87mlodybp

O 87mlodybp

Osiągnięcia 87mlodybp

Reputacja

1. Siemka, będę tą operację wykonywał pierwszy raz. Mam pytanie: Czy jak odkręcę od góry kolumnę to czy swobodnie mi ona opadnie? Bo w swojej starej b3 to musiałem zdjąć dolną końcówkę lub przy użyciu siły sąsiada wypchnąć w dół i w bok. Oraz czy już po wymianie wahacza będzie ciężko włożyć kolumnę na swoje miejsce??
  2. przód na Angel Eyes <--- zaraz sie posypie znając życie z...a Może jeszcze kilka fotek? jakieś wnętrze? A kolorek całkiem sypmatyczny
  3. Katyń - drugi raz zabił Polską Elitę ... [ * ] R.I.P [ * ]
  4. Pablo a który z Meguirasa środek najlepiej na to się nada??
  5. czujnik lakieru nie pokazał żeby były drzwi malowane. Jak pojadę do lakiernika to pogadam Żeby mi spolerował tym mleczkiem co Pawlo podałeś. Dzięki za podpowiedź
  6. Witam, mam problem. Przed sprzedażą auta poprzedni właściciel oddał auto jakiemuś niezłemu "majstrowi" i zlecił polerkę aby ładnie wyglądała audiczka do sprzedaży. Majster był pełnym "pseudo profesjonalistą" i grzecznie mówiąc spierdzielił robotę. Wygląda to tak: Na zdjęciu to średnio widać, ale po myciu przez jakiś dzień, dwa wygląda ok, ale zaraz potem wychodzą znaki po maszynie polerskiej. widać wszystko jak i w którym kierunku prowadzona była maszyna. Masakra. Co proponujecie z tym fantem zrobić? Oraz z fantem oznaczonym nr 2, niezły odprysk angry trzeba zapewne malować?! za jakieś2 tygodnie oddaje do lakiernika żeby pomalować oba zderzaki i lusterka, to nadkole też pewnie będzie musiał prysnąć?! A z resztą lakieru co robić? Jemu oddać do ponownej polerki? Nie za dużo będzie spolerowane? Czy samemu coś próbować?
  7. kolega ze znajomego miasta :> ładna sztuka, może jakieś foty z wnętrza? i opisik wyposażenia ?? oby dobrze służyła, do zobaczenia na ulicy pozdrówki
  8. fajna "krypa" i jeszcze ładniejszy motorek. może jakaś mała lista modów??
  9. fele już są. Chciałem dziś założyć ale znów spadł nieoczekiwany śnieg więc poczekam i w następnym tygodniu założe i będą foty. Właśnie się zastanawiam nad wymianą reduktora, wtrysiwaczy i kompa od gazu bo z tym szczerze mówiąc mam spore problemy, a mianowicie od jakiegoś czasu spadek mocy na gazie, filtry wymienione i wyregulowany. gazownik mówi że wszystko ok. Mi się wydaje że coś już padło. Podjadę niedługo do innego gazownika i spytam ile przerzucenie na BRC.
  10. fele zakupione takie http://moto.allegro.pl/item928486754_alufelgi_audi_s_line_z_oponami215_50_super_stan.html tylko oponki 225/40. W przyszłym tygodniu pewnie je już zarzuce na krype, więc będą i fotki
  11. Po długim czasie turlania się moją poczciwą B3 1.6 TD przyszła pora na zmianę bryczki. Sentyment pozostał więc musiało być Audi. Udało się naskrobać kasy na a4-czke. Z miłości do diesla chciałem 1.9tdi lecz w okolicy pojawiło się niedrogie 1.8T (AEB). Rewelacja. Do małego wkładu finansowego i sporego dopieszczenia - ale udało się. Mam upragnione a4. Wyposażenie: -2xel szyby domykane z pilota centarlny zamek -el lusterka -2x poduszki -abs, wspomganie -głośniczki nokia + radyjko Pajoniera (cd) -climatronic -immo -hak -centralny zamek + alarm -gazik sekwencja Elpigaz Planowana lista zmian dopiero powoli powstaje oglądając po pracy Wasze autka: - radyjko Concert - ori felunek 17" z oponami 225/40 - lampy przód: DEPO II lift - lampy tył: DEPO II lift - ringi na zegary - malowanie zacisków - wymiana kierunków bocznych na białe - założenie emblematu na klapę (OOOO muszą być) - malowanie lusterek i klamek na kolor nadwozia - zrobienie boczków drzwi w skórze - kierownica 3-ramienna - zderzak poliftowy na przód + halogeny w nieco dalszej przyszłości po nazbieraniu funduszów: - skórzana tapicerka - konkretna skrzynka do bagażnika + wzmak - odnowienie lakieru Póki co nie ma czym się chwalić, no ale skoro posiadam a4-czke to postanowiłem podzielić się moją ulubienicą. Po wykreśleniu kolejnej pozycji z mej listy wrzucę kolejne zdjęcia. Stage 1 - fele 17' + oponki przód 225/45 i tył 245/45 + malowanie zacisków Fele założone i już wiem czemu każdy kto komentuje fotki pisze gleba, gleba, gleba. Mi osobiście nie była potrzebna do momentu aż stanął na felunku i już teraz wiem: gleba tu musi być! a po oglądnięciu kilku waszych a4 już zmiana w modach, zamiast skórzanych boczków będzie alcantara (już zamówiona) i kierunki też już zammówione, więc niedługo kolejne foty.
  12. kolejny artykuł bardzo się przydał dzięki za pomoc ;] kolejna ręczna robótka wykonana
  13. Wojtek dzięki ale pisałem że niestety w moim mieście nikt nie ma oprogramowania żeby sprawdzić Elpigaz ;( napisałem do firmy która zakładała gaz i czekam na odpowiedź, a w międzyczasie szukam w swoim województwie kogoś kto mi sprawdzi kompa od gazu chłodnica nowa była. a gazownik wszystko posprawdzał. wszyscy mi w mieście mówią że jedyny sposób na identyfikacje problemu to podłączenie się do kompa więc muszę szukać ;/