Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wojci

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wojci

  1. nie kwestia zegarów auto traci prąd po całości może Sitaniec?
  2. mów po polsku adresy telefony
  3. czemu popchnąłeś?? ---------- Post dopisany at 19:05 ---------- Poprzedni post napisany at 19:02 ---------- Pany moja ex b5 ma jakieś problemy z prądem odcina zapłon, wszystko gaśnie i coś świruje. Do kogo w Zamościu mogę wysłać teścia z autem??
  4. obił mi się kiedyś o oczy w tym wątku temat maglownicy ale nie mogę tego odnaleźć. Gdzie zrobić cieknący magiel, żeby wyciągnęli naprawili i zamontowali?
  5. Zdrowia wyslano zez telefonu
  6. O tototototooooo Wysyłane z mojego HTC Desire S za pomocą Tapatalk 2
  7. Ja siedzę i piję Wysyłane z mojego HTC Desire S za pomocą Tapatalk 2
  8. Wczoraj 17:30 pod Tesco w Lublinie Wysyłane z mojego HTC Desire S za pomocą Tapatalk 2
  9. Sprzedałem ;p Wysyłane z mojego HTC Desire S za pomocą Tapatalk 2
  10. Moi Teście byli ale LZA Wysyłane z mojego HTC Desire S za pomocą Tapatalk 2
  11. Możesz spróbować w Zawadzie u Momota mi spawal dokładkę zderzaka w audi i było ok Wysyłane z mojego HTC Desire S za pomocą Tapatalk 2
  12. granatowe b5 avant LTM pod cmentarzem w Zamościu na Karolówce
  13. moim boskim HTC zawsze mam pod ręką
  14. Czyje to: Wysyłane z mojego HTC Desire S za pomocą Tapatalk 2
  15. nie pisałeś, że musi być z Zamościa :-P
  16. Lublin w galerii Zone obok Tesco
  17. Fakt Wysyłane z mojego HTC psuje sie
  18. Czyli że ja też mogłem tego klona widzieć w Podkrasnem Wysyłane z mojego HTC psuje sie
  19. Wczoraj ok 16 na Al. Solidarności w Lublinie na światłach koło McDonad's w stronę Wa-wy avant b5 o dziwnym odcieniu zieleni, ramki klubowe i nr LU......
  20. znaczy kto inny wygladał jak Twój
  21. to w takim razie jest jeszcze jedno czarne b5 z ramką z przodu i numerami LZ....... i jakby naklejką na masce ale mogło mi się zdawać
  22. VPLD wczoraj o 13 skręcający z Orkana pod Tesco w Lublinie Miażdży Twoja fura
  23. Avant b6 z wlepa na klapie LU na weteranów w Lublinie o 12:30 Wysyłane z mojego HTC Desire S za pomocą Tapatalk 2
  24. Paraf ianin w Podkrasnem leciał od strony Izbicy ok 18:15 Wysyłane z mojego HTC Desire S za pomocą Tapatalk 2
  25. To może jak za 2 tygodnie przyjadę bo w ten weekend już nie dam rady Wysyłane z mojego HTC Desire S za pomocą Tapatalk 2

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.