-
[B5 AAH] Awaryjne odpalanie z gazu.
dwukrotnie wciskać na przekręconym zapłonie i centralka da jakis znak ze sie załączy czy nie bardzo ?
-
[B5 AAH] Awaryjne odpalanie z gazu.
Witam, mam taki problem , prawdopodobnie padła mi pompa paliwa i nie mogę uruchomić auta , czy może mi ktoś powiedzieć jak awaryjnie odpalić auto na gazie , zawsze gaz załączał mi się gdy silnik się troche nagrzał czy to może mieć jakis wpływ na to ze nie mogę go na gazie odpalić ? instalacja to KME. posiadam taką centralkę:
-
[B5 AAH] Nie mogę odpalic auta:(
no wiec juz wszystko naprawione problemem byl nie wymieniany filterek paliwowy , przymarzł w nim jakiś bród i ot całe zamieszanie się zrobiło , dziekuje za pomoc
-
[B5 AAH] Nie mogę odpalic auta:(
rozrusznik kreci , wojtek a w jaki sposob mam odpalic go na lpg ? na przełączniku lpg mam jeden guzik do włączania /wyłączania lpg podczas jazdy :/
-
[B5 AAH] Nie mogę odpalic auta:(
on nie odpala wogule , po prostu zawsze odpalal mi na benzynie a pozniej sie przelaczal na gaz , sekwencja ;/
-
[B5 AAH] Nie mogę odpalic auta:(
immo jest ok , on mi odpala na benzynie po nagrzaniu sie włącza się gaz , moze przewody paliwowe przymarzly ?
-
[B5 AAH] Nie mogę odpalic auta:(
witam , mam taki problem, rano wstałem był mróz wsiadłem i odpalił mi od "kopa", postał cały dzień na mrozie i teraz wsiadam kręcę i nic ,nie chce kręcić do upadku akumulatora bo będzie totalna klapa , czy ktoś wie co mogło się stać ?? możne coś przymarzło mu po prostu czy coś ?? proszę o pomoc
-
[B5 AFN] Po wymianie górnych wahaczy ostro ściagą w prawo
geometrie zrob i po problemie )
-
Ile pali Wam gazu?
15 miasto 9 trasa [przy emeryckiej jeździe ]
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Dzień dobry wszystkim klubowiczom Mam na imię Paweł obecnie mieszkam w Warszawie choć pochodzę z Białej Podlaskiej [Lubelskie] moim skarbem oczywiście po za narzeczoną jest a4 b5 2,8 94r. Mam nadzieje ze miło upłynie nam czas spędzony na forum Pozdrowienia dla wszystkich miłośników a4 ;]
Pawel1988
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta