Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piechol

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Piechol

  1. jestem akurat w Szczecinie i widziałem dzisiaj po 5,87 ON na Orlenie
  2. ale co gotowe? no Finki
  3. ja tam cały czas w tym uczestnicze, bo leje tylko na Shellu albo Orlenie... a z akcji wyjdzie to co zawsze...
  4. Poznań: Orlen ON - 5,79 Shell ON - 5,75 (-0,15 za 10 pkt smart) -> 5,60
  5. ja widzialem kolesia, a nie samochod
  6. to dobrze, ze zaczalem krzyczec przez okno sorki za plotki o zmianie plci
  7. vario byłaś dzisiaj na koło Gumaru?
  8. powiedz, że jeszcze na spota wpadniesz to będzie święto lasu
  9. ja tez wlece i Blindek tez sie zapowiadal
  10. nie ukrtywam, że Jeep robi trochę za woła roboczego i trzecie auto w chacie, więc rzadko kiedy się chce go myć lakier trzyma się spoko, ale fele porażka... dzięki za namiary
  11. będę dzwonił do kolesia, ale się nie pali bo to zimówki i tak sa do roboty, także po sezonie dopiero a to wyważanie byś Bartek gdzieś polecił?
  12. też mają 11 lat amerykańce robią z d*py fele
  13. pamiętam, że przyjechał do nas na spota kiedyś kolega niebięską b6 w sedanie z białymi felgami RS4 i z tego co kojarze to się właśnie tym zajmował. Nie pamiętam zbytnio nicka... a felgi to mój tata chce odnowić w jeepie bo sól je zeżarła... [br]Dopisany: 12 Styczeń 2012, 21:12_________________________________________________o znalazłem http://www.doktor-felga.com/ jest ta B6 w galerii
  14. Pany ponawam prośbę o wskazanie godnego polecenia miejsca do renowacji felg i jeszcze by się przydało miejsce gdzie dobrze wyważają kółka bo coś mi się tarka zrobiła tak od 90 do 120 km/h
  15. ja też chętnie wlecę w niedziele
  16. polecicie jakąś firmę w Poznaniu (lub gdzieś indziej w wlkp) gdzie dobrze zrobią renowację felg?
  17. ja odpadam w tą niedziele...
  18. powiem szczerze, ze srednio mi sie podoba taki tuning... kolo z rantem, czarny znaczek z przodu + brak z tylu... ale od biedy by pojezdzil
  19. się już zrobiła ... dostaniesz na Nowy Rok ale daj mi przed północą, bo później to zgubie
  20. Karol podziałaj coś z mapami, bo byłem dzisiaj kawałek za Piłą i jak mnie wyprowadziły to zasrane mapy to szkoda gadać
  21. za mało pijesz i nie wybijasz na bieżąco zarazków
  22. i ode mnie najlepszego dla wszystkich

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.