Treść opublikowana przez Piechol
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
to pewnie cooler + turbo + chip Cie czeka
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Piotras - jest turbo, są możliwości Poziek miał w B6 z 1.8T ponad 300 kucy
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
to zgadamy się jakoś z wyjazdem
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- bendzji - Bart-S - Arx91 - slo - Piechol
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Bartek, przeciez ja nie tego z jakimis wyrzutami na spokojnie sie wszystko ogarnie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
tyle casów co my mieliśmy przy tym rezaniu to masakra, ale już jest finisz prawie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
za tydzień podobno, ja będę leciał raczej może z Bartkiem skończymy już w 100% projekt bluta w moim aucie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Arek - z Poznania będę jechał na 99%, bo dopiero na 1 listopada zjeżdżam do Ślesina
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
mi tez wstepnie pasuje spot
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
macie może jakiegoś sprawdzonego allegrowicza albo miejsce w Poznaniu żeby kupić komplet wycieraczek (piór)? a takie cuda ktoś próbował: TEFLONOWE WYCIERACZKI VW GOLF V AUDI A3 OCTAVIA (2680907098) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Zakropione- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
mam problemy z oczami... po prostu nie widzę się w pracy w przyszłym tygodniu- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
czy jest wśród nas jakiś lekarz lub dobry znajomy lekarza?- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
---------- Post dopisany at 13:04 ---------- Poprzedni post napisany at 13:03 ---------- 5.2 to kupa w tych starych rocznikach zdecydowanie lepszy był 4.0 -> palił z 6 litrów mniej a ten 4.7 jest spoko -> mamy w chacie już z 8 lat i się nic nie dzieje, tylko pali jak smok- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Panowie z okolic Słupcy tam się teraz nie da wjechać ani zjechać na autostradę prawda?- System operacyjny Android
No i dwie gierki wpadły dzieki- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja mam pajaka juz dobre 2 lata na przedniej ale watpie zeby dalo sie cos z tym zrobic, ale moge oddac na probe jak chcesz sie pobawic- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
cze- Nowicjusz - wątek powitalny
do:bry:- A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
z Słupcy nie ma tragedii do Wawy ale ja i tak pewnie pojadę do Wro następnym razem, bo jestem zadowolony z ich roboty- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
EcuProject we Wroclawiu lub Rogal w Wawie - nigdzie indziej bym nie ryzykowal koszty paliwa to pestka w porownaniu do kosztow moda takze jechac i nie marudzic- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nie mam pojęcia szczerze mówiąc co do 1) i 2), a bluetooth działa na bank- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
to faktycznie trochę niskie jak na rzędową czwórkę warto podnieść - SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00