Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wojci

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wojci

  1. http://moto.allegro.pl/nowe-oryginalne-listwy-dolne-przod-audi-a4-i1377090404.html
  2. po 4 dniach stania dziś przy -8* zapalił od razu
  3. a może wchodzisz na portal gg w tym czasie albo klikasz na czyjś profil i oglądasz go na stronie, to wtedy pojawia się taki komunikat
  4. no weekend raczej, chociaż jak dla mnie może być i na tygodniu
  5. ja mam dwa więc mogę jedno pożyczyć
  6. e jak na jazdę na jabłuszku to i ja się piszę mam nawet w piwnicy takie w dobrym stanie ja niestety też nie jestem jeżdżący na nartach
  7. Ja już nie jestem w Lublinie Całe 5 lat byłem i nikt klubowych spotów nie chciał A teraz jak się wyprowadziłem to tyle chętnych... Ale jakoś bliżej wiosny można zrobić coś konkretniejszego z jakimś ognichem albo coś w tym stylu Może w styczniu znowu LKA będzie robić serduszko na zamkowym z okazji WOŚPu to pewnie się wybiorę e ja myślę, że jednak trzeba założyć wątek spotów w Lublinie i po prostu się spotkać bo rzeczywiście inaczej nigdy się nie odbędzie Proponujecie jakąś datę??
  8. ja aktualnie odpoczywam na ziemi zamojskiej, byc moze w nastepny weekend tez no i oczywiscie w Swieta, to moze cos sie uda
  9. no ja też ale i tak siadła
  10. a u mnie chyba tylne mocowanie okazało się jednak ze zbyt cienkiej blachy bo już mi tyłem się obwiesiła
  11. dowiesz się w swoim czasie,po to ona jest by tam była po ponad pół roku jeżdżenia bez nie zauważyłem rdzy. Do mojego b5 kupiłem niedawno osłonę rezaw-plast i pasowała idealnie no i kosztowała 60zł Zmieniałem tylko blachę do której ją się mocuje na wykonaną z grubszej blachy kwasoodpornej. No i po cofaniu w śniegu nabierał mi się śnieg, skończyło się odkształceniem dokładki zderzaka i cięciem i spawaniem
  12. a co tam ma skorodować?? Ja jeździłem pół zimy bez i nic nie skorodowało
  13. ja dzisiaj po doryciu się do asfaltu wydarłem auto z zasypanego miejsca parkingowego i przestawiłem na odśnieżone (któryś z sąsiadów się namęczył ) o który trójnik chodzi?? powiedz to podam oznaczenie
  14. a ja kutfa za pług śnieżny robię na parkingu przy bloku bo obie spółdzielnie mają w d*pie odśnieżanie, ciekawe kiedy w tym roku szklag trafi osłonę pod silnikiem.
  15. uuuuu u mnie na ręcznym sprawdzaniu jakoś nic nie zauważyłem ale na szarpaku wyszło co i jak
  16. a gdzie Ty masz słońce w Lublinie?? ja go jakoś nie widzę
  17. ale sprawdzałeś sam ręką w kanale czy na szarpaku??
  18. niekoniecznie u mnie to była wina wahacza prawego górnego przedniego a potem prawego dolnego tylnego

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.