Treść opublikowana przez wojci
-
Platforma cyfrowa NC+
i pamiętajcie, żeby conajmniej 3 miesiące przed końcem umowy wysłać wypowiedzeni, bo potem będzie drogo i nie miło
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
tu masz DT Łukasz http://maps.google.com/maps/ms?ie=UTF&msa=0&msid=210860075935023105503.0004baa321f0bdfb0db81
-
Falowanie obrotów
u mnie pomogła brecha i okazało się, że jedna poduszka skrzyni była dupna chociaż niby wyglądała ok teraz jeszcze jedna b ma trochę za duże luzy i mam nadzieję, że i ja się z tym problemem uporam bo i mój chodzi jak tdi
-
Falowanie obrotów
sprawdź wszystkie poduszki pod silnikiem i skrzynią
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
ja do tej pory lałem Mobila 1 5W40 i mam 230 000km i nie było problemów. Teraz będę zalewał 10W40, jakby ktoś kupował oleje w Marketach to właśnie w Tesco jest Mobil po 65zł
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
jak mi dziecko wyzdrowieje to może i ja się pokażę, chociaż nie wiem bo w tym roku na zamojszczyźnie jeszcze nie byłem
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
jak byk na lodowisku
-
Spotkania na drodze
dziś pod Tesco LUxxxx avant b6/7 jasny kolor z logo na klapie
-
Spotkania na drodze
passat granatowy LU xxxx przed chwilą pod Tesco w LBN ramka z przodu
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
ja robiłem na Jana Pawła między światłami na nowym odcinku bez problemów
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
remi ma niezłe pomysły
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
i mój akumulator o nieznanej dacie zakupu dał dziś radę przy -18st C trzecia zima a on nadal kręci, ciekawe ile jeszcze wytrzyma jak dziennie robię po 15km
-
Spotkania na drodze
zostałem obtrąbiony dziś na Nadbystrzyckiej koło akademika nie zdążyłem zareagować
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
niedawno wróciłem ze szpitala i informuję, że na lubelszczyźnie mamy nowego Audi Usera mam syna
-
Spotkania na drodze
Hugo wyjeżdżał z Tesco dziś 10:25
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
napisz co umiesz jakie masz kursy, jeśli masz, kierunek studiów. Wolisz wykładać towar w Tesco czy pracę biurową? Obsługa jakichś programów??
-
[A4 B5] Szkiełkowanie felg, na czym polega ?
nie jest skuteczniejsze obróbka powierzchni przez szkiełkowanie różni się od piaskowania tym, że szkiełkuje się maleńkimi kulkami szklanymi a nie piaskiem
-
Spoty Puławskie
ło nie zaglądam na inne wątki regionalne a tu taki sajgon, że aż miło :evil: :evil: chce wam się tak klikać? nie macie co w domach robić? :decayed:
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
ano jakie miasto taki parking Trudno wymagać w Zamościu parkingu podziemnego na 1000aut dobrze, że taki jeden się udał
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
co się chichrasz??
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
pod kinem raczej
-
Spotkania na drodze
srebrna Nyska na przeciwko DT Hetman obtrąbiony i obmachany w sylwestra
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
nic było nas dwóch i tyle po co te dyskusje kto chciał to był
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
może być 18
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
jak wieczorem to i ja bym był może być i globus