Treść opublikowana przez wojci
-
[B5 APU] A4 B5 1.8T 1999/2000 by wojci
no Twoja jest świetna
-
[B5 APU] A4 B5 1.8T 1999/2000 by wojci
raczej o 15:40
-
Spotkania na drodze
i ja pozdrawiam widziałem jak mrugnąłeś ja już nie zdążyłem
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
koncz robote na dzis i wstawiaj foty
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
myjnia pod galeria orkana widzialem jakis czas temu auto prane u nich i wygladalo bardzo ladnie
-
[ALL B5] [ALL B5] LZ5K, AHU+0.205+h&r -30+fis+ kiera S+...
kupil oststnio srebrne dywaniki w biedronce
-
[ALL B5] [ALL B5] LZ5K, AHU+0.205+h&r -30+fis+ kiera S+...
530 lewa 510 prawa a soczewka h7
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
co to za promocja z tymi zielonymi kropami? dla vipow czy co?
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
pewnie czy jak
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
:polew: :polew: a może piszcie na 2 lubelskich wątkach jednocześnie Będzie śmieszniej i szybciej mi na czytaniu czas w robocie zleci bo nie chce mi się dziś nic robić jak cholera
-
[ALL B5] [ALL B5] LZ5K, AHU+0.205+h&r -30+fis+ kiera S+...
kolorek słuszny co do reszty zobaczymy i ocenimy w sobotę Przyturlasz się tym wozidłem na spota??
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Jeszcze przed dopuszczeniem T2 do użytku - wtedy chodziło o jakieś nie spełnianie warunków p.poż. to nie za moich czasów ja robiłem te co właśnie są na nowym terminalu montowane
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
a że kiedy niby spadały??
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
no kolor ładny ale coś może skrobniesz więcej bo ja nie w temacie[br]Dopisany: Marzec 16, 2011, 09:58:07 _________________________________________________chce ktoś brelok?? http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=191178.225
-
[ALL] Jak zdjąć zapieczone felgi stalowe?
mi ostatnio przy zmianie klocków w zdjęciu tylnego koła pomógł 15kg młot inne metody nie dawały rezultatów
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
bardzo mozliwe [br]Dopisany: Marzec 15, 2011, 07:26:54 _________________________________________________to co chętny ktoś na brelok jeszcze?? bo nie wiem czy pchać się w koszty i wypalać więcej??
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
poszło PW w temacie mocowań
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
www.edbak.pl zobacz w sklepie jaki produkt Cię interesuje i napisz mi a ja podam Ci cenę, na ceny w sklepie nie patrz
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
pracuję jako konstruktor w firmie produkcyjnej świadczymy usługi cięcia gięcia spawania oraz produkujemy i sprzedajemy uchwyty do mocowania monitorów i telewizorów, oraz wszelkie badziewie jakie da się z blachy wykonać jeśli potrzeba coś takiego zrobić komuś to nie ma sprawy jako pracownik mam inaczej liczone (znacznie taniej) za usługi, bo na lewo nie chce mi się kombinować
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
ale, że taki: ?? http://zapodaj.net/bc4f68f1aff6.jpg.html http://zapodaj.net/f5af5dad1898.jpg.html ale to Cię będzie drożej kosztować no chyba że ktoś jeszcze chętny będzie
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
ano
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Pierwsza odsłona: Nie jest to wersja finalna jeszcze, ale daje pogląd jak to będzie wyglądać Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us Na razie za małe oczko do podczepienia kluczyka. Krawędzie stępione i nie da się za bardzo pokaleczyć. Będzie w dwóch wersjach wykonania, prawdopodobnie tylko w grubości 3mm lub 2mm. Wykończenie powierzchni będą zdjęcia pod koniec tygodnia, albo szlifowana z rysą wzdłuż ale szkiełkowana. Na zdjęciach brekoki jeszcze nie oczyszczone[br]Dopisany: Marzec 14, 2011, 05:40:31 _________________________________________________ nawet muszą śmiało przyjeżdżaj i nie pytaj im nas więcej tym raźniej czy coś
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
wymiary: 61x38,5mm
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
też
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Podaj jednak jak możesz ile by kosztowała z blachy 3mm. No i oczywiście czekamy na pierwsze foto w poniedziałek cena nie powinna się za bardzo różnić To super. Jesli będziesz miał juz coś wyciete z tej 1,5mm to pokarzesz foto i sie oceni bo może faktycznie jak bedzie grubsze będzie mniej estetycznie wyglądało. Chyba że będziesz miał okazje wyciąć jeden znaczek audi z 3mm to w razie co na pewno go wezmę tak do porównania no i wyszło. jak wrócę z roboty to wrzucę fotki, z blachy 3mm nawet ładnie wyszło, muszę jeszcze poprawić mocowanie pod oczko do kluczy bo wyszło za cienkie i będzie git.