miałem go czasu objeżdżać wczoraj, martwi mnie tylko to dlaczego od lutego/marca się nie sprzedał. Jest świeżo zarejestrowany ---------- Post dopisany at 08:40 ---------- Poprzedni post napisany at 08:39 ---------- PARAF może to chwilowe? u mnie jakiś czas temu też tak było ale już jest ok
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
ale żeby z nim pojechać to organizuje wyjazdy jakoś regularnie? lawetą jeździ czy jak?
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
dzwoniłem i ogladałem, myślę że za dużo chce za taki stan. Auto o rok młodsze od mojego i o 50tys km ma mniej przebiegu a środek ma zmęczony jak koń po gonitwie. Z zewnątrz też raczej rewelacji nie ma i bąble koło relingów a to raczej nie jest dobry znak A to jest to auto: http://otomoto.pl/audi-a6-full-opcja-ksiazka-serw-C22584084.html ---------- Post dopisany at 22:51 ---------- Poprzedni post napisany at 22:50 ---------- ile kroi za wyjazd??
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
z tym na pewno to się nie zapędzaj, widziałem w Szwajcarii bardzo dużo spanachanych aut tak jakby je ktoś prosto z pola do komisu przyprowadził
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
A co Wy na to: http://moto.allegro.pl/opel-signum-vectra-c-salon-bi-xenon-bezwypadk-i2279685276.html lub http://otomoto.pl/audi-a6-stan-idealny-nie-wymaga-wklad-C23897035.html
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
ja mam z wyświetlaczem, ale myślę, że jeżeli ma być to dowód do sądu to suwmiarka musi byc legalizowana
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
ostatnio dosyć często na wlocie do Lublina przed salonem Seata czynny jest radar. Jak jedziesz na Chełm weź pod uwagę remont miedzy Lublinem a Piaskami. Czasem ten odcinek zajmuje naprawdę baaardzo dużo czasu. Na Chełm dalej to o ile pamiętam chyba w Siedliszczach często stoją z radarem tak przynajmniej słyszę odbijając na Zamość
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
e nic nie doszło
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
dawaj dawaj dobra idę dzieci kąpać
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Zasiałeś mi wątpliwości i zastanawiam się zamiast pracować ten z Łukowa wydaje się w miarę, tylko nie wiem czy lepiej brać a6 z 2000 roku czy o 4 lata młodszą Zafirę, niby zupełnie inne auta ale młodsze to młodsze wrrrrr ---------- Post dopisany at 19:31 ---------- Poprzedni post napisany at 19:30 ---------- no to daj namiar Ale jakiś rocznik przebieg można ją obejrzeć?? 20 tys z LPG czy Diesel??
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
nie nie całkiem ale mały nam trochę choruje i nie bardzo się z Lublina ruszamy, ale jest szansa, że może jednak w weekend zawitam
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
z opłatami i przejazdem ze 27000zł a w Płoskim może ktoś z was będzie? http://otomoto.pl/audi-a6-1-9-tdi-C23161158.html bo ja nie wiem kiedy tam zawitam
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
http://www.autoscout24.ch/Search/Detail.aspx?lng=de&nav=7&vehtyp=10&SearchType=AS24&make=12880&allmakes=AS24&model=206367&yearfrom=2000&body=2768&sort=price_asc&page=2&index=35&vehid=714560 taki b ym przytulił ale nie naskrobię na niego
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
awtomat i stoi już od zimy bo na miniaturze zdjęcia przy wyszukiwaniu pokazuje zdjęcie ze śniegiem
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
który? http://moto.allegro.pl/listing.php/showcat?id=18067&offer_type=0&price_from=&price_to=20000&postcode_enabled=0&state=0&city=&listing_sel=2&listing_interval=7&a_text_i%5B1%5D%5B0%5D=2000&a_text_i%5B1%5D%5B1%5D=&a_text_i%5B4%5D%5B0%5D=&a_text_i%5B4%5D%5B1%5D=&a_text_i%5B5%5D%5B0%5D=&a_text_i%5B5%5D%5B1%5D=2800&a_text_i%5B14%5D%5B0%5D=&a_text_i%5B14%5D%5B1%5D=&a_enum%5B16%5D%5B1%5D=1&a_enum%5B16%5D%5B4%5D=4&a_enum%5B13%5D%5B3%5D=3&a_enum%5B178%5D%5B1%5D=1&change_view=Poka%C5%BC%C2%A0%3E
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
mazdę 5 brałem ale ja szukam auta do 20tys
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
tak szukam a nie mam nikogo znajomego w niemczech a germańskiego ni chu chu a frank szwajcarski za wysoko stoi żeby się tam zapuszczać. Moje auto praktycznie już sprzedane a ja potrzebuję czegoś dużo większego na Tourana mnie nie stać ale myślę o Zafirze, Premancy lub GRand Scenicu
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Marek nie wybierasz się może w najbliższym czasie po jakiś karawan do Germanii ??
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
zobacz po ile Franciszek stoi, swoją a4 też przyprowadziłem ze Szwajcarii bo mam tam kumpla ale nie opyla się
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
jak dorzucisz 5 tysia
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
jak podrośniecie do odpowiedniego wzrostu i będziecie wozić dzieci to pogadamy puki co trapi mnie co tu kupić, jakieś propozycje do 20tys zł????