Treść opublikowana przez wojci
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
ja to raczej za 2 tyg z dzieckiem jakoś mniej mobilny jestem
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
to co o której??
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
to co coś jutro? bo jestem akurat
-
Spotkania na drodze
dziś o 16:45 szare b6 na rondzie na Zana nr LU chyba TDI ale bez oznaczeń z tyłu, klubowe ramki, kierowca po 40-ce
-
[B5 AGB] VIAGRA
codziennie ją widziałem pod uczelnią Na mnie już wrażenia nie robi Znudziła mi się Kiedyś miał brzydkie ringi na bokach auta No i na lato ma ładniejsze fele chyba każdy kto studiował na polibudzie ją widział
-
[ALL B5] Chińskie żarniki D2S, ktoś jezdzi??
ja chyba zaryzykuję nawet tańsze http://moto.allegro.pl/d2s-4300k-5k-xenon-jakosc-w-wa-hurt-i1456794245.html Dziś wymieniłem niby oryginał Philipsa który poświecił 14m-cy i wczoraj zdechł :kwasny:
-
[ALL B5] Które lampy są lepsze? Ori czy zamiennik
a można do ori xenon wsadzić zwykłe żarówki?? bo mnie moje xenony wnerwiają i znów przetwornica mi jedna pada.
-
[ALL B5] Słaby xenon
jedna mrygała i zdechła a druga po prostu zdechła
-
[ALL B5] Słaby xenon
ja właśnie przechodzę przez to po raz drugi.Rok temu zmieniłem żarniki na nowe i najpierw padłą jedna przetwornica potem druga. Wymieniłem na inne i do niedawna było ok. Zaczęła prawa lampa gasnąć. Wysłałem starą przetwornicę do naprawy do hid-service.com i co się okazało. Gościu powiedział mi, że wina nie leży po stronie przetwornicy ale żarnika. Podobno przetwornice 6-cio pinowe z początków ich produkcji były mało odporne na zmianę parametrów pracy, a niestety żarniki produkowane po chyba 2005r mają inne parametry i dlatego przetwornice padają. Rozwiązaniem może być wymiana na przetwornicę jak najmłodszą czyli np z Laguny ok 2002rok
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
sedan? i ja na niego kilka razy trąbiłem ale koleś z wąsem ani drgnął
-
Spotkania na drodze
Dziś ok 18-18:30 srebrne b5 przed liftem nr LU..... parking Olimpu prawie że przed wejściem do Leroy Merlin
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
a powiem Ci że nie rośnie szybko i śpi spokojnie
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
ja ledwo dycham
-
[B5 AWT] Dolna osłona silnika
jest to dokładka zderzaka, u nie wisiała strasznie po ostatniej zimie ale dałem zderzak do spawania i wycieli mi kawałek i go pospawali i jest OK spawu nie widać i nic nie wisi, sprawdź czy blacha mocująca od tyłu osłonę po prostu Ci się nie odgięła w dół i dlatego osłona wisi
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
środek nie jest aż taki niebieski, u mnie bardziej niebiesko i nie jest źle, a temu autu to troszkę mocy chyba mało
-
Spotkania na drodze
gościu ode mnie ze wsi ale raczej kupił już tak auto z wlepą, kiedyś go zaczepię i zapytam
-
W jakim banku konto osobiste ?
ja mam w mBanku bo nie cierpię chodzić do banków i stać w kolejkach do okienek jak to było za czasów posiadania konta w PKO BP
-
[B6 AMB] Jaka instalacja gazowa
to nie jest kwestia mojego jeżdżenia po Stagu bo przez pewien czas było ok, jest to bardziej kwestia tego kto zakłada tą instalację i tego, że gdy jest ona na gwarancji to trzeba ją serwisować w określonym zakładzie a jeśli ludzie nie do końca mają pojęcie o tym to wtedy robi się takie a nie inne nastawienie. Ja opisałem tylko moje odczucia, BRC wybrałem ze wzgl. na firmę zakładającą tę instalację, myślałem o Stagu ale niestety w poprzednim aucie doszło do tego, że sam kupiłem sobie kabel i sam ją regulowałem, zazwyczaj zaraz po wyjechaniu z serwisu gazu, bo autem nie dało się jechać. Ale nie twierdzę, że STAG jest złą marką, problemy są tylko wtedy kiedy za instalacje bierze się ktoś, kto nie powinien.
-
[B6 AMB] Jaka instalacja gazowa
skoro pisze że nie chce staga to po prostu nie chce i tyle. ja też nie zakładałem staga tylko brc bo miałem już staga w innym aucie. na brc 1,8T pali mi mniej niż 1,6 100KM w seacie i jak na razie nie ma problemów a po 30000km instalka na stagu już coś sie chrzaniła
-
Będę tatą :-))
ale co do ilości gratów jakie czasem trzeba wozić to jak dla mnie bagażnik za mały
-
Będę tatą :-))
ja mam poradę: kombi albo trumna na dach
-
[B6 AMB] Co myslicie o wlasnym vag-u do regulacji gazu
ale ty dajesz linka do STAGA a nie do BRC
-
[B6 AMB] Co myslicie o wlasnym vag-u do regulacji gazu
a skąd oprogramowanie??
-
[ALL] Uchwyt Słoneczka
ta 12,97zł w zależności od koloru najdroższy jest chyba za ok 50zł są dostępne w kilku kolorach
-
[ALL B5] Listwa progowa dolna lewa zewnętrzna (PRZÓD)
w LBN po 160zł jakis czas temu