Skocz do zawartości
IGNOROWANY

GG- ktoś się podpina pode mnie??


Rekomendowane odpowiedzi

witam

od paru dni raz na dzień wyskakuje mi komunikat na gg że jestem zalogowany na innym komputerze i podaje mi ip tego komputera. jak sprawdzić skad ten ktoś jest albo coś w tym temacie?? macie jakieś pomysły? pisałem już do gg i milczą nic nie odpisują

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może wchodzisz na portal gg w tym czasie albo klikasz na czyjś profil i oglądasz go na stronie, to wtedy pojawia się taki komunikat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nikt nie zna moich haseł oprócz mojej dziewczyny która w tym czasie była ze mna [br]Dopisany: 15 Grudzień 2010, 11:41_________________________________________________

a może wchodzisz na portal gg w tym czasie albo klikasz na czyjś profil i oglądasz go na stronie, to wtedy pojawia się taki komunikat

no właśnie siedziałem i pracowałem na programie hurtowniczym z częściami samochodowymi , nie byłem na żadnych stronach

------------------------------

a jest może jakas strona do sprawdzenia ip nie swojego tylko podanie jakiegoś

--------------------------

no a w tej chwili to mi nawet już GG nie działa !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To znaczy że inny komp w sieci loguje sie na twoje gg. Może jakiś telefon czy coś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To znaczy że inny komp w sieci loguje sie na twoje gg. Może jakiś telefon czy coś.

no własnie o to chodzi że ja nie mam sieci...chyba ..raczej nie mam nie znam sie na tym ale z tego co wiem to nie mam. mam 1komp i tyle a tel nieużywam do gg i neta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm , odpal scaner np ten http://www.programosy.pl/download/pobierz2,advanced-ip-scanner.html i zobacz co będzie w opisie tego IP z gg , może on pokazać nazwę kompa . Możesz tam wpisać jaki zakres IP cie interesuje , domyślnie jest od 192.168.0.1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm , odpal scaner np ten http://www.programosy.pl/download/pobierz2,advanced-ip-scanner.html i zobacz co będzie w opisie tego IP z gg , może on pokazać nazwę kompa . Możesz tam wpisać jaki zakres IP cie interesuje , domyślnie jest od 192.168.0.1

no właśnie domyślny jest 192.168. itd a ten sie zaczyna od 10.3.1....i niemoge wpisać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmień sobię hasło u kogoś innego na kompie bo może masz jakieś wirusy czy coś w tym stylu, jedź do kobiety zmień u niej hasło i tyle, potem zrób scana wywal virusy i zaloguj się, zobaczymy czy pomoże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmień sobię hasło u kogoś innego na kompie bo może masz jakieś wirusy czy coś w tym stylu, jedź do kobiety zmień u niej hasło i tyle, potem zrób scana wywal virusy i zaloguj się, zobaczymy czy pomoże.

scanowałem kompa i nic mi niewykrył avastem spybootem itp i jest czysto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. zmień hasło

2. podaj IP nawet na forum nic w końcu się nie stanie :decayed:

3. logowałeś się kiedyś przez www do gg ? czy przeglądarka zapamiętała hasło ?

Dawaj Ip :kox: :kox:[br]Dopisany: 15 Grudzień 2010, 12:33_________________________________________________

Mi też taki komunikat wyskakuje średnio raz w tygodniu :confused4:

Tobie to wyskakuje ponieważ jeździsz 1,6 :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi też wyskakuje ale dokładnie to jest tak, np. nieraz resetuje neta ogólnie używam komunikatora AQQ i poprostu jak resetuje neta, to tak jakby nie zdążę się rozłączyć z serwerem gg i za chwile znów się wbijam na gg wtedy mi sie pokazuje ze jestem zalogowany gdzies indziej, dodam ze mam neostrade ze zmiennym IP, dlatego wtedy pokazuje mi inne ip...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje powrócić do wersji 7.7 a nie jakieś nowe badziewia instalujecie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. zmień hasło

2. podaj IP nawet na forum nic w końcu się nie stanie :decayed:

3. logowałeś się kiedyś przez www do gg ? czy przeglądarka zapamiętała hasło ?

Dawaj Ip :kox: :kox:

10.3.1.12096 jak to wpisuje w google to mi wyskakuje wersja gg :confused4::kox::naughty::decayed::shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. zmień hasło

2. podaj IP nawet na forum nic w końcu się nie stanie :decayed:

3. logowałeś się kiedyś przez www do gg ? czy przeglądarka zapamiętała hasło ?

Dawaj Ip :kox: :kox:

10.3.1.12096 jak to wpisuje w google to mi wyskakuje wersja gg :confused4::kox::naughty::decayed::shocked:

Bo to jest wersja komunikatora :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...