Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Grado

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Grado

  1. właśnie że nie bujda zbiornik jest 70l to fakt ale po otwarciu klapki i okręceniu korka jest taki magiczny pręcik. Wlewamy pod korek potem wciskamy go i robi się nam więcej miejsca w baku... (on pompuje gdzieś w przewody to paliwo) wtedy dolewamy jeszcze prawie 20l Miałem tego passata od 1997 do 2008 i wiem o nim praktycznie wsio Ale 1994 rook to nie bardzo bo od 1993 były już B4. Dopieścić i jeździć Pozdrawiam, Grado Graty fury. gdyby w moim była klima to bym go w życiu nie sprzedał miał 280 tkm 1.9 TD (AAZ) 75KM i śmigał
  2. Jeśli jeszcze jakieś info potrzebne to ja też mam niby 8 ale tak jak kolega mówi... na przednie 4 (2 na dole i 2 przy klamkach) z tyłu po 1 na stronę (w drzwiach ale na dole a nie koło klamek) i sub w bagażniku... Znajomy z ASO powiedział, że 8 głośników to było przeważnie BOSE bo były po 2 na każde drzwi (na dole i koło klamek) ale dopytam go jeszcze co i jak i jbc to się tutaj odezwę. Pozdrówki
  3. Nie pokazałem bo nie miałem go u siebie tylko stało pod kołderką w garażu w firmie. Nie autohandel tylko megahandel to firma mojego taty i takiego jednego gościa. I generalnie sprowadzamy ciężarówki a stał taki prosiak paka była wolna to mówimy czemu go nie brać Pasami spięliśmy i przyjechało porsche do Polski.
  4. W 996 były panele klimy bardzo podobne jak w B5 z tym że kształty przycisków inne i oczywiście kolor wyświetlania ale sterownik z tego co wiem to taki sam
  5. niestety najbrzydszy ale jak kupowałem to szukałem 911 w budzie 993 wersję 285KM niestety bardzo ciężko było znaleźć zadbaną i nie katowaną i akurat trafiłem na to 996 i od razu wziąłem...
  6. chyba każdy kto kupi coś nowego chce się tym pochwalić na forum? Nie kupiłem go na handel tylko poprostu muszę go sprzedać z innych przyczyn ale nie jest to sprawa na pieńku nie jest łatwo sprzedać Porsche więc oferta sprzedaży jest już teraz jak się sprzeda to dobrze jak nie to pojeżdżę sobie jeszcze może do maja czerwca nie wiem
  7. niechciałbyś wiedzieć weź pod uwagę że auto jest serwisowane wyłącznie w ASO Porsche. Koszt spory, ale frajda z jazdy bezcenna i non stop banan na gębie
  8. nie no B5 jak najbardziej zostało i w sumie dobrze bo zamierzam sprzedać tą 911 i odłożyć trochę PLN a jak nie to będę szukał tej nowszej z budzie 997 też z wolnossakiem i 4s
  9. Witam. Chciałbym zaprezentować mój nowy nabytek, a jest nim Porsche 911 model 996 w wersji 4S. Z wypasu to napęd 4x4, bi-xenon, podgrzewana przednia i tylna szyba, elektryka drzwi (szybki) foteli oraz lusterek, tempomat, navi (do zamontowania), skóra i wysuwająca się lotka . Przebieg to jedynie 39 tkm. W ASO powiedzieli że auto wygląda na 2-3 letnie tymczasem rok produkcji to 2001. Fotki z logo otomoto.pl ponieważ autko jest do sprzedania za kwotę 102 000 ZŁ brutto ale jak wiadomo to nie są łatwo zbywalne auta i o cenie można rozmawiać
  10. pytanko gdzie można dostać przejściówkę? i jaki to koszt jest? jest różnica w kręceniu po założeniu przejścióweczki?
  11. chodzi mi dokładniej o gałkę wyglądającą tak samo tylko że z rozmieszczeniem biegów jak w AFN (wsteczny w dół i pod 5)
  12. Witam. Ostatnio wytarła mi się gałka zmiany biegów i dałem ją do obszycia jednak po 2 miesiącach zamiast czarnej mam już szarą skórę. Tutaj moje pytanie czy bez przeróbek mogę założyć taką oto gałeczkę od B6 http://moto.allegro.pl/item908619159_galka_lewarek_zmiany_biegow_oryginal_audi_a4_b6.html Drugie moje pytanie odnośnie kierownicy... Jak to jest z tym wieloklinem? Chciałbym zamontować sobie taką oto kierę: http://moto.allegro.pl/item887431150_kierownica_audi_a4_b5_sedan.html Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam, Grado
