Treść opublikowana przez wojci
-
Spotkania na drodze
No i dziś znów. Widok z balkonu biura Uploaded with ImageShack.us
-
Spotkania na drodze
w ubiegły czwartek na Świętoduskiej, 7 rano czarne b5 po lifcie LUB xxxx parkował na chodniku po lewej, ja wjeżdżałem w bramę po prawej, w ostatniej chwili zauważyłem wlepę na klapie. Pozdro chyba parkujesz w tych okolicach codziennie??
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
no fakt moje sie troche chrzanily ale juz od dlugiego czasu temat opanowany. co do pracy to szef nie chcial dac tyle co chcialem i znalazla sie firma ktora chciala zaplacic wiecej no robota w miescie na miejscu bez dojazdow po 50 km dziennie
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
ale Paraf ma jakieś badziewiaki założone a nie oryginalny zestaw. co do wojewódzkiego to ja jeszcze nie wiem, bo jestem właśnie w trakcie zmiany pracy i jadę od 8 na 2 tygodniowe szkolenie do Wrocka i nie wiem jak będzie chociaż chętnie bym się wybrał
-
Spotkania na drodze
dziś o 16:30 szare b7 LU...... od Nowego Światu do skrętu w Nadbystrzycką. Obtrąbiony przy wyprzedzaniu
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
mojemu szwagrowi ostatnio golfa IV chcieli skroić na czubach, rozwiercona stacyjka i otworzony samochód, chyba ich ktoś wystraszył i golf przeżył, ale szwagier od razu AC wykupił
-
[ALL B5] [ALL B5] LZ5K, AHU+0.205+h&r -30+fis+ kiera S+...
skąd ma duże lusterko?? UK czy tu na miejscu wydybałeś??
-
Spotkania na drodze
ale Ty masz wzrok bardzo bardzo możliwe wracałem do Lublina o tej porze
-
Spotkania na drodze
małe spotkanko z Solarem na stacji benzynowej w Jastkowie
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
ja na razie 5tys km i cisza
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
a jakość wykonania usługi...? spoko jak dla mnie bez zarzutu
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Autozam 50zł płaciłem i od ręki
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Autozam na Szczebrzeskiej mechanicy i hala wyglądają może nie za ciekawie ale zbieżność ustawią jak trzeba, albo w Mechaniku za płotem Autozamu
-
[B5 AFN] Audik Solara Gwint Xen Spryski itp
te emblematy to tworzywo czy aluminium??
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
a bonami sodexo można płacić ??
-
Spotkania na drodze
czarne b5 skręcające z Tysiąclecia na Wodopojną o ok 15:30 nr LU xxxx
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
elmo otwarłeś Twierdzę ??
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
kurna grube ściany i nawet jak świeci słońce to nie za ciepło, ma to swoje plusy bo latem nawet klimy nie potrzeba i jest nieźle, ale na razie hebel
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
nic się nie dzieje bo zimno jak cholera. u mnie w biurze zimno i palce marzną od klikania
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
taksowki w Zamosciu maja zakaz uzywania 19 kanalu. a ja sie od tygodnia tluklem po Zamosciu i jakos nikt mnie nie widzial
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
jak chcesz to ja mam jeden górny do sprzedania nie używany http://allegro.pl/wahacz-gorny-przedni-prawy-audi-a4-a6-passat-b5-i1587835369.html został mi po wymianie z kompletu
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
kurza d*pa
-
Spotkania na drodze
nie brał zupki chińskie i chyba serek ale nie Danio
-
Spotkania na drodze
Hugo wczoraj w biedronce sorki za późno zaczaiłem że to logo na Twoim polarze to A4 klub
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
ja na założyłem komplet i testuję 1100km od czwartku przejechane i jest cicho