Treść opublikowana przez wojci
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
a nie jakiś VW bo coś nie się kiedyś o uszy obiło, touran może??
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
niedziela to tak bardziej dla rodziny, przynajmniej u mnie
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
:polew: :polew: :polew:
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
pewnie wezwali holowanie
-
[B5 AJM] Do czego ten kabel?
zobacz co pisza na forum a6 http://www.a6klub.pl/a6-c5-nie-dziala-turbina-pomocy-vt9466.htm
-
[B5 AJM] Do czego ten kabel?
to ta kostka?? http://allegro.pl/kostka-gniazdo-wtyk-vw-audi-skoda-1j0973702-i1472848633.html http://allegro.pl/kostka-gniazdo-wtyk-vw-audi-skoda-1j0973702-i1472848633.html jakby kostka od czujnika temp zew.
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
od mojej strony nie ma objazdu
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
ano nie jest źle no ale mobilność spadła. możemy ustawkę robić na 19 na 90% będę
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
moze moze
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
chodzi o to że w "ciasnych" miejscach laser nie zapewnia dobrej jakości, to tak jakby wypalać w blasze 8mm grubości otwór o średnicy 4mm, na pewno nie wyjdzie za pięknie
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Podaj jednak jak możesz ile by kosztowała z blachy 3mm. No i oczywiście czekamy na pierwsze foto w poniedziałek cena nie powinna się za bardzo różnić
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
myślę że 1,5mm to nie jest za mała grubość. w poniedziałek wytnę kilka sztuk i zobaczę jak wychodzą krawędzie. Zrobię fotki i jak ktoś będzie chciał to puszczę na palenie.
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
ano Cena kalkulowana dla blachy o grubości 1,5mm Przy tych gabarytach większa grubość oznacza mniejszą dokładność wykonania
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
czy cena 4-5zł za sztukę dope i oooo breloczka to ok?? w zależności czy polerka czy z rysą mogłoby być taniej w zależności od tego ile sztuk by było
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
że takie??: http://zapodaj.net/11b9daa1d01e.jpg.html
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
w którym miejscu otwór pod kółko na klucze?? Zaraz zapodam niech mi wycenę zrobią. materiał oczywiście stal kwasoodporna polerowana lub z rysą
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
takie coś?? http://zapodaj.net/23111d5f63a5.jpg.html
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
a jakiej wielkości chcesz to doope?? ma ktoś ładny oryginalny napis?? mogę spróbować wyciąć na laserze w robocie
-
Ceny wariują !!
- Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
ta tylko jak picie to kto furą przyjedzie- Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
jeden był przy piwie ale to Chudineze popijał a tak zazwyczaj to gadka szmatka- Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
ja bywałem do tej pory na zamojskich ale jako, że osiadłem już raczej na stałe w Lublinie to na zamojskich będę coraz rzadziej pewnie- Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
do mnie pw dotarło i obserwuję temat z zaciekawieniem no i zobacze w koncu jak kto wygląda- Spotkania na drodze
no dobra ale ta a4 nie miała dużej naklejki tylko i wyłącznie ramki no i na Jutrzenki prawie codziennie widzę czarnego avanta b5 ale to ustaliliśmy że teścio jednego z chłopków jeździ- Spotkania na drodze
a to kto?? dziś obok SM Czuby na Watykańskiej Uploaded with ImageShack.us[br]Dopisany: Marzec 08, 2011, 05:37:05 _________________________________________________ jak po 40stce to na bank prezes :polew: rozumiem że to żart bo w profilu Prezes wpisał że ma 30 jak ja w takim razie kto to bo mieszkam w Lublinie ale nie wiem kto tu jest kto :polew: - Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT