Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Osłona silnika i skrzyni


Bieniek

Rekomendowane odpowiedzi

Jakie macie doswiadczenia?Co polecacie?Cena ori zabija....Musze na szybko wymienic....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ori sa w cenie :disgust: chyba ze jakis zamiennik z ALLEGRO

szwagier ma w Pasku i troszke mial klopoty ze spasowaniem otworow :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak będziesz w Poznaniu to leć na giełdę - myślę że dostaniesz coś za dobrą kasę ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle,ze potrzebuje na teraz,bo stara sie rozleciala.Jezda bez oslon chyba nie wchodzi w gre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle,ze potrzebuje na teraz,bo stara sie rozleciala.Jezda bez oslon chyba nie wchodzi w gre.

zupełnie nie ... a co się stało ? w chwaszczynie macie chyba giełdę ale nie wiem czy są tam też częście czy tylko auta :mysli:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No polamana jest.Spadla mi wczoraj.Dzisiaj chcialem zakladac,ale juz nie ma sensu.Jest mocno zdewastowana,a trytek nie zniose.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam u siebie taka z alllgero i faktycznie jedyny mankament takiej sztuki to spasowanie dziur do orginalu....z tym ze to nic przeazajacego...wiertarka w ruchu i po 10minutach dziury juz sa tak gdzie powinny (one poprostu sa przesuniete po jakies 5 do 10mm)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam z alledrogo, po zimie się stara połamała.

Jakość nie jest taka najgorsza wcale, w porównaniu do ori to moja jest o wiele grubsza, ale też mniej elastyczna.

Jeżdżę już na niej dobre 5 miesięcy i żadnych uszkodzeń, a nie raz zdarzyło się przytrzeć, ogólnie moim zdaniem nie ma tragedii :good:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam z alledrogo, po zimie się stara połamała.

Jakość nie jest taka najgorsza wcale, w porównaniu do ori to moja jest o wiele grubsza, ale też mniej elastyczna.

Jeżdżę już na niej dobre 5 miesięcy i żadnych uszkodzeń, a nie raz zdarzyło się przytrzeć, ogólnie moim zdaniem nie ma tragedii :good:.

poieram przedmowce...z jakoscia nie najgozej z tym, ze jest sztywniejsza...ja po zalozeniu 18" tez nie raz sei zagalopowalem i gdzies obtarlem ale z oslonka nic sie nie dzieje (pomykam z nia od stycznia) i jest :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam z allegro ale ori :decayed: kupiłem z jakiegoś rozbitka, musiał byc walony w tył bo osłona nie miała zadnej ryski ani nic peknięte. Jedynie była strasznie zaolejona ale karcher zrobił swoje i wyglada jak nowa. Dałem za nią 120zł.

Warto przeglądac allegro bo nie raz zdarzają sie okazje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogloadalem te allegrowe za 150zl. Jest calkiem calkiem.W pon jade odebrac,bo nie mieli skrzyni.Tyle,ze sa bez wyugluszen.Z mojej odzyskalem tylko skrzyni wygluszenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupilem nie ori.Jest ok.

ile dałeś .... bo ori w ASO też nie są drogie z tego co Bart-S mówił ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dalem 150zl za komplet skrzynia/silnik+ spinki.

W aso sama pokrywa skrzyni to koszt kolo 250zl :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...