Treść opublikowana przez wojci
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
zapytaj chłopaków z wątku zamojskiego, elmo coś takiego chyba kombinuje
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
łoj
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Continental 215/55 r16 97w
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
ja właśnie zamówiłem u Nizina komplecik
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
na razie rudej nie widać więc jestem dobrej myśli
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Kolego nie wiem czy pilność już minęła ale ten nr który podałeś jest ok Uploaded with ImageShack.us
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
prawdę mówiąc patrzyłem już na dekielki ale zostanę przy oryginale, nie mam już niestety audi ale chociaż będę miał felgi ze znaczkiem OOOO
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
no szkoda, że nie wiedziałem jeszcze wylukałem coś takiego w Lublinie: opony YOKOHAMA 215/55/16" 97h LATO (3147387828) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
łoj
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
a ja kupiłem właśnie z Tablicy za 450zł gość wystawił wczoraj po południu i byłem pierwszy oponki chyba używki będą Nizin5 ma kilka kompletów które wchodzą w grę za chyba dobre pieniądze te: 215/55 R16 97W opony letnie CONTINENTAL 11r 5.2mm (3133493885) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. lub: 215/65 96H 15 opony letnie BRIDGESTONE 6.6mm 2011r (3137465644) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. albo z Włodawy komplet: KOMPLET OPON FALKEN ZIEX ZE912 215/55/16 2011r (3098536174) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
myślicie, że godne moje VW na takim felunku jeździć ?? Uploaded with ImageShack.us
-
VW Sharan 1.8T
felunek od Audi na wiosnę Uploaded with ImageShack.us
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
śnieg wam na mózgi się rzuca u was też sypie?
-
Dziwny dźwięk przy gaszeniu silnika 1,8T AWC VW Sharan
błędu nie ma a auto mam od 11 m-cy muszę pod auto wejść do w sobotę zmagałem się z zaspami i nie wiem czy może coś mi się tam nie rozłączyło
-
Dziwny dźwięk przy gaszeniu silnika 1,8T AWC VW Sharan
jakoś wcześniej tego nigdy nie słyszałem miałem ten silnik też w a4 i też tam nic nie słyszałem takiego. czytając wątki na ten temat na Leonie to piszą że jeśli tak głośno słychać to pompa jest rozszczelniona
-
Dziwny dźwięk przy gaszeniu silnika 1,8T AWC VW Sharan
tak zazwyczaj przy zimnym silniku. Czyli mówisz o pompie powietrza wtórnego. U mnie ta pompa jest pod silnikiem a nie mam osłony pod silnikiem. Do weekendu nic się nie działo pierwszy raz usłyszałem to w sobotę, mogłem ją uszkodzić jakoś, że tak głośno chodzi??
-
Dziwny dźwięk przy gaszeniu silnika 1,8T AWC VW Sharan
Przy gaszeniu silnika ostatnio słychać jakby dźwięk "gaszonego" silnik odrzutowego Dźwięk jak na filmiku: a no i słychać to także przy pracującym zimnym silniku ale nie zawsze słychać to pomiędzy 2 a 7 sekundą a później po odpaleniu silnika jakby suszarka do włosów i jeszcze jeden bardziej do odsłuchania od 12 sekundy
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
paski też tak przynajmniej wyczytałem
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
d*pa nie obejmuje w sharanie ponoć nie było tej akcji sharany mają trochę inne cewki
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
A i tak najczęściej widać tdi
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
cewka
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
oka jutro dzwonię dzięki
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
pitolisz jak mam to sprawdzić? bo dupła mi niedawno kolejna cewka wystarczy vin i do danelczyka?
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
oj tam oj tam ale proszę uprzejmie w końcu z wykształcenia jestem "samochodziarzem"
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Kopciuchy pchali to raczej w Tourana pchali jest dosyć dużo Sharanów/Alhambr z tym silnikiem tyle, że umieszczonym poprzecznie a nie wzdłużnie jak w a4 ale w Sharanie grzebać przy silniku to w porównaniu z dostępem a a4 to szlag może na miejscu trafić wymiana np termostatu to w a4 10 minut ze spuszczeniem płynu i wymianą termostatu a w vw 2-3 godzin