Treść opublikowana przez wojci
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
jak nic się nie zmieni to może będę na weekend na zamojszczyźnie to mogę przesyłkę podrzucić z FM
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Panowie szukam pompy wtryskowej do Golfa 1,9AHF może ktoś polecić jakieś pewne źródło? Może być regenerowana
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
nie kupiłeś ale już masz w opisie b6 ale przynajmniej wreszcie porządny silnik
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
b ile? kupiłeś?
-
Spotkania na drodze
to już będę wiedział. może wreszcie uda mi sie na sporą zawitac i poznać osobiscie
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
mam nadzieję
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
a jak by nie miał A na tablicy to by nie były wiejskie?
-
Spotkania na drodze
czarne b6/7 avant na Gminnej w Zamościu ok 13 ramka i znaczek na tylnej kalpie
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
o to to
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
mają 12 m-cy na to
-
Spotkania na drodze
dziś 13:30 na al. Solidarności w Lublinie, zatrąbiłem przy wyprzedzaniu - granatowy Sharan z ramką z tyłu
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
ten byl oznakowany jako itd i z tylu i z boku
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
z tyłu wygląda jak zwykły bus oklejony na biało chociaż poza tym cały zielony z tyłu 2 kamery na dachu nie wiem po co pasek niezaklejony na tylnej szybie i z przodu kamera i komp na desce rozdzielczej - specjalnie go wyprzedziłem później żeby oblukać nic zobaczę czy przyjdzie jakiś mandat bo mogłem mieć ze 30km za dużo jak byłem ze 300m za nimi
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
panowie spotkał ktoś już tego busa ITD w Lublinie? Zrobił już komuś fotkę? Wiecie może z jakiej odległości to badziewie może zrobić zdjęcie? Z tyłu na dachu ma pierdzielony 2 kamery. Nie wiem czy go za szybko nie dogoniłem dziś na JPII
-
Spotkania na drodze
dziś ok 12 pod szpitalem na al Kraśnickich LLE b5 avant
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
nie ma problemu sam ostatnio brałem u Hugo Motula więc mogę podrzucić jak będę się turlał na Zamość A wczoraj np miałem okazję przemknąć dwa razy przez Zamość
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
wygnało mnie tu jakieś 12 lat temu
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
wątek obserwuję nieustannie u mnie ok, nie za często pojawiam się Zamościu a jeśli już to plan mam napięty jak baranie torby z dwójką małych dzieci jakoś mało mobilnie
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
<rotfl>
-
Spotkania na drodze
wczoraj parking biedronki na Hetmańskiej w Lublinie szare b6 z ramką klubową tylko z tyłu, kierownik tak ok 60lat
-
Spotkania na drodze
dziś 14:20 Al. Kraśnicka w stronę Kraśnika srebrny avant na czarnych stalowych felgach b6/7 z ramkami klubowymi, wyprzedzany przez ambulance na sygnale
-
Spotkania na drodze
Sobota godz. 15 w miejscowości Płoskie k. Zamościa czerwone b5 LZA pewnie była furka Chudineze
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
w mojej b5 wystarczyły pozycje
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
ja to uczyniłem w swoim aucie, tak się wyciągnęła dokładka, że potrzebne było cięcie i spawanie plastiku
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
ało VI urodziny Cult Style Zamosc on Vimeo mrogal się załapał i tu: https://picasaweb.google.com/palel366/VIUrodzinyCultStyleZamosc#5796690088577842322