Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

jarek12

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez jarek12

  1. jarek12 odpowiedział(a) na Vego temat w Układ Jezdny
    Najlepiej kup amorki z salonu i na pewno bedą dobre. Ja w swoim avancie właśnie wymieniam fabryczne po 300 tysiacach kilometrów. Zakupiłem Sachsa i mam problem z identyfikacją. Szczególy 6 tematów niżej Amartyzatory_idnetyfikacja. Pozdrawiam,
  2. Witam, Wczoraj trochę przegoniłem auto i wskaźnik osiągnął 90C, ale wcześniej na takiej samej trasie i przy mrozie -15 silnik rozgrzewł się dłużej ale wskażnik bez problemu osiągał 90C. Czy może termostaty w silnikach AKN się szybko zużywaja?
  3. Szanowny koklego każdy ma prawo zapytać "Kiedy chcę i o co chcę"!
  4. Wskażnik temperatury osiąga 80 C, zasłoniłem całą chłodnicę jednak wskażnik dalej zatrzymuję sie na 80C. Czy to może nawala termostat, czujnik zespolony temperatrury czy coś innego? Pozdrawiam,
  5. Witam, Czy ktoś może mnie poinformować jakie jest zawieszenie na przedniej i tylnej osi w modelach a4 b6, b7. Pozdrawiam, Jarek
  6. jarek12 odpowiedział(a) na jarek12 temat w Audi A4 B5
    Witam, Zrobiłem sam! Okazało się, że był zabrudzony czujnik ABS., wyjąłem przeczyściłem i wszystko jest ok!
  7. jarek12 opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Witam, Po wymianie osłony przegubu zewnętrznego zapaliła siue kontrolka abs i esp. Jaki może być powód i co z tym należy zrobić ? Na forach kiedyś znalazłem opis kalibracji ścieżki abs po wymianie osłony przegubu ale powtórnie nie mogę jej znaleźć? Czy może ktoś ma to proszę o linka? Pozdrawiam, Jarek
  8. Witam, Jak udało wam się wybić śrubę M10X100 trzymającą dwa górne wahacze. Ja nawalam młotkiem po uprzednim potraktowaniu odrdzewiaczem i ani drgnie. Proszę o radę?
  9. Tak była mowa. Ale może jakiś użytkownik ma nowe doświadczenia z tymi wahaczami!
  10. Witam, Mnie też czeka wymiana wahaczy na prawej stronie auta. Przeczytałem wszystkie wątki na forum dotyczące zawieszenia i wniosek jest taki, że nie ma reguły co do trwałości wahaczy LMI czy innych zamienników. Ja zastanawiam się nad zawieszeniem Meyle. Ze strony sprzedawcy wynika, że ich konstrukcja jest ulepszona, tutaj odsyłam np. do http://moto.allegro.pl/wahacze-przod-audi-passat-skoda-superb-meyle-hd-i1522611881.html. Cena jest porównywalna z LMI, a dają 4-ro letnią gwarancję. Proszę o opinię!
  11. Witam wszystkich użytkowników forum, Jestem nowym wsród Was i mam nadzieję, że dowiem się dużo ciekwaych informacji na temat Audi. Na marginesie poszukuję dobrej A4 Avant w dieslu rocznik 2000+, może ktoś ma jakieś sugestie co do modelu lub silnika. Pozdrawiam, Jarek

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.