olo230

O olo230

Osiągnięcia olo230

Reputacja

1. a ja też tak miałem:) raz odpalal raz nie w koncu przeszlo i jest ok. Ale z tego co sie dowiadywałem podobno czasami jakies styki w kostce pod kierownica odpowiedzialne za imo sa zanieczyszczone i wystarczy rozebrac wyczyscic i dziala. Narazie nie zaczepiam, jak problem sie powtorzy to zobacze czy to cos pomaga. Koledze pomoglo.
  2. olo230

Spoty LRY - odwołane

A jakies spoty w BP sa? Jezeli nie to chyba najblizej do Lublina lub do RYk:) Wiec trzeba sie chyba wybrac na wycieczke Pozdrawiam
  3. heheheh spoko spoko do zobaczenia na spocie:) Pozdrawiam a do czarnej perły pasuja i czrne lampeczki jak i biale Pozdrawiam
  4. heheheheh rafalex:)moze i mały motor ale sercem i duchem wiellllllllllllllki:) Prawdziwych kierowcow poznaje sie w zakretach a nie na prostej;) Pozdrawiam [br]Dopisany: 28 Marzec 2010, 22:18_________________________________________________Lampy czarne mam i kierunki do nich ale sa raczej w slabym stanie zreszta jak chcesz moge foteczki podeslac, Lusterka kupilem komplet razem z nakladkami IN-Pro za jakies 200 zl o ile pamietam czyli w miare tanio Mialy by same nakladki za 50 zl ale okazalo sie ze to badziew wiec zrezygnowalem:)
  5. hehehhehe moze i gdzies ...smignalem kolo Ciebie;) hahahha Na 19 raczej nie chociaz?????? Predzej mozna mnie spotkac na krajowej 2 (E30) Wiec moze na jakims spocie sie zobaczymy, grill to tylko tak na przymiarki a pozatym z nudów sam go robilem:) hehehehehhe Mam w planach jeszcze troszke zainwestowac w kierownice od s4 i grill tylko ze musze troszke odczekac wiadomo kasa:) Pozdrawiam;)
  6. hehehhe Do zobaczenia a moze jakis spocik w Bialej????
  7. Witam Clubowiczow:) Oto moja 4-reczka na poczatek wrzuce kilka fotek. Szczerze mowiac to nic w niej bardzo nie zmienialem z wyjatkiem felg bo uwazam ze ori jest jednak naj:) Srodka nie robilem bo kazdy wie jak w audi jest:) poza podswietlana galeczka biegow i alu ramkach na zegarach niczym sie nie rozni moja od seryjnej:) Pozatym lampy poliftowe tył i przod (przy zakupie byly czarne teraz zakupilem biale:) Lustereczka IN -Pro chrom:) W planach mam jeszcze grill i kierownica od s4 no i moze zderzaczek heheh jak zona wczesniej z torbami mnie nie pogoni;) Pozdrawiam Jak pstrykne cos wiecej to napewno sie pochwale Pozdrawiam OLO
  8. Witam wszystkich klubowiczow:)