Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piechol

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Piechol

  1. jeszcze w pracy niestety... :gwizdanie:
  2. ja ostatnio trasa Poznań - Włocławek i powrót (autostrada ok. 160 km/h), normalne drogi spokojnie bo był ruch - w granicach 70-110 km/h. + 100 km spokojnej trasy i wyszło 6,7l przy dystrybutorze -> lepiej niż przed chipem :gwizdanie:
  3. pisz na maila, odpowie szybko
  4. Piotrek -> 8,5J x 19" ET45 powinno być super w B5 szczególnie z przodu, a z tyłu może właśnie ok. 10 mm dystansu by się przydało dla 100% pewności zapytałbym się na Twoim miejscu w Batalionie B5, od razu Ci powiedzą
  5. Piotrek, jesli chodzi o kola to tylko piasta jest raczej ta sama, takze tylko podstawowe parametry trzeba przejrzec: ET i szerokosc
  6. tydzien temu nei było jeszcze i pamietam o Tobie [br]Dopisany: 11 Grudzień 2011, 20:08_________________________________________________ dlatego właśnie się zainteresowałem sprawą
  7. mnie jutro nie ma na bank jakby co :gwizdanie:[br]Dopisany: 10 Grudzień 2011, 18:19_________________________________________________ja za tydzień na 99% będę
  8. interesował się ktoś tematem map 2012 do RNS-E? (Pepinos ?) podobno jest znacząca poprawa w stosunku do 2011
  9. gratki Bartek :good:
  10. jedyna słuszna felga do black pakietu co 8 minut go bedziesz chwalić?
  11. a zapisujesz plik w ".doc" czy ".docx"? w pierwszym będzie na bank obrazek, a w drugiej powinno dać się edytować cały czas
  12. coś dziwne to spalanie, koło 8 byłoby w normie myśle, jak mówisz, że płynnie jeździsz :gwizdanie: a z FISem to już w ogóle jaja
  13. ja tez postaram sie byc w niedziele
  14. ale tu stypa ostatnio...
  15. yo czyli jaka decyzja?
  16. określcie sie co do spota chlopy, bo nie wiem jak se zaplanowac niedziele
  17. no ja bym wskoczył chętnie jutro dawno nie byłem :gwizdanie:
  18. spot jutro jest?
  19. no to odpuszczamy, może za tydzień mi się uda wlecieć...
  20. to ktoś w ogóle chętny na spota dziś? :gwizdanie:
  21. ja bym mogl dzisiaj podleciec w sumie do KC na troche
  22. co do sportmaxxow to czytalem duzo opini ze sie wyzabkowuja szybko i dlatego je odpuscilem w przedbiegach ogolnie na conti jezdzi sie super tylko sa troche glosne...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.