-
[B5 1Z] A4 TDi
myslę ze powinieneś sprzedać za 11k, ja swoją 1.6 sprzedałem za 11k 2 tygodnie temu, a stała 3 tygodnie na otomoto a tak wyglądała http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=119948.0
-
[B5 ANB] 1.8T lift S-Line
wiesz ze miałem kupować to a4 widziałem je na mobile.de cena dosyć atrakcyjna ogólnie fajne autko
-
Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą
ja bym dal środki na czarno i było by spoko :> , juby już ma w golfie pomarańczowe środki i felgi wyglądają jak kółka od taczek
-
[B5 1Z] A4 TDi
jaka pasta tak wypucowałeś?? bo efekt jest
-
[B5 ADP] Mój ADP-ek na czerownych Flatach, winter setup str.7
ja też mam ten silnik i spisuje się dobrze, przecież ma lepsze przyspieszenie od 1Z nie jest moze dużo lepsze ale zawsze , i nie wkładaj 18 cali felg bo całkiem nie będzie czym jechać
-
[B5 ADP] olo "mała" czarna
ładne a4 zrób liste wyposażenia, masz jeszcze te czarne lampy na zbyciu??
-
Srebrna A4 sedan 96’, gleba, 17'' z świętokrzyskiego
tylko ze spoty są o 18 a ja wtedy mam zajęcia w wsbip
-
Srebrna A4 sedan 96’, gleba, 17'' z świętokrzyskiego
Mam zamiar wpaść kiedyś bo mieszkam 11km od Ostrowca EDIT: Zrobiło sie ciepło więc i ja zmieniłem na letnie
-
Plastuchowe 1.8T i takie tam duperele
a ten spray to jak dobrać do koloru felg trzeba?? czy jest uniwersalny kolor??
-
Srebrna A4 sedan 96’, gleba, 17'' z świętokrzyskiego
Zdjęcia wnętrza Od środka koła do błotnika wyszło mi 34cm tył a 36 cm przód
-
Srebrna A4 sedan 96’, gleba, 17'' z świętokrzyskiego
zdjęcia wnętrza dam jutro, od razu zmierzę ile jest obniżona :>
-
[B5 AFN] Avancik... Sprzedany !! :)
zostaw folie bo ładnie wygląda
-
Srebrna A4 sedan 96’, gleba, 17'' z świętokrzyskiego
sprężyny tak jak pisałem wcześniej są czerwone z przodu i z tyłu a amorki zobacze jak ją umyje bo teraz to nic nie widać co jest na nich napisane
-
Srebrna A4 sedan 96’, gleba, 17'' z świętokrzyskiego
Dzięki za opinie, wie ktoś jak sprawdzić ile jest obniżona??
-
Srebrna A4 sedan 96’, gleba, 17'' z świętokrzyskiego
Witam jestem nowy i chciałbym pochwalić sie swoim nabytkiem. Autko jest z 96 roku przyprowadzone w grudniu 2009, silnik 1.6 [ADP]. Autko ogólnie zadbane, przebieg 215 tys. km Wyposażenie - ABS - wspomaganie -climatronik -2x el szyby -el lusterka -2x jaśki - 2x podłokietnik - fotele z regulacją lędźwiową -domykanie szyb z kluczyka -centralny zamek z pilotem - lampy na żarówki H7 i wbudowane w nich halogeny - lusterka i klamki w kolorze samochodu - alufelgi 17” 8j ET35 firmy RH opony przód 215/45/17 tył 225/45/17 Było zrobione -lampy tył po II lifcie -klapa bez znaczków - gleba nie wiem ile, są czerwone sprężyny, amortyzatory też nie wiem jakie są, prawdopodobnie 1BE -radio Kenwood KDC-W4044UAY Zrobiłem: - głośniki przód 13cm sony x-plod - głośniki tył 16cm Helix DB 62.1 - wymiana oleju, filtrów, uszczelki pod klawiaturą, simeringów, kompletny rozrząd, napinacze, rolki, pasek od klimy itp. - gaz sekwencja Plany: -lampy przód po II lifcie -xenon - jakiś wzmacniacz Foty:
Gumass
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta