Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

GG- ktoś się podpina pode mnie??

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam

od paru dni raz na dzień wyskakuje mi komunikat na gg że jestem zalogowany na innym komputerze i podaje mi ip tego komputera. jak sprawdzić skad ten ktoś jest albo coś w tym temacie?? macie jakieś pomysły? pisałem już do gg i milczą nic nie odpisują

Opublikowano

rozumiem że nie miałeś podanego hasła dostępu do tego nr GG ....bo jeśli miałeś to tylko ktoś kto zna hasło może się tam zalogować :cool1:

Opublikowano

Radzę jak najszybciej zmienić hasło.

Opublikowano

a może wchodzisz na portal gg w tym czasie albo klikasz na czyjś profil i oglądasz go na stronie, to wtedy pojawia się taki komunikat

Opublikowano
  • Autor

no nikt nie zna moich haseł oprócz mojej dziewczyny która w tym czasie była ze mna [br]Dopisany: 15 Grudzień 2010, 11:41_________________________________________________

a może wchodzisz na portal gg w tym czasie albo klikasz na czyjś profil i oglądasz go na stronie, to wtedy pojawia się taki komunikat

no właśnie siedziałem i pracowałem na programie hurtowniczym z częściami samochodowymi , nie byłem na żadnych stronach

------------------------------

a jest może jakas strona do sprawdzenia ip nie swojego tylko podanie jakiegoś

--------------------------

no a w tej chwili to mi nawet już GG nie działa !!!

Opublikowano
Opublikowano
  • Autor

wyskoczyło i pisze ze podany adre jest adresem wew.

co to znaczy?

Opublikowano

To znaczy że inny komp w sieci loguje sie na twoje gg. Może jakiś telefon czy coś.

Opublikowano
  • Autor

To znaczy że inny komp w sieci loguje sie na twoje gg. Może jakiś telefon czy coś.

no własnie o to chodzi że ja nie mam sieci...chyba ..raczej nie mam nie znam sie na tym ale z tego co wiem to nie mam. mam 1komp i tyle a tel nieużywam do gg i neta

Opublikowano

hmm , odpal scaner np ten http://www.programosy.pl/download/pobierz2,advanced-ip-scanner.html i zobacz co będzie w opisie tego IP z gg , może on pokazać nazwę kompa . Możesz tam wpisać jaki zakres IP cie interesuje , domyślnie jest od 192.168.0.1

Opublikowano
  • Autor

hmm , odpal scaner np ten http://www.programosy.pl/download/pobierz2,advanced-ip-scanner.html i zobacz co będzie w opisie tego IP z gg , może on pokazać nazwę kompa . Możesz tam wpisać jaki zakres IP cie interesuje , domyślnie jest od 192.168.0.1

no właśnie domyślny jest 192.168. itd a ten sie zaczyna od 10.3.1....i niemoge wpisać

Opublikowano

Zmień sobię hasło u kogoś innego na kompie bo może masz jakieś wirusy czy coś w tym stylu, jedź do kobiety zmień u niej hasło i tyle, potem zrób scana wywal virusy i zaloguj się, zobaczymy czy pomoże.

Opublikowano
  • Autor

Zmień sobię hasło u kogoś innego na kompie bo może masz jakieś wirusy czy coś w tym stylu, jedź do kobiety zmień u niej hasło i tyle, potem zrób scana wywal virusy i zaloguj się, zobaczymy czy pomoże.

scanowałem kompa i nic mi niewykrył avastem spybootem itp i jest czysto

Opublikowano
:mysli: a zmieniałeś już hasło i nadal to samo ?
Opublikowano

Mi też taki komunikat wyskakuje średnio raz w tygodniu :confused4:

Opublikowano

1. zmień hasło

2. podaj IP nawet na forum nic w końcu się nie stanie :decayed:

3. logowałeś się kiedyś przez www do gg ? czy przeglądarka zapamiętała hasło ?

Dawaj Ip :kox: :kox:[br]Dopisany: 15 Grudzień 2010, 12:33_________________________________________________

Mi też taki komunikat wyskakuje średnio raz w tygodniu :confused4:

Tobie to wyskakuje ponieważ jeździsz 1,6 :polew: :polew:

Opublikowano

Mi też wyskakuje ale dokładnie to jest tak, np. nieraz resetuje neta ogólnie używam komunikatora AQQ i poprostu jak resetuje neta, to tak jakby nie zdążę się rozłączyć z serwerem gg i za chwile znów się wbijam na gg wtedy mi sie pokazuje ze jestem zalogowany gdzies indziej, dodam ze mam neostrade ze zmiennym IP, dlatego wtedy pokazuje mi inne ip...

Opublikowano

Proponuje powrócić do wersji 7.7 a nie jakieś nowe badziewia instalujecie :decayed:

Opublikowano
  • Autor

1. zmień hasło

2. podaj IP nawet na forum nic w końcu się nie stanie :decayed:

3. logowałeś się kiedyś przez www do gg ? czy przeglądarka zapamiętała hasło ?

Dawaj Ip :kox: :kox:

10.3.1.12096 jak to wpisuje w google to mi wyskakuje wersja gg :confused4::kox::naughty::decayed::shocked:

Opublikowano

1. zmień hasło

2. podaj IP nawet na forum nic w końcu się nie stanie :decayed:

3. logowałeś się kiedyś przez www do gg ? czy przeglądarka zapamiętała hasło ?

Dawaj Ip :kox: :kox:

10.3.1.12096 jak to wpisuje w google to mi wyskakuje wersja gg :confused4::kox::naughty::decayed::shocked:

Bo to jest wersja komunikatora :polew: :polew: :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.