Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piechol

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Piechol

  1. to pewnie cooler + turbo + chip Cie czeka
  2. Piotras - jest turbo, są możliwości Poziek miał w B6 z 1.8T ponad 300 kucy
  3. to zgadamy się jakoś z wyjazdem
  4. - bendzji - Bart-S - Arx91 - slo - Piechol
  5. Bartek, przeciez ja nie tego z jakimis wyrzutami na spokojnie sie wszystko ogarnie
  6. tyle casów co my mieliśmy przy tym rezaniu to masakra, ale już jest finisz prawie
  7. za tydzień podobno, ja będę leciał raczej może z Bartkiem skończymy już w 100% projekt bluta w moim aucie
  8. Arek - z Poznania będę jechał na 99%, bo dopiero na 1 listopada zjeżdżam do Ślesina
  9. mi tez wstepnie pasuje spot
  10. macie może jakiegoś sprawdzonego allegrowicza albo miejsce w Poznaniu żeby kupić komplet wycieraczek (piór)? a takie cuda ktoś próbował: TEFLONOWE WYCIERACZKI VW GOLF V AUDI A3 OCTAVIA (2680907098) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
  11. mam problemy z oczami... po prostu nie widzę się w pracy w przyszłym tygodniu
  12. czy jest wśród nas jakiś lekarz lub dobry znajomy lekarza?
  13. ---------- Post dopisany at 13:04 ---------- Poprzedni post napisany at 13:03 ---------- 5.2 to kupa w tych starych rocznikach zdecydowanie lepszy był 4.0 -> palił z 6 litrów mniej a ten 4.7 jest spoko -> mamy w chacie już z 8 lat i się nic nie dzieje, tylko pali jak smok
  14. Panowie z okolic Słupcy tam się teraz nie da wjechać ani zjechać na autostradę prawda?
  15. No i dwie gierki wpadły dzieki
  16. ja mam pajaka juz dobre 2 lata na przedniej ale watpie zeby dalo sie cos z tym zrobic, ale moge oddac na probe jak chcesz sie pobawic
  17. z Słupcy nie ma tragedii do Wawy ale ja i tak pewnie pojadę do Wro następnym razem, bo jestem zadowolony z ich roboty
  18. EcuProject we Wroclawiu lub Rogal w Wawie - nigdzie indziej bym nie ryzykowal koszty paliwa to pestka w porownaniu do kosztow moda takze jechac i nie marudzic
  19. nie mam pojęcia szczerze mówiąc co do 1) i 2), a bluetooth działa na bank
  20. to faktycznie trochę niskie jak na rzędową czwórkę warto podnieść

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.