Treść opublikowana przez Piechol
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
artykuł bardzo okrojony jeśli chodzi o treść (może się przyzwyczaiłem za bardzo do wywodów Makki'ego ) ale inicjatywa jak najbardziej
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
mnie raczej nie będzie...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
za 40 kPLN mogę jej puścić ---------- Post dopisany at 21:42 ---------- Poprzedni post napisany at 21:42 ---------- chyba najładniejszy z całej gromady
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
myślałem o polo, ale ładne są dopiero te w aktualnym modelu, a to już trochę za mały budżet a te okularniki mi się średnio podobają jakbym kupował dla siebie to byłaby na bank A3 z ASZ, ale ona się zabije w takim czymś...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
witka :hi:panowie, szukam z ojcem pierwszego samochodu dla siostry. Wymagania: klima, 5 drzwi, czujniki cofania Co możecie polecić na pierwsze auto? cena 20-25 tys. PLN. Zaczynaliśmy od Mini One, ale w sumie przegadałem jej, że lepiej kupić coś nowszego. Patrze na Fiesty, Corsy, Yarisy, Swifty - raczej ta wielkość auta. Nie wiem też co z silnikiem, chyba jakaś mała benzyna na początek będzie najlepsza :myśli: polecicie coś innego jeszcze?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
niestety muszę się zgodzić z Musą lepiej poczekać na jakiś sensowny zestaw w normalnej cenie, czyli między 2000 - 2500 w zalezności od stanu opon
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ale duchota...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:hi:Panowie co chcecie od tych felg mi się bardzo podobają mam 17" i 19" taki wzór jak są czyste i świeci słońce to pięknie lśnią. 19" = "ale mam fajne fele..." 18" = "mogłem kupić 19"... " 17" = "co ja kupiłem..." tak na szybko
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ten wzór w 17" wygląda bardzo kiepsko
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
siemka z rana
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
mieliśmy w trrzech mini spota technicznego u Vario w Antoninku kiera w końcu działa
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
witka- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jaki wesołek przyszedł- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja też nie dam rady, jestem w czarnej d*pie z nauką...- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
się okaże- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
myśle, że King Cross, bo jutro poniżej 15 stopni będzie... BTW. Pepin - i jak zakupy w all4auto? ja już wiem co chce- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no i za późno, bo auto już się pewnie suszy jak wyjdą zacieki, to wiem gdzie uderzyć - dzięki- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
umówiłem się na jutro na "kąpiel" całego auta, zobaczymy co z tego wyjdzie...- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Musa a masz kogoś godnego polecenia z tym odkurzaczem? albo masz odkurzacz?- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Mam UQW i jest super szczota fajna, ale ja w sumie mam starą gąbkę do opon, a poźniej i tak leci na nie Endurace Gel- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
wosk w sprayu? ale to taki tylko między porządnym woskowaniem?- Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Witam Pany, Prośba o doradzenie w miarę uniwersalnego środka do przeprania tapicerki. Jest to jasno szary welur w A3 8P. Nic w sumie z nim nie robiłem od prawie 4 lat, bo był "wyprany" jak kupiłem. Nie ma jakichś konkretnych plam: największym problemem jest kurz siedzący w fotelach (ujawnia się szczególnie jak trochę wody się dostanie na fotel to zostają zacieki) i "brud" na siedzisku kierowcy, pewnie głownie od jeansów. Myślałem o czymś z Megsa: 1) MEGUIARS CARPET & INTERIOR CLEANER 2) MEGUIARS QUIK OUT CARPET STAIN REMOVER Gdzieś wyczytałem też, że nadałby się do tego jakiś APC, ale jest tego tyle, że nie wiem który i czy jest to coś warte. I podstawowe pytanie czy jestem to w stanie doczyścić ręcznie czy pozostaje jakieś pranie odkurzaczem?- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja będę kupował na dniach coś do prania tapicerki, tylko nie wiem co wybrać... będzie jakiś rabat? - SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00