Treść opublikowana przez Piechol
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
rozglądam się powoli za dwiema nowymi oponami letnimi 17/45/225. Aktualnie jeżdżę na Conti SportContact 3. Polecicie coś sensowniejszego?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
smacznego rogala
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nie będzie -10 stopni :gwizdanie: http://new.meteo.pl/um/php/meteorogram_list.php?ntype=0u&fdate=2011111006&row=400&col=180&lang=pl&cname=Pozna%F1 http://new.meteo.pl/um/php/meteorogram_id_um.php?ntype=0u&id=746
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
poka fotę jak wyszło
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jeszcze się nie zabrałeś?
-
[B7 ASB] 3.0 TDI by KENOiX setup zimowy
jest kosa, ja też planuje wrócić do tego kolorku
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
płacą, ale wolą jak ludzie wybierają wolne, a że roboty ogólnie jest dużo to ludzie też wolą wolne od kasy [br]Dopisany: 04 Listopad 2011, 11:48_________________________________________________- Muszę Ci coś powiedzieć. Twoja żona sypia z ludźmi za pieniądze. - Co?! Skąd wiesz?! - Widziałem ją wczoraj w burdelu. - Nie wierzę… ona jest prostytutką… - Tak. Przykro mi stary. - Mówiła coś? - Niewiele. „Rżnij mnie mocniej” i takie tam.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a spoko całkiem, bycze sie dzisiaj, bo wybrałem sobie nadgodziny z roboty sobotniej :gwizdanie:
-
Ceny paliwa marzec 2026
parę stron wcześniej było a teraz nie ma lekko -> ON Orlen Poznań = 5,49 :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
to tak jak u mnie, tylko, że u mnie jest małe prawdopodobienstwo niespicia się- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
cześć- [ALL] Grupowy CHIPTUNING w EcuProject nowa lista
przecież to wolnossak jest... co chcesz tam robić?- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
spotkałem dzisiaj na Murawie "byłą, niebieską" Młodzika- Ceny paliwa marzec 2026
5,44 ON, Orlen Poznań :gwizdanie:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
yo- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja zjechałem z chaty dopiero wieczorem... Rodzicom się zachciało malowania i roboty co niemiara było...- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
zajrzał i ja- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
cześć Wam- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja nie wiem o której będę wracać z chaty w niedziele, ale może też zajrzę- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
u Patroxa (Ecuproject Wrocław) [br]Dopisany: 16 Październik 2011, 20:02_________________________________________________ wiem, że biegł 3h 47min graty- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
bez zmian, czyli praktycznie zerowe- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
poprosiłem, żeby mi odblokowali 4 i 5 na chipie właśnie wyszło fajnie, bo tak: katalog: 105KM 250Nm seria zmierzona: 114KM 272Nm wirus: 143KM 316Nm wszystko równiutko, bez szarpnięć, DPF zapełniony w 6,7% Mirek powiedział, że igiełka jest- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jestem po wirusie w końcu 4 i 5 to inna bajka teraz- [ALL] Grupowy CHIPTUNING w EcuProject nowa lista
raczej nie powinno być problemu, ja jade w sobotę teraz - SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00