  13. no to czekamy na te fotki bo tak to jakieś takie gołe te B5 W tym silniku trzeba było szukać quattro chyba, że bardzo okazyjnie to kupiłeś Tapicerka nie zjeżdżona ... ile ma na liczniku przelotu?
  14. Zmieniłem w dni tego pierwszego śniegu na zimowe buciki.. Nokian 195/65/R15 PS. Oczywiście w celu pobawienia się na jednym z pól w celu sprawdzenia
  15. no jak w AWX dojdziesz do 250PS to już będzie ładnie śmigało Pozdrawiam, Grado
  16. Grado odpowiedział(a) na Grado temat w Audi A4 B5
    decyzja zapadła byłem w sklepie starego znajomego mojego taty z wojska i powiedział, że od kąd Turcy przejęli Boscha to ma od groma reklamacji i już nie handluje tą marką... Osobiście polecił Molla kosztuje to 500zł w Jaktorowie jakby ktoś chciał przy głównej drodze
  17. Grado odpowiedział(a) na Grado temat w Audi A4 B5
    no właśnie rozważałem Bosch Silver S5 85 aH lub Moll-a ale trochę drogie są... myślę że do poniedziałku coś konkretnego wymyślę bo po tym pierwszym śniegu w Żyrardowie -1 było i ledwo ledwo odpalił[br]Dopisany: 29 Październik 2009, 16:07_________________________________________________Dobra zdecydowałem się są 2 warianty: 1) Moll M3 PLUS 85Ah 710A 2) Bosch Silver S5 85Ah 800A poproszę o jakieś 10 głosów na Boscha lub Molla i zobaczymy co zakupię
  18. Powiedzcie mi czy to będzie grało : http://www.allegro.pl/item735019557_audi_concert_panasonic.html + + Fabryczny zestaw grający Nokia: 2 wysokotonowe w przednich drzwiach 2 w przednich drzwiach 2 w tylnych drzwiach i to co siedzi w bagażniku fabrycznie (subwoofer i inne pierdoły) Z góry dziękuję i Pozdrawiam, Grado[br]Dopisany: 11 Wrzesień 2009, 21:39_________________________________________________nikt nie pomoże?
  19. Grado odpowiedział(a) na Grado temat w Audi A4 B5
    ja mam webasto i czegoś mocniejszego potrzeba żeby to w zime ruszyć
  20. Grado opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Witam, Planuję zakup akumulatora bo już mi ledwo pali ... Mam tylko pytankoczy Bosch Silver S5 85Ah zmieści się pod maskę AFNa? Wymiary akumulatora to: Długość: 315mm Szerokość: 175mm Wysokość: 175mm przy okazji możecie powiedzieć jakiej firmy akumulatory polecacie do AFNa 97' z Webasto. Wiem że musi być minimum 85 AH aktualnie nie mam autka dlatego pytam na forum. Z góry dzięki i Pozdrawiam, Grado
  21. Ładna B5... mody narazie idą w dobrym kierunku... kombinuj coś z tym zderzakiem s4 ze spryskami bo do tego już coraz więcej mundurów się czepia :/ a poza tym bez sprysków jakiś taki łysy zderzak jest Udanych i przemyślanych modów życzę, Grado PS. Mój typ na felgę letnią model S5 19' 235/35/R19 oponka chyba do tego pasuje
  22. Witam. Mam czasem tak, że od razu po odpaleniu fury piszczy mi kontrolka ABS lub AirBag lub obie na raz... powiedzcie co z tym zrobić jakie mogą być tego przyczyny... Z góry dzięki, Grado
  23. Ładna sztuka... z wyglądu to tylko lakier schwarz i wszystko w schwarz paket Co do wypadkowości to taka ciekawostka niektórzy stwierdzają wypadkowość auta po tym że są zdjęte oznaczenia z tylnej klapy Pozdrawiam, Grado
  24. ile zapłaciłeś za taką czarna mambę?
  25. znajomy z osiedla jest napalony jak szczerbaty na sucharki bo jeździ... Focusem 1999 1.6 kombi... :/ gdyby teraz trafił sę jakiś Passat 2000r. w skórze z navi itd to bym brał oczywiście 1.9 TDI

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.