Treść opublikowana przez Piechol
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
1) Wzmacnianie siły hamowania: -> STG 03 - Elektronika hamulców-> Funkcja 10 (Adaptacja) -> Kanał 09-> Wartość 0 (Standard / średnia) zmienić na 2 (duża) Zmiany: - większa siła hamowanie przy małym wciśnięciu pedału hamulca - szybsza reakcja hamulców 2) Wchodzimy w 09.Centr.zesp.elektr. -> Wybieramy kodowanie -> Pomocnik kodowania. Bajt-17 i zaznaczamy "ptaszka" w Bit-0, czyli Zainstalowane światło nagłego (awaryjnego) hamowania, sterownik musi być co najmniej 21- bajtowy. 3) ---------- Post dopisany at 12:14 ---------- Poprzedni post napisany at 12:13 ---------- ja to bym chciał u siebie zapodać ale ta je.ana gwarancja są problemy z dwumasem w 1.8 TFSI?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Musze pochwalic Bart-Sa w 1,5 godzinki zrobilismy dzis: 1) bluetootha 2) podwyzszenie obrotow jalowych 3) selektywny centralny zamek 4) wspomaganie hamowania 5) awaryjki przy gwaltownym hamowaniu (jeszcze nie przetestowane) Czuje sie spelniony dzieki raz jeszcze- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
w porzo było, skromnie ale miło- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja też będę w takim razie na Franowie parę minut po 16- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dobre pytanie na 1,5h przed spotem mi obojętnie w sumie, ale też jestem za Franowem raczej- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Vario - myślałem bardziej o ostatnich planach detailingowych- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
do wiosny się jakoś zgadamy, mi się nie pali szybko się u Ciebie wszystko zmienia BTW- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
wpadnij, wpadnij, zrobisz wstępną wycenę- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
bez tego da się żyć, ważne, że fura śmiga dobrze w końcu chociaż zrobiłem klimę (jak się upały skończyły )- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
taaaa... a blut nadal nie działa- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
konkret spot się jutro zapowiada- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
z wieczorka, ja też będę jednak- System operacyjny Android
też czekam, bo 4.0.4 czasami się przytnie... u mnie teoretycznie w listopadzie będzie...- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja chyba niezdąże wrócić ludzko z Wawy, żeby na spota się ogarnąć... chyba żebym się ostro urwał ze szkoleń...- System operacyjny Android
http://www.youtube.com/embed/rdIWKytq_q4?feature=player_embedded- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jesień kutwa przyszła- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
powitać z deszczowej Wawy...- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dzięki za rady w sprawie trasy- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nie pomogliście na razie jak na Szamotuły nie ma robót to chyba tam polecę- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:hi:jadę w środę rano do Wielenia - podpowiedzcie czy lepiej jechać przez Oborniki czy Szamotuły?- A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
może ma dzianych rodziców, a 300 PLN nadszaprnęło by znacznie kieszonkowe- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a ja znowu w Wawie jestem 16...- System operacyjny Android
widzę, że nie tylko mi podpasowała ale jest dobra trzeba przyznać - SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00