Treść opublikowana przez gruszka
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Tłoczno było
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nie ja mam zielonego
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
http://img18.imageshack.us/i/img5947207.jpg/ KAROL
-
Takie B2 ...
http://moto.allegro.pl/audi-80-ur-quattro-i1428480714.html[br]Dopisany: 28 Styczeń 2011, 23:06_________________________________________________to masz
-
Takie B2 ...
1.zawias 2.blacha /poprawki/ 3.lakier /poprawki/ 4.heble 5.koło a kostkę mam nadzieję że dostanę w prezencie [br]Dopisany: 28 Styczeń 2011, 22:55_________________________________________________ a dokładnie ? co ma Panu zrobić najlepiej jakieś w poślizgu są filmiki tylko nie umiem wkleić to wrzućna youtube, albo prześlij mi na maila to ja wrzucę na YT[br]Dopisany: 28 Styczeń 2011, 23:02_________________________________________________a co do kostki to wiesz że dwa razy nie musisz powtarzać
-
Takie B2 ...
a dokładnie ? co ma Panu zrobić najlepiej jakieś w poślizgu
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
pytałeś??
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Małe to et
- Takie B2 ...
-
Takie B2 ...
1. Gaz 2. tygrys na fotel 3. kostki na lusterko A ja w takiej
-
b2 quattro V8 - filmik st. 22
a ja oglądałem Twoje hamulce i pasowałyby mi takie :gwizdanie: gadałeśz sidem?? on często jakieśzaciski przywozi[br]Dopisany: 27 Styczeń 2011, 00:48_________________________________________________http://www.s4sid.pl/7685.html
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no ale nie mówi którego roku
-
Takie B2 ...
Brawo kolego. Piękne afto, jak dla mnie powinna być seria [br]Dopisany: 26 Styczeń 2011, 23:04_________________________________________________Nie ma za co
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dobre dla zamachowców:)[br]Dopisany: 26 Styczeń 2011, 16:50_________________________________________________ to cza w tym pojechaćgdzieśindziej
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
można, chętnie pojedziemy Sobie i pooglądamy piękne FURY jesteśu siebie w sobote?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jakiego??
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jeśli sięktośna cośpiszęto ja też, jest jeszcze troche czasu żeby dograć szczeguły, wiem że do kronach od nas z forum zawsze jedzie jakaś większa grupa więc można by siępodpiąć[br]Dopisany: 25 Styczeń 2011, 23:41_________________________________________________http://www.fmix.pl/album/58836/kronach-2010/1
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a może by tak siędo Kronach wybrać?? jest jakośpod koniec maja i będzie dużo audi, i można by jeszcze fabryke przy okazji zobaczyc??[br]Dopisany: 25 Styczeń 2011, 23:35_________________________________________________
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
DAMY radę [br]Dopisany: 25 Styczeń 2011, 19:33_________________________________________________ to jedziemy Jadę z wami ja jestem za, miałem też to wrzucić myśle że Wąskiego mianujemy organizatorem wyjazdu [br]Dopisany: 25 Styczeń 2011, 19:34_________________________________________________kilka zdjęć http://www.wolfsgruppe.pl/vagevent2010/slides/IMG_1445.html?show_param=3 a co nie?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
3 baki powinny wystarczyc
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
to jedziemy Jadę z wami ja jestem za, miałem też to wrzucić myśle że Wąskiego mianujemy organizatorem wyjazdu
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
mogli co najwyżej zrobić 6 generacje quattro, jakieś systemy elektroniczne dodać bo torsen jest dopiero 3 gen http://www.torsen.com/products/products.htm dla mnie plus obecnego haldexa jest taki że szybciej przekazuje moment między osiami, a po za tym można np. dać prawie większośc na tył http://borkowski.motogrono.pl/files/2009/02/haldex.pdf a jak w tym nowym haldexie jest z hamowaniem? auto hamuje 2 czy 4 kołami?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Gratki, sprawdz prw
-
[Małopolska] Widziany, widziana
czarne tylko brudne
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no następnym razem przyjadę po ciebie bo ty to ewidentnie już drogi na spoty zapomniałaś :bicz3: zapraszam... Sztokholm City wiesz takie miasto po drugiej stronie Baltyku :gwizdanie: to sięnam na forum światowo zrobiło