Treść opublikowana przez Piechol
-
Klimatyzacja chłodzi dopiero po osiągnięciu temperatury roboczej silnika
nic nie robiłem jak dotąd, bo nie mam pojęcia co to może być da się to jakoś wymusić z klimatronika czy VAG?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
to weź na spota to się pochwalisz
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ale ja mam Win 7, więc pewnie będą jaja z zainstalowaniem... na spokojnie na spocie się zobaczy kiedyś... a ile dałeś za ten uchwyt?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ale jesteś kochany Musa, że mi posty poprawiasz... ---------- Post dopisany at 10:04 ---------- Poprzedni post napisany at 10:02 ---------- nie wiemy
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
podepnij VAGa. wejdz w autohvac adres 08. bloki pomiarowe >> blok 01 >> pozycja 4 podaj wartosc cisnienia gdy auto jest zimne, klima wlaczona i wylaczona. to samo dla pozostalych pozycji. porownaj to samo gdy silnik jest goracy. nie było czasu wczoraj niestety... a silnik nie zdążył wystygnąć w sumie, bo siedzieliśmy z zapalonym na klimie jak lało ---------- Post dopisany at 09:01 ---------- Poprzedni post napisany at 09:00 ---------- hał macz? za pół ceny mogę wziąć ---------- Post dopisany at 09:02 ---------- Poprzedni post napisany at 09:01 ---------- o f*ck...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
może dzisiaj z Bartkiem rzucimy na to okiem jak autko wystygnie myślę, że kompresor daje za małe ciśnienie jak auto jest zimne, a jak się "spręży" to już chłodzi ładnie...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Naprawiac, nie naprawiam. A co sie dzieje? takie cuś: http://a4-klub.pl/klimatyzacja-98/klimatyzacja-ch%B3odzi-dopiero-po-osi%B1gni%EAciu-temperatury-roboczej-silnika-235685/
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
najważniejsze, że udało się to w łatwy sposób załatwić Musa, a Ty tematy związane z klimą też ogarniasz?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
koleś mi starł tylko wilgotną gąbką, bo mówił, że jak upierze częsciowo to wyjdzie zaciek gdzie indziej. po wyschnięciu zostało jeszcze, więc przetarłem to mocno rozcieńczonym APC i szmatką i nie ma śladu
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
powitać
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
prawie żonkil
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a jak się nazywa mąż który zabija żonę?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
we wodzie?
-
Klimatyzacja chłodzi dopiero po osiągnięciu temperatury roboczej silnika
Witam:hi: Mój problem polega na tym, że klima chłodzi, dopiero gdy na blacie woda ma 90 stopni. Przykładowo po odpaleniu w upalny dzień, jak auto jest wygrzane, to gorące powietrze leci dopóki nie przejade ok. 6-7 km. Co ciekawe, później jak zgasze i odpale i jest powiedzmy 70 stopni na blacie to klima chłodzi normalnie. VAG nie pokazuje błędów. Systuacja miała miejsce już w poprzednich latach, ale nie zagłębiałem tematu, bo auto stało w większości w chłodnym garażu. Ktoś spotkał się z takim przypadkiem? Po przeglądnięciu google, ktoś w passacie B6 miał coś takiego i uszkodzony był podobno "czujnik kompresji". Proszę o jakieś wskazówki
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
joł
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jak cena dobra i Ci to odpowiada to bierz ---------- Post dopisany at 00:57 ---------- Poprzedni post napisany at 00:55 ---------- ja zrobiłem już prawie 50 tys. km u siebie (po Polsce) a zawiechę mam od nowości nie ruszaną no ale na szczęście i nieszczęście nie mam wielowahacza ---------- Post dopisany at 00:57 ---------- Poprzedni post napisany at 00:57 ---------- ja zrobiłem już prawie 50 tys. km u siebie (po Polsce) a zawiechę mam od nowości nie ruszaną no ale na szczęście i nieszczęście nie mam wielowahacza
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
moje zdanie znasz wzór średni, kapieć wąski...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jeszcze nie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ale slangiem nawalacie...- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
faktycznie spot klasa był- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
prosta zasada aby oszczedzac zarowno 2mas jak i sprzegło, moc i moment wykorzystywac gdy obroty silnika sa w zakresie uzytkowym, a wiec powyzej 1600 rpm. Nie ruszac ostro, nie strzelac ze sprzegla, nie dodawac ostro gazu dopoki nie zostanie puszczony pedal sprzegla calkowicie. To wszystko mi znane Miszczu chodzi mi o temat DPFa po 2008 r.- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
rozwiń myśl z DPFem proszę- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
na 99% to samo co u mnie siedzi czyli BLS. Ogólnie polecam dwie wady: - DPF - małe sprzęgło (ograniczenie 320 NM przy chipie - siada dwumas w okolicach 150 000 tys. km (akurat ) po chipie jakoś jeździ nawet może być jeszcze BKC chyba, ale on był w 2005 raczej i nie miał DPFa- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
powitać - SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00