Treść opublikowana przez wojci
-
Spotkania na drodze
czarne b5 LZA R... dziś pod Tesco Lublin, kierowniczka za kółkiem, brak listew dolnych na drzwiach i ramki przód-tył
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
ja mam stary kabel kkl i u mnie działa: i etka też działa na win7 64bit jak masz problem ze sterownikami to zainstaluj sobie polskiego vaga on zainstaluje Ci stery do kabla. Ja tak robię
-
Spotkania na drodze
wczoraj czarne b5 z czarnymi felgami LZ na ul. Sadowej i kierowniczka za kierownicą
-
Spotkania na drodze
wczoraj HUGO na parkingu pod Tesco Lublin
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
A ło
-
Spotkania na drodze
Czarny avant b5 LZ na Sadowej w Zamościu ok 15:15
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
pitolisz :-P ---------- Post dopisany 30-04-2014 at 21:53 ---------- Poprzedni post napisany 29-04-2014 at 15:30 ---------- Elmo dziś ok 20 na przejściu szedł do Kościoła św Michała w bluzie w pasy
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
nie podzielam Twojej opinii miałem AT1200 a tuż po niej President ML145 jakiejś większej różnicy nie widzę, oczywiście na tym samym radiu
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
co chcesz od anteny ja jej używałem ze 2 lata i nie miałem do niej zastrzeżeń no może trochę irytująca śrubka i motylek
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Lepszy zasięg powinien być nawet bez anteny, na samym kablu
-
Spotkania na drodze
- Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
- Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
no tak Twoją a4 widziałem kilka razy na mieście i nie błyszczała tak jak Maćka- Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
a ładny czarny i błyszczący był jak Twój- Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Ja jakby Parafa na myjni koło oczyszczalni z pół godziny temu- Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Kanada: Dziecięce chodziki są szkodliwe dla dzieci - Nauka w RMF24- Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Ciesz sie ze nie ma skutków ubocznych w stawach- Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
pier**lisz- Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
ta małe dziecko na wf ile Ty dzieci widziałeś w życiu?? jak by klasyka była taka cacy to byś 126p jeździł moja Żona która jest fizjoterapeutą twierdzi, że nosidła są jak najbardziej ok chodzików za to trzeba unikać jak ognia- Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
a co problem z bioderkami?? noszenie w nosidełkach lub chustach lub maj taj jest po prostu wygodne, zwłaszcza gdy ma się dwójkę dzieci i trzeba sobie samemu poradzić ja polecam maj taj: Mei Tai wiązanie z przodu - majtaj.pl poza tym w czym się kłóci klasyczne wychowanie z noszeniem dzieci w nosidełkach Elmo jak nie ma pojęcia niech nie chrzani. Pozycja z chusty lub nosidełka wymusza pożądaną pozycję dziecka co przy problemach z biodrami ma duże znaczenie- Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Elmo nie pitol- Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Zapytam żony- Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Kurna a ja kupiłem 4 nowe zimowki i zimy praktycznie nie było ---------- Post dopisany at 17:59 ---------- Poprzedni post napisany at 17:57 ---------- A moją ex w sitancu gosciu szybko ogarnął ale oczywiście nie powiedział co było- Spotkania na drodze
Lsniacy PARAF o 16:25 na przeciwko Castoramy- Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Tak - Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post