Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Pawel1988

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. dwukrotnie wciskać na przekręconym zapłonie i centralka da jakis znak ze sie załączy czy nie bardzo ?
  2. Witam, mam taki problem , prawdopodobnie padła mi pompa paliwa i nie mogę uruchomić auta , czy może mi ktoś powiedzieć jak awaryjnie odpalić auto na gazie , zawsze gaz załączał mi się gdy silnik się troche nagrzał czy to może mieć jakis wpływ na to ze nie mogę go na gazie odpalić ? instalacja to KME. posiadam taką centralkę:
  3. no wiec juz wszystko naprawione problemem byl nie wymieniany filterek paliwowy , przymarzł w nim jakiś bród i ot całe zamieszanie się zrobiło , dziekuje za pomoc
  4. rozrusznik kreci , wojtek a w jaki sposob mam odpalic go na lpg ? na przełączniku lpg mam jeden guzik do włączania /wyłączania lpg podczas jazdy :/
  5. on nie odpala wogule , po prostu zawsze odpalal mi na benzynie a pozniej sie przelaczal na gaz , sekwencja ;/
  6. immo jest ok , on mi odpala na benzynie po nagrzaniu sie włącza się gaz , moze przewody paliwowe przymarzly ?
  7. witam , mam taki problem, rano wstałem był mróz wsiadłem i odpalił mi od "kopa", postał cały dzień na mrozie i teraz wsiadam kręcę i nic ,nie chce kręcić do upadku akumulatora bo będzie totalna klapa , czy ktoś wie co mogło się stać ?? możne coś przymarzło mu po prostu czy coś ?? proszę o pomoc
  8. 15 miasto 9 trasa [przy emeryckiej jeździe ]
  9. Dzień dobry wszystkim klubowiczom Mam na imię Paweł obecnie mieszkam w Warszawie choć pochodzę z Białej Podlaskiej [Lubelskie] moim skarbem oczywiście po za narzeczoną jest a4 b5 2,8 94r. Mam nadzieje ze miło upłynie nam czas spędzony na forum Pozdrowienia dla wszystkich miłośników a4 ;]

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.