Treść opublikowana przez wojci
-
Spociki Chełmskie
teraz telefon wyłączony ---------- Post dopisany 03-05-2012 at 13:27 ---------- Poprzedni post napisany 02-05-2012 at 20:22 ---------- o znów się pokazał : http://moto.allegro.pl/audi-a6-1-9-tdi-i2320037548.html ale znów nikt nie odbiera wrrrrrrrrr e jadę go dziś oblukać a jutro do Kielc
-
Spociki Chełmskie
niestety nikt nie odbierał telefonu mimo kilkudziesięciu prób dodzwonienia się
-
[B5 APU] A4 B5 1.8T 1999/2000 by wojci
--------------------SPRZEDANY----------------------- ale zostaje w rodzinie
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
w Bogucinie robią tylko wały zawieszeń nie
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
zadam proste pytanie: masz dzieci? Przy moim wzroście i gabarytach a4 jest stanowczo za małym autem. Aktualnie mam dwoje dzieci i nie daję rady się pomieścić i nie chodzi o bagażnik ale o miejsce w środku. Jakbym sobie uj..ał z 15cm z wzrostu to może bym i jeździł dalej tym autem. A niestety fundusz nie pozwala na mocniejszy silnik. Mam kotwicę w postaci kredytu na mieszkanie i nie stać mnie na auto które pali jak smok. Mam na auto ok 18-19tys zł i muszę się w tym zmieścić, moja a4 ma już nowego właściciela, chociaż chwilowo jeszcze nią jeżdżę.
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
nie zapomniałem szału nie ma ale nie było źle. od czego są wirusy? lepszy motyw miałem w poniedziałek, spotkałem na trasie z Zamościa do Lublina gościa który sporadycznie zagląda na forum. Jechał b6 1,9 130KM. Jako, że obaj zwolniliśmy przed C4 inspekcji, dogoniłem go pod górkę (dwa pasy w miejscowości Podkrasne) i biorę się za wyprzedzanie. Gość dusi na prawym pasie, ja na lewym tak do 3000obr moje wozidło kiepsko przyspieszało na 4 biegu, ale jak przekroczył zacząłem go wyprzedzać. Jak już byłem prawie przed nim, gościu mówi przez radio: "A co ty chłopie tam za silnik masz?" zdziwo, że b6 nie daje rady b5 no i jak zobaczył mój tyłek dodał tylko: "ok 1.8T nie pytam o nic" Co suszarka pompuje to suszarka Dziś przy przejeździe 136km w czasie 1:20h (z krótkim postojem przy komisie samochodowym) spalił mi 10l/100km jak tu nie kochać tego silnika
-
Co to za rolka?
zdejmij pasek i zobacz łapą czy się rusza na boki nie powinna latać, ona ma się obracać a nie ruszać na boki ---------- Post dopisany at 19:54 ---------- Poprzedni post napisany at 19:54 ---------- zdejmij pasek i zobacz łapą czy się rusza na boki nie powinna latać, ona ma się obracać a nie ruszać na boki co jest w d*pę z tymi podwójnymi odpowiedziami?
-
Co to za rolka?
rolka napinająca pasek od sprężarki klimy? Uploaded with ImageShack.us
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
oglądałem już auto kiera nie wyplakowana ale ściuchana gałka zmiany biegów auto ma nalatane dużo więcej niż na liczniku i to dużo. Ogólnie jednak nie jest źle, do wymiany szyba przednia, wyświetlacz licznika, blenda na klapie, przełącznik lusterek, nie działa tylna wycieraczka. Zawieszenie jakoś się trzyma ale już jakieś dźwięki zaczynają dobiegać. Prawa przednia lampa wygląda na polerowaną, obie lampy mają kolejne numery. Auto zapuszczone i to bardzo. dwa malutkie parchy na tylnych prawych drzwiach na dole. Cena na jaką koleś chciał zejść to 18tys Szukam dalej
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
myślę, że jeżeli chodzi o terminy to nie będziemy się bawić w głuchy telefon, zadzwoń zapytaj
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Panowie co sądzicie o tym aucie http://otomoto.pl/audi-a6-C24077892.html Pewnie przejadę się dziś oblukać co do zakładu w Bogucinie to wysłałem pytanie do kumpla czy tym się zajmują, ten warsztat prowadzi jego kuzyn z teściem
-
Spociki w Kielcach
właśnie tak się domyslam, nie wiem tylko czy warto jechać do gościa bo mam 170km w jedną stronę
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Czy w Lublinie można wypożyczyć albo może ktoś was za czteropaka, tudzież flaszeczkę ma pożyczyć czujnik do lakieru? tzn grubości lakieru?
-
[ALL B5] Gdzie zamontować CB radio?
Uniden 520xl pasuje
-
Spociki w Kielcach
i co sądzisz o nich? warto jechać oglądać? bo ma obecnie jeszcze jedno a6 bardzo kręcone mają liczniki?
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
chyba tak
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
chyba go osobiscie nie ogladales!! Ja go widzialem i parchy na dachu dorze nie wroza
-
Spociki w Kielcach
Witam Mam do was Kielczanie pytanie (zrymowało się ) Czy znacie może gościa, który sprzedaje to auto: http://otomoto.pl/audi-a6-C23919247.html Co jakiś czas sprzedaje samochody i może ktoś z was spotkał się z autami sprzedawanymi przez niego. Niby mam niedaleko z Lublina, bo gość ma jeszcze jedno audi którego jeszcze nie wystawił. Ale nie wiem czy parchów nie sprzedaje, ew podpowiedzcie gdzie w Kielcach można podjechać żeby sprawdzić auto
-
Spotkania na drodze
ja mam LZA i w Rykach tylko sporadyczny przejazd
-
Spociki Chełmskie
Panowie jest tu kto?? Mam pytanie, zna ktoś to auto z Chełma http://allegro.pl/audi-a6-1-9-tdi-i2269230966.html albo mógłby ktoś z was je obejrzeć?
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Pany zna ktoś to auto z Ryk? http://otomoto.pl/audi-a6-C24004640.html
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
sama instalacja vag com idzie ale kabla ni huhu ---------- Post dopisany at 13:07 ---------- Poprzedni post napisany at 13:07 ---------- nie wiem jak na 32bit
-
[ALL B5] Gdzie zamontować CB radio?
ja podpiąłem się pod skrzynkę pod bezpieczniki
-
Passat 3BG 1.8T ;) OEM+ USA, W8, X5 19, Gewinde
też się zastanawiam jak Ty po Lublinie jeździsz? ale Pasek odje.ny kosmicznie
-
Audi A6 C5 1.9 TDI
za droga i nie kombi