Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piechol

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Piechol

  1. jak tam sytuacja na drogach w Pozku? będę jechał na chatę w sobotę rano chyba i się zastanawiam czy pchać się przez Bałtycką i Antoninek czy walić Zawadami na autostradę... tu i tu pewnie sajgon :gwizdanie:
  2. z tego co było jeszcze parę dni temu to można było jechać jedynie na Głogowską, a w Królowej Jadwigii się nie dało wbić... bezpieczniej na Św. Marcina, potem w Aleje Nipodległości i przebijesz się koło PKS na Królowej Jadwigii
  3. w porządku tylko w barze została kiełbasa, bigos, kawa, herbata i zimne napoje także bez szału
  4. za tydzień jadę do chaty to się może pobawię na spokojnie a dzisiaj sobie pospałem także nad jezioro po obiedzie dopiero
  5. nieładnie... :gwizdanie:
  6. w sezonie to się staram nad "moim" jeziorkiem przebywać jak najwięcej
  7. dzięki Maciek nie byłem jeszcze w tamtych rejonach, dlatego pytam
  8. ok, dzięki za info Ziom
  9. siemka, chce się jutro wybrać nad jezioro strzeszyńskie orientuje się ktoś jak tam jest z parkingiem?
  10. właśnie czytałem, że był... nadrobi się kiedyś tam
  11. co tam słychać w Pozku? dawno tam nie byłem...
  12. niestety PLNy
  13. jak szampun?
  14. jo tyż jezdem
  15. Musa ma włączone powiadamianie sms
  16. nie zdążyłem...
  17. yo się żyje jakoś Piotras a co tam z Twoim zdrówkiem?[br]Dopisany: 02 Wrzesień 2011, 08:22_________________________________________________ luz w ostateczności będę w niedziele koło obiadu, bo nie wiem czy nie dziabnę czegoś na regatach w sobotę
  18. Piechol kiedy przywieziesz trochę fluidu ? Mogę wziąć tak z 0.7l jak mi dryndniesz jutro wieczorem (po 20), to w sobotę wieczorem będzie do odbioru a jak nie to dopiero pod koniec września, bo zaczynam szkolenia w robocie i nie będę wracał do Ślesina na bank :gwizdanie:
  19. no widzisz :gwizdanie: a to ważne akurat

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.