Treść opublikowana przez wojci
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
jaki to ma zasięg? ze 2 km wyciąga?
-
Spotkania na drodze
a może i granatowe zauważyłem auto tylko kątem oka i rzeczywiście już widziałem
-
Spotkania na drodze
Czarne b5 LU pod Obi - Tesco ze znaczkiem i korozją ns tylnej klapie dziś ok 13:30
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
co to kurna za mechanior bałaganiarz??
-
Spotkania na drodze
czarne b5 LU 06xxxx na Świętoduskiej przed chwilą, wlepa na klapie
-
Spotkania na drodze
Dzis ok 9 czarny avant b5 w Zawadzie przy spożywczym ramki przód i tył
-
Spotkania na drodze
@guziczek dziś ok 14:30 na boh monte casino w Lublinie
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
ja swoje b5 targałem ze Szwajcarii, przy tej cenie franka nie opłaca się chyba że ścierwo jakieś niestety cło + vat nawet płacony u niemców to drogo wychodzi + koszty transportu ni jak się nie opłaca ja kupowałem samochód jak frank stał po 2,65zł mój kumpel który mieszka w północnej Szwajcarii i który mi pomagał ostatnio chciał sprzedać swoje Grand Vitara z 2008r i stwierdził, że puści je tam bo w Polsce straciłby co najmniej 15tys zł a jeśli szukasz w Szwajcarii to polecam Auto Occasion, Autos kaufen und verkaufen: Automarkt von AutoScout24 - AutoScout24 albo komis gdzie ja kupiłem auto Autohandel Thurgau, Autohndler Sirnach, Ankauf Lieferwagen, Ankauf Nutzfahrzeuge, Automarkt Schweiz, Autoankauf, Occasionen verkaufen turek ale miał ładne auta
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
poza tym ten silnik ma mój znajomy i średnio to 9 - 9,5 l/100km więc jak na diesla trochę dużo
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Opel? a fuj
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Jak mawia mój kuzyn jeżdżący audi, vw to audi dla ubogich
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
bredzisz ja jakoś na spotach ostatnio wcale nie bywam a wątek śledzę na bieżąco
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
nie przesadzaj, ja też często tam zaglądam i czasem piszę jak kogoś widzę
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
u mnie było 23 ale w piątek w południe
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
To gosciu z Zawady to jego 2 a4 z oznaczeniami klubowymi, znam go ale tylko z widzenia
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
Ja jak u siebie puszczalem to mi wystarczyło 4m i kabel był schowany
-
Montaż mocowania fotelika ISOFIX
sorki nie zauwazyłem oznaczenia Twojego auta co jakiś czas na allegro i ebay trafia się zestaw więc trzeba polować albo sklep u dilera audi/vw 253zł
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Ciepło sie robi a w Lu całe popołudnie śnieg padał
-
Montaż mocowania fotelika ISOFIX
masz kogoś w UK?? Audi A4 Isofix Mounting Bar | eBay
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
nie wiem czy widziałeś godzinę posta. coś się forum wieszało i tak wyszło niestety zawalony jestem robotą, mam dodatkowe zlecenia i weekend to tak na prawdę czas kiedy mogę robotę podgonić
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
hmmm - nie do LZ zawitam pewnie dopiero 27
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
hmmm - nie do LZ zawitam pewnie dopiero 27
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
ja jajka wożę
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
mi po prostu bliżej tam i szybciej
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
przecież pisał że za darmo wjazd ja tam wjeżdżam z drugiej strony jadąc od Szczebrzeszyna skręcam na przeciwko sklepu Swojak w Płoskiem i za torami w lewo potem tylko przez lotnisko trzeba przejść i już droga tam w miarę utwardzona no i parkowanie za darmo i bez korków