Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wojci

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wojci

  1. i pamiętajcie, żeby conajmniej 3 miesiące przed końcem umowy wysłać wypowiedzeni, bo potem będzie drogo i nie miło
  2. tu masz DT Łukasz http://maps.google.com/maps/ms?ie=UTF&msa=0&msid=210860075935023105503.0004baa321f0bdfb0db81
  3. wojci odpowiedział(a) na Fr0styyy. temat w 1.8T
    u mnie pomogła brecha i okazało się, że jedna poduszka skrzyni była dupna chociaż niby wyglądała ok teraz jeszcze jedna b ma trochę za duże luzy i mam nadzieję, że i ja się z tym problemem uporam bo i mój chodzi jak tdi
  4. wojci odpowiedział(a) na Fr0styyy. temat w 1.8T
    sprawdź wszystkie poduszki pod silnikiem i skrzynią
  5. ja do tej pory lałem Mobila 1 5W40 i mam 230 000km i nie było problemów. Teraz będę zalewał 10W40, jakby ktoś kupował oleje w Marketach to właśnie w Tesco jest Mobil po 65zł
  6. jak mi dziecko wyzdrowieje to może i ja się pokażę, chociaż nie wiem bo w tym roku na zamojszczyźnie jeszcze nie byłem
  7. dziś pod Tesco LUxxxx avant b6/7 jasny kolor z logo na klapie
  8. passat granatowy LU xxxx przed chwilą pod Tesco w LBN ramka z przodu
  9. ja robiłem na Jana Pawła między światłami na nowym odcinku bez problemów
  10. i mój akumulator o nieznanej dacie zakupu dał dziś radę przy -18st C trzecia zima a on nadal kręci, ciekawe ile jeszcze wytrzyma jak dziennie robię po 15km
  11. zostałem obtrąbiony dziś na Nadbystrzyckiej koło akademika nie zdążyłem zareagować
  12. niedawno wróciłem ze szpitala i informuję, że na lubelszczyźnie mamy nowego Audi Usera mam syna
  13. Hugo wyjeżdżał z Tesco dziś 10:25
  14. napisz co umiesz jakie masz kursy, jeśli masz, kierunek studiów. Wolisz wykładać towar w Tesco czy pracę biurową? Obsługa jakichś programów??
  15. nie jest skuteczniejsze obróbka powierzchni przez szkiełkowanie różni się od piaskowania tym, że szkiełkuje się maleńkimi kulkami szklanymi a nie piaskiem
  16. wojci odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    ło nie zaglądam na inne wątki regionalne a tu taki sajgon, że aż miło :evil: :evil: chce wam się tak klikać? nie macie co w domach robić? :decayed:
  17. ano jakie miasto taki parking Trudno wymagać w Zamościu parkingu podziemnego na 1000aut dobrze, że taki jeden się udał
  18. srebrna Nyska na przeciwko DT Hetman obtrąbiony i obmachany w sylwestra
  19. nic było nas dwóch i tyle po co te dyskusje kto chciał to był
  20. jak wieczorem to i ja bym był może być i globus

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.