Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wojci

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wojci

  1. a nie jakiś VW bo coś nie się kiedyś o uszy obiło, touran może??
  2. niedziela to tak bardziej dla rodziny, przynajmniej u mnie
  3. zobacz co pisza na forum a6 http://www.a6klub.pl/a6-c5-nie-dziala-turbina-pomocy-vt9466.htm
  4. to ta kostka?? http://allegro.pl/kostka-gniazdo-wtyk-vw-audi-skoda-1j0973702-i1472848633.html http://allegro.pl/kostka-gniazdo-wtyk-vw-audi-skoda-1j0973702-i1472848633.html jakby kostka od czujnika temp zew.
  5. od mojej strony nie ma objazdu
  6. ano nie jest źle no ale mobilność spadła. możemy ustawkę robić na 19 na 90% będę
  7. chodzi o to że w "ciasnych" miejscach laser nie zapewnia dobrej jakości, to tak jakby wypalać w blasze 8mm grubości otwór o średnicy 4mm, na pewno nie wyjdzie za pięknie
  8. Podaj jednak jak możesz ile by kosztowała z blachy 3mm. No i oczywiście czekamy na pierwsze foto w poniedziałek cena nie powinna się za bardzo różnić
  9. myślę że 1,5mm to nie jest za mała grubość. w poniedziałek wytnę kilka sztuk i zobaczę jak wychodzą krawędzie. Zrobię fotki i jak ktoś będzie chciał to puszczę na palenie.
  10. ano Cena kalkulowana dla blachy o grubości 1,5mm Przy tych gabarytach większa grubość oznacza mniejszą dokładność wykonania
  11. czy cena 4-5zł za sztukę dope i oooo breloczka to ok?? w zależności czy polerka czy z rysą mogłoby być taniej w zależności od tego ile sztuk by było
  12. że takie??: http://zapodaj.net/11b9daa1d01e.jpg.html
  13. w którym miejscu otwór pod kółko na klucze?? Zaraz zapodam niech mi wycenę zrobią. materiał oczywiście stal kwasoodporna polerowana lub z rysą
  14. takie coś?? http://zapodaj.net/23111d5f63a5.jpg.html
  15. a jakiej wielkości chcesz to doope?? ma ktoś ładny oryginalny napis?? mogę spróbować wyciąć na laserze w robocie
  16. wojci odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
  17. ta tylko jak picie to kto furą przyjedzie
  18. jeden był przy piwie ale to Chudineze popijał a tak zazwyczaj to gadka szmatka
  19. ja bywałem do tej pory na zamojskich ale jako, że osiadłem już raczej na stałe w Lublinie to na zamojskich będę coraz rzadziej pewnie
  20. do mnie pw dotarło i obserwuję temat z zaciekawieniem no i zobacze w koncu jak kto wygląda
  21. no dobra ale ta a4 nie miała dużej naklejki tylko i wyłącznie ramki no i na Jutrzenki prawie codziennie widzę czarnego avanta b5 ale to ustaliliśmy że teścio jednego z chłopków jeździ
  22. a to kto?? dziś obok SM Czuby na Watykańskiej Uploaded with ImageShack.us[br]Dopisany: Marzec 08, 2011, 05:37:05 _________________________________________________ jak po 40stce to na bank prezes :polew: rozumiem że to żart bo w profilu Prezes wpisał że ma 30 jak ja w takim razie kto to bo mieszkam w Lublinie ale nie wiem kto tu jest kto :polew:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.