Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wojci

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wojci

  1. nie zrobiłem logów przeskanował mi tylko błędy ale to i sam mogę zrobić
  2. Umówiliśmy sie po obiedzie Wysyłane z mojego HTC Desire S za pomocą Tapatalk 2
  3. wiesz no ja wiem, ceny ma ok, mamy wspólnego dobrego kumpla u którego zaopatrujemy się w części ja tam mechanikom nie wierzę i jeśli koniecznie muszę to gdzieś jadę, ale mojemu szwagrowi narobił kilka razy trochę kłopotów mi termostat zmienił za 50zł a zeszło mi 3 godziny pójdę jutro to Go zapytam
  4. ile bierze za logi? w sumie sam mogę do niego podskoczyć niby się znamy
  5. oj dzięki :-P zmieniał mi co prawda termostat i tyle :-P reszty dotknąć nie dam ;D nie pytaj dlaczego jest sąsiadem moich Teściów
  6. Który mechanik w Zawadzie? Bo tu dobrego nie ma? Marcin? Wysyłane z mojego HTC Desire S za pomocą Tapatalk 2
  7. mogę jutro podjechać do Zamościa co za "Gościu" ??
  8. Nie wiem co, jakby turbo słabo dmuchalo Wysyłane z mojego HTC Desire S za pomocą Tapatalk 2
  9. Robi któryś z was ligi może? Wysyłane z mojego HTC Desire S za pomocą Tapatalk 2
  10. A kiedy Marek powraca, wie ktoś? Wysyłane z mojego HTC Desire S za pomocą Tapatalk 2
  11. Dziś ok 10:30 pod Tesco Hugo bardzo uprzejmie przepuścił mnie z dziećmi na przejściu na rondzie, dzięki Wysyłane z mojego HTC Desire S za pomocą Tapatalk 2
  12. Zrobi mi któryś logi w Lublinie? ew może ktoś pomoże jak na virtual machine zainstalować kabel kkl bo mam u siebie win7 prof 64bit i vag cm ni huhu nie idzie
  13. a Ci kolesie w Sitańcu to nie za bardzo?
  14. jak jesteś w LZ gadaj z chudineze No nie jestem Wysyłane z mojego HTC Desire S za pomocą Tapatalk 2
  15. Panowie, zrobiłby mi ktoś logi w moim 1,8T? Coś mi się kaszani i auto nie ciągnie jak trzeba.
  16. Srebrny B6 avant LU w Szczebrzeszynie przed chwilą, czarny b6 RLE między kolbuszowa a mielcem Wysyłane z mojego HTC Desire S za pomocą Tapatalk 2
  17. w Zawadzie nie ma żadnej stacji benzynowej BP jest w Wielączy
  18. ja polecam Boscha w mojej byłej są i świetnie się mają Bosch ostatnio lepiej się sprzedaje ponoć niż TRW w swoim też założyłem Boscha
  19. Czerwone b5 LZ w Zawadzie Wysyłane z mojego HTC Desire S za pomocą Tapatalk 2
  20. wojci odpowiedział(a) na wojci temat w Inne marki
    Jak w mojej stopce. Między 11 a 12l Setup wiosenno-letni ---------- Post dopisany 15-08-2013 at 20:03 ---------- Poprzedni post napisany 08-04-2013 at 18:19 ---------- mały mod:
  21. Pewnie sedan z dziennymi... ... wysłane z WC za pomocą szczotki do kibla ... i brzydka baba za pasażera. to daroo26 , ale ostatnio w du pie nas ma i nie zagląda na forum Sedan ale d*pą stał do mnie więc dziennych nie widziałem Wysyłane z mojego HTC Desire S za pomocą Tapatalk 2
  22. Dziś rano b6 na okrzei Zamość niebieskie Wysyłane z mojego HTC Desire S za pomocą Tapatalk 2

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.