Treść opublikowana przez wojci
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
ja to lipa w poniedziałek muszę wracać do Lublina i w Lublinie jestem do piątku
-
[B5 APU] Wibracje silnika
znaczy trzeba by wykręcić i oblukać
-
[B5 APU] Wibracje silnika
Od dłuższego czasu silnik w moim aucie wpadał w wibracje. Myślałem, że wina uszkodzonej plecionki. Plecionka wymieniona i jest jakby lepiej. Obserwacje silnika przy ruszaniu na ręcznym pokazały, że silnik podnosi się ostro do góry. Wymieniona przednia poduszka/odbój gumowy i znów lepiej ale nadal są wibracje. Na jałowym czuć i przenosi się to na kierownicę i gałkę zmiany biegów. Poduszki obie suchutkie i czyste, poduszka skrzyni wygląd ok. Najlepiej czuć to przy ruszaniu, wpada w największe wibracje. Nie wiem gdzie szukać, miał ktoś już taki przypadek?
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
chyba trzy walety
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
pozdro z Lublina ja tyram jeszcze
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
przemyśleliście może co może być powodem trzęsawki mojego silnika??
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
ja już wczoraj wieczorem poboczkowałem no i dziś rano chwilę wreszcie jest śnieg ;D
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
FE01929 Amortyzator zawieszenia silnika Producent: FEBI Opis: =>FE23440 Dystans gumowy zawieszenia silnika Audi (100,200,80,A4,A6,LET) Volkswagen (PASSAT,) Materiał: guma Strona zabudowy: z przodu Ciężar [kg]: 0,083
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
plecionka zmieniona pół roku temu, trochę pomogło potem objawy nasiliły się drży na jałowym, przy ruszaniu mocno podnosił się więc wymieniłem odbój i znowu lepiej, ale nadal drży przy ruszaniu drży, podczas jazdy mniej odczuwalne ale jednak delikatnie czuć na Pb to samo
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Panowie Jak zdiagnozować kulejący dwumas?? Drży mi silnik jak cholera, wczoraj wymieniłem odbój przedni silnika, poduszki suchutkie od skrzyni też cała To tak na marginesie jatki
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
jest jatka to lubię gówniarze
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
nie wiem czy się włączać do dyskusji bo i ja na spocie nie byłem, niestety nie dałem rady. Ale taka jest prawda. Ja pracuję po 10 czasem 12 godzin dziennie i weekend mam zazwyczaj dla żony i dziecka, dla którego nie mam za dużo czasu na tygodniu. Nie można nic na siłę, jak się uda zebrać to jest dobrze. w Lublinie też pada Uploaded with ImageShack.us
-
Spotkania na drodze
Jeśli występował wśród tych naklejek różowy kolor to LU_Angel wiem wiem właśnie w robocie pewnie siedział
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
chyba w Plazie nie w Olimpie ten zakaz, ja zobaczę jak dam radę to wpadnę
-
Spotkania na drodze
granatowy avant b5 pod Tesco oblepiony jak choinka naklejkami :evil:
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
ja chętnie bo na razie leję mobila ale zastanawiałem się właśnie nad motulem
-
Będę tatą :-))
nie jest źle mam roczną córeczkę i nie mogę narzekać
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
jak szaleć to szaleć
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
ano ano Paraf jak tam córa? Działasz coś dalej? czy odpoczywasz?? bo ja nieskromnie powiem, że czekam na syna
-
Będę tatą :-))
a ja czekam teraz na synka czekam jeszcze do lutego
-
Spotkania na drodze
granatowe b5 avant dziś 16:20 na sowińskiego na parkingu i 16:25 srebrne b5 przed liftem LCH na głębokiej
-
Spotkania na drodze
jak kawa z mlekiem to ja byłem ale B8 a nie B7 bo godzina się zgadzała, auto stało tyłem do ulicy na parkingu przed rondem pod tesco rzeczywiście B8 pozdro dla Ciebie
-
Spotkania na drodze
dziś 18:30parking tesco b7 ramki klubowe kolor kawa z mlekiem czy cuś takiego
-
Spotkania na drodze
- Spotkania na drodze
ano codziennie na niego spoglądam z góry jak stawiasz w tym miejscu - Spotkania na drodze