Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ADP] olo "mała" czarna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam Clubowiczow:) Oto moja 4-reczka na poczatek wrzuce kilka fotek. Szczerze mowiac to nic w niej bardzo nie zmienialem z wyjatkiem felg bo uwazam ze ori jest jednak naj:)

Srodka nie robilem bo kazdy wie jak w audi jest:) poza podswietlana galeczka biegow i alu ramkach na zegarach niczym sie nie rozni moja od seryjnej:)

Pozatym lampy poliftowe tył i przod (przy zakupie byly czarne teraz zakupilem biale:)

Lustereczka IN -Pro chrom:)

W planach mam jeszcze grill i kierownica od s4 :) no i moze zderzaczek heheh jak zona wczesniej z torbami mnie nie pogoni;)

Pozdrawiam

COOES.jpg

rwRoS.jpg

bYbw0.jpg

G7S8S.jpg

rxam0.jpg

Jak pstrykne cos wiecej to napewno sie pochwale Pozdrawiam OLO

bZnli.jpg

GajNJ.jpg

lDebi.jpg

QDP5r.jpg

Twbqi.jpg

eCpYJ.jpg

16052011295.jpg

16052011296.jpg

Opublikowano

kolega ze znajomego miasta :> ładna sztuka, może jakieś foty z wnętrza? i opisik wyposażenia ?? oby dobrze służyła, do zobaczenia na ulicy :) pozdrówki

Opublikowano
  • Autor

hehehhe Do zobaczenia ;) a moze jakis spocik w Bialej????

Opublikowano

Witam Clubowiczow:)

Oj źle zacząłeś :naughty: błąd ortograficzny i to poważny :naughty: oo ykk poprawił :D

Żartuję :wink4: Witaj sąsiedzie zza miedzy :wink4: Czy ja Ciebie gdzieś kiedyś przypadkiem na krajowej "19" nie widziałem? :mysli:

Ten chromik na grillu nie teges :no: A tak poza tym jest ok :wink4:

Opublikowano
  • Autor

hehehhehe moze i gdzies ...smignalem kolo Ciebie;) hahahha

Na 19 raczej nie chociaz?????? Predzej mozna mnie spotkac na krajowej 2 (E30)

Wiec moze na jakims spocie sie zobaczymy, grill to tylko tak na przymiarki a pozatym z nudów sam go robilem:) hehehehehhe

Mam w planach jeszcze troszke zainwestowac w kierownice od s4 i grill tylko ze musze troszke odczekac :) wiadomo kasa:)

Pozdrawiam;)

Opublikowano

hehehhehe moze i gdzies ...smignalem kolo Ciebie;) hahahha

Mi bardziej chodziło o to że Cię gdzieś łyknąłem :naughty: Bo coś podobnego mi się przypomina :decayed: Bo kierownik się ostro patrzył i starał się mnie gonić... ale że tak powiem, mógł tylko się starać :gwizdanie: :decayed:

Opublikowano

bardzo ładna furka :good: plany też dobre :good:

Opublikowano

nakładki chromowane na lusterka czy in pro :cool1:

Opublikowano

ładne a4 zrób liste wyposażenia, masz jeszcze te czarne lampy na zbyciu??

Opublikowano
  • Autor

heheheheh rafalex:)moze i mały motor ale sercem i duchem wiellllllllllllllki:)

Prawdziwych kierowcow poznaje sie w zakretach a nie na prostej;)

Pozdrawiam :)[br]Dopisany: 28 Marzec 2010, 22:18_________________________________________________Lampy czarne mam i kierunki do nich ale sa raczej w slabym stanie zreszta jak chcesz moge foteczki podeslac,

Lusterka kupilem komplet razem z nakladkami IN-Pro za jakies 200 zl o ile pamietam czyli w miare tanio :) Mialy by same nakladki za 50 zl ale okazalo sie ze to badziew wiec zrezygnowalem:)

Opublikowano

heheheheh rafalex:)moze i mały motor ale sercem i duchem wiellllllllllllllki:)

Prawdziwych kierowcow poznaje sie w zakretach a nie na prostej;)

:) oj smieję się bo jakis czas temu miałem przygodę z benzynową czarną A4 na LBI :wink4: Szkoda właśnie że nie na zakręcie tylko na prostej :disgust: Do zobaczenia kiedyś tam :hi:

Szkoda, że zmieniłeś te czarne lampy, bo pasowały :good:

Opublikowano
  • Autor

heheheh spoko spoko do zobaczenia na spocie:) Pozdrawiam

a do czarnej perły pasuja i czrne lampeczki jak i biale :)

Pozdrawiam ;):hi::good:

Opublikowano

No co ja mogę napisać starsza siostra mojej niuni ;), kolor ten sam (na 4 zdjęciu prawie identyko wyszła jak moja), silnik też słuszny :wink4:

Ogólnie jest :good:

Opublikowano

ładna sztuka . no i 1.6 witaj w klubie;)) ( demonów szos) :evil:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.