Treść opublikowana przez Piechol
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
mnie też dzisiaj nie ma... [br]Dopisany: 05 Czerwiec 2011, 11:45_________________________________________________ ja tyle biegam 5 km graty
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
mówicie o tym samym, tylko że on włożonego chyba 1.9 tdi 130km (ASZ) z A3 z tego co kojarze, albo jakiś osprzęt przynajmniej no i 200 kucy
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
może onkhyomon czy jak to się tam pisze... chyba trochę inaczej, ale to mógł być on
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
za ok. 1000 to jakiś najzwyczajniejszy Author'a bym szukał chyba... coś takiego np. http://allegro.pl/nowy-rower-gorski-author-impulse-mtb-hit-2010-i1623248275.html chyba, że Ci niepotrzebny porządny bieżnik to jakiś miejskie cuś
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nie ma lipy, nieźle graja [br]Dopisany: 28 Maj 2011, 21:20_________________________________________________ dawno Cie u nas nie było
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nie wykluczam takiej możliwości [br]Dopisany: 28 Maj 2011, 21:17_________________________________________________ yo
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja piszę magisterkę i oglądam finał LM :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Trafiła kosa na kamień: Konsultantka firmy Avon zapukała do drzwi mieszkania Świadka Jehowy.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
3m się
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
stara bida Piortas a co tam w Niemcowni? dużo A7 jeździ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- [B6 AMB] Niebieskie Cabrio 1.8T - nowy grill bez logo i czysta klapa
j.w.- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
zawsze można drugi fakultet zapodać co to praca też już wiem i w sumie to nie wiem co gorsze [br]Dopisany: 24 Maj 2011, 08:27_________________________________________________ noo to powodzenia Wojtasie [br]Dopisany: 24 Maj 2011, 08:07_________________________________________________qwa , ja wlasnie walcze z odzyskiwaniem danych , szczelilem foremke nie na tym dysku co mialem w takim razie również powodzenia- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ostatnia sesja w życiu... :gwizdanie:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
yo- Olej MOTUL- oryginał i podróbka
zrób fotę to się obejrzy- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ogólnie fajny z Ciebie koleś Madas :good:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
czyli opłacało się przyjechać na spota- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
mi się ostatnio koleś pytał czy chce FV, ale nie potrzebowałem, więc w sumie nie wiem czy można... w Intercarsie z tego co wiem nie można...- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no to gut- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
czyli nie świeca?- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja już jestem, ale tam pewnie jeszcze spot "warsztatowy" trwa dajcie znać co wyszło- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Pepin, weź zniżki na buty jakbyś był dzisiaj może wpadnę na parę minut bo ch*j mnie strzela jak siedze przy biurku w taką pogodę...- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Przy jednej z uliczek warszawskiej Starówki straszliwy Bazyliszek, ciemną nocą złapał posła na Sejm RP i studencinę z UW. - Aaaaaaa!!!! - ryknął - Jednego z was muszę zjeść. Ale żeby było sprawiedliwie dam wam zadanie. Widzicie Pałac Kultury? Macie pobiec co sił tam i z powrotem. Tego, który przybiegnie ostatni zjem. Ustawił wystraszonych na środku ulicy, machnął ogonem i wystartowali. Po godzinie przybiega zdyszany poseł. - A gdzie student? - pyta smok - Powiedział - dyszy ciężko parlamentarzysta - że on to pie**oli i poszedł do domu- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
chyba nie pozwalają na wrzucanie na inne strony, zostawiłem link - [B6 AMB] Niebieskie Cabrio 1.8T - nowy grill bez logo i czysta klapa