Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piechol

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Piechol

  1. siemka, spot raczej za dwa tyg. czyli 11.09 a tak w ogóle to chyba brak u nas modzonych 3.0tdi
  2. również dzięki za spota BTW. Karol - rezygnuje z szamponu, bo zamówiłem grubszą paczkę jednak jak chcesz faktycznie ekonomiczny szampon to bierz ten -> super cena http://www.all4auto.pl/meguiars-gold-class-car-wash-shampoo-conditioner-37l-p-914.html
  3. ja mogę wziąć jak coś miałem robić większe zakupy, ale coś mi się odechciało :gwizdanie:
  4. a ten tylko o d*pach
  5. Gdańsk: Lotos Al. Jana Pawła: 4.97 :naughty: Słupca Orlen ON -> 4,95
  6. u mnie też było tak, że jak był miękki pedał to "popowanie" pomagało, ale krótkotrwale... natomiast jak wpadł to już d*pa blada jak Ci nie wali dwumas to faktycznie zacząłbym od obejrzenia i ewntualnej wymiany wysprzęglika + pompy, bo to jeszcze nie wielkie koszta ja zakładałem sprzęgło + dwumas LUKa a resztę SACHSa
  7. mi sobota też pasi, no chyba że przyjmę za dużo w piątek
  8. sam Cię znalazłem miałem dokładnie to samo tylko silnik 1.9 tdi BLS, po wymontowaniu gratów okazało się, że wysprzęglik i pompa jeszcze na chodzie, ale tarcza sprzęgła była już lekko poprzypalana w niektórych miejscach dodoatkowo u mnie bił już dwumas, dlatego wymieniony został komplet (sprzęgło, dwumas, pompa, wysprzęglik + nowy płyn hamulcow) i wszystko wróciło do normy nie wiem jak u CIebie dokładnie, ale u mnie pedał się robił "miękki" a raz nawet wpadł po ostrzejszej jeździe autostradowej...
  9. ja mogę wpaść w teraz w niedziele
  10. Shell Lechicka Poznań -> 4,99 ON
  11. mega tanio... 5,09 Orlen Poznań na Krzywoustego :gwizdanie:
  12. Piechol odpowiedział(a) na insane_Infinity temat w Inne marki
    jest siła piękna maszyna
  13. będziemy w kontakcie w takim razie
  14. yo, będziesz miał chwilę na mały przegląd mojego strucla (olej + filtry) koniec sierpnia / początek września?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